Popüler Konu 2024 Kasım Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    154
Rutin kanları yaptırdın mı bence değerlerinde azalma olabilir.

Kızlar bu arada hangi ilaçları kullanıyorsunuz? Ben hala takviye alıyorum, demir, d vitamini, magnezyum ve oksapar kullanıyorum. Bazen çok mu ilaç içiyorum diye düşünüyorum
Oksapar, multivitamin, omega , demir, d ve magnezyum

Dün serum ve parol takıldı biraz hafifletti canım. Ama tamamen bitmiş değil. Bende bilmiyorum neden oluyor. Bebekte rahîm uzunluğunda sorun yok. Ama kasılmalar var. 🤷
Eşim ftr doktoru bel agrısı için kinezyo bant uygulaması yapılabilirmiş ama tabi görüp değerlendirmek gerekirmiş. Fizik tedavi almak ilaç vs önerilmiyormuş. Spor geçmişiniz varsa pilates yoga iyi gelir diyor.

Kızlar multivitamin ve omega ne kullanıyorsunuz? Benim içtiğim multivitaminde omega var onu ekstra almıyorum o yüzden bazen de aksatıyorum açıkçası özellikle multivitamin ve magnezyumu. Aslında bir kitapta özellikle son üç ay omega alımının çok önemli olduğunu okumuştum

Kızlar multivitamin ve omega ne kullanıyorsunuz? Benim içtiğim multivitaminde omega var onu ekstra almıyorum o yüzden bazen de aksatıyorum açıkçası özellikle multivitamin ve magnezyumu. Aslında bir kitapta özellikle son üç ay omega alımının çok önemli olduğunu okumuştum
Ben bunları düzenli alıyorum cnm.Belli bir haftadan itibaren demirle magnezyumu ekledik ama baya oldu.birde d vit alıyorum

Eklentiler

• BFCEC950-16D1-4B0F-AE35-746AD4CF1D7E.jpeg
    BFCEC950-16D1-4B0F-AE35-746AD4CF1D7E.jpeg
    26,6 KB · Görüntüleme: 18
  • 296D409D-63BF-47EF-95F6-864CFB669D5E.png
    296D409D-63BF-47EF-95F6-864CFB669D5E.png
    259,9 KB · Görüntüleme: 20
  • DF3706FD-F4ED-4499-9336-0246146FC7EA.png
    DF3706FD-F4ED-4499-9336-0246146FC7EA.png
    45,5 KB · Görüntüleme: 18
Regenesis max içiyorum
İçinde omega ve balık yağı da var

Kızlar 29+4 haftalık hamileyim sol alt kasık ağrım oluyor enfeksiyon falan yok ama ayağa kalktığım da falan ağrı hissediyorum bazende sol tarafa yatarken ağrıyor siz de böyle bir durum var mı

Kızlar bu kızın tekmesi az güçlü ama hareketleri çok fena oldu ya sizde durumlar nasıl
Bazen bir tarafa toplanıyor ve dönmeye çalışıyor. İçim çekiliyor sanki. Tam dönerken karnımın dersi öyle geriliyor ki acıyor 😅 ya çatır çatır çatlıycam ya da bu çocuk burdan çıkacak diyorum

Eşim ftr doktoru bel agrısı için kinezyo bant uygulaması yapılabilirmiş ama tabi görüp değerlendirmek gerekirmiş. Fizik tedavi almak ilaç vs önerilmiyormuş. Spor geçmişiniz varsa pilates yoga iyi gelir diyor.
Çok teşekkür ederim canım. Benim gittiğim uzmanda hiç birşey yapamayacağını söyledi. Banttan bahsetmedi ama. Spor geçmişimde yok maalesef. Doğuma kadar cekicem sanırım.

Mv olarak vinalac omega olarak wellcare

Kızlar 29+4 haftalık hamileyim sol alt kasık ağrım oluyor enfeksiyon falan yok ama ayağa kalktığım da falan ağrı hissediyorum bazende sol tarafa yatarken ağrıyor siz de böyle bir durum var mı
Aynı günlerde yaşadım regl ağrısı gibi ama magnezyum alınca geçti benim.

28deyim aynılarını yaşıyorum, aynı şekilde bugün yürürken de ağrım oldu bir şey saplanıyor gibi. Salı günü doktora gidicem, çocuğu zaten aşağıda hissediyorum muhtemelen kafası aşağıya indi o yüzden olduğunu tahmin ediyorum bakalım doktora da danışıcam

Kızlar öne eğilmekte sorun yaşamaya başladınız mı? Eğildiğimde bir şey batıyor gibi oluyor, o yüzden squat yapar gibi çömelmeye başladım yere ama kalkarken yaşlı gibi hissediyorum 😂 burnumdan aldığım nefes artık yetmiyor sanki 28+3teyim ve 6 kilo almışım sizin nasıl gidiyor?

Kızlar bu arada hangi ilaçları kullanıyorsunuz? Ben hala takviye alıyorum, demir, d vitamini, magnezyum ve oksapar kullanıyorum. Bazen çok mu ilaç içiyorum diye düşünüyorum
D vit demir magnezyum b12 ve coraspin kullanıyorum ben de

Aynı şeyi bende düşünüyorum canım çok fazla ilaç kullanıyorum 🙄 levotiron,kan sulandırıcı iğne enox, progestan fitil, coraspin,magnezyum,probiyotik , Demir hapı , balık yağlı multivitamin . Çok zor takip edip aynı saatte kullanmak ama mecburum elimden geldiği kadar kullanıyorum . Herşey minikler için 🥲

İmom omega, Ferosem fort (demir), D vitamini, Clexan, ekopirin benim de çokmuş 😅 hala da hemoglobin düşük 🙈

X