Popüler Konu 2024 Kasım Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    154
Umarım öyledir gerçekten insan bu dönemde herşeye takılıyor ve korkuyor sizin kaç haftalık şuan kaç cm diyor doktorlar

Günaydın sevgili anneler bebek alışverişinde ne durumdasınız acaba marka model incelemekten kafam çok karıştı siz de işler nasıl ilerliyor

Kimse yok mu baş dönmesi yaşayan ?

Günaydın sevgili anneler bebek alışverişinde ne durumdasınız acaba marka model incelemekten kafam çok karıştı siz de işler nasıl ilerliyor
Valla bitirdim gözüyle bakıyorum benim bir listem vardı yenidoğan ihtiyaç listesi, almayı istediğim oyuncaklar odası için dekor ürünleri kaldı sadece. Marka dersen araba park yatak prego aldım. Odası geldi geçen haftalarda kuruldu. Şu an bekleyen kıyafetler yıkanıp ütülenecek o kadar yarın 30+0 oluyoruz onada başlarım bu hafta.

Ay nasıl bir sırt ağrım var benim de neden oluyor peki tam olarak anlamadım daha27. Haftadyaım
Dün serum ve parol takıldı biraz hafifletti canım. Ama tamamen bitmiş değil. Bende bilmiyorum neden oluyor. Bebekte rahîm uzunluğunda sorun yok. Ama kasılmalar var.

D vitamini, demir, magnezyum, multivitamin içiyorum. Oksapar da vardı ama ben doktorumla konuşarak bıraktım onu.

Coaspirin levitron d vitamini demir ilacı balık yağı. Progestan ve oksapar kullanıyorum
Ama hepsi de gerekli önemli

Bi beş gün kadar kullanmamiştim dün gece aldim demiri artık yarın doktora gidip söyleyeceğim kanlara bakılmişti kanlara bakip yorum yapmasini isteyeceğim

Ben de öyle düşünüyorum değerlerde azalma olabilir yarın doktora gidip söyleyeceğim bakalım demir d vit ben de kullaniyorum magnezyumda verdi oskopar kullanmiyorm birtek ben çok değil aslında biçoğumuz kullaniyor bnce

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…