Popüler Konu 2024 Kasım Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    154
Kızlar bu sırt ağrılarına ne yapıyorsunuz. Yine başladı benim, gün boyu geçmedi. Dün biraz fazla ayakta kaldım. Ne duş ne sıcak su torbası ise yaramıyor.
Canım doktorun onay verirse eğer risk yoksa hamile pilatesi bu konuda gerçekten işe yarıyor evde de kendin video izleyerek yapabilirsin ilerleyen zamanlarda faydasını görürsün diye düşünüyorum ğ

Canım doktorun onay verirse eğer risk yoksa hamile pilatesi bu konuda gerçekten işe yarıyor evde de kendin video izleyerek yapabilirsin ilerleyen zamanlarda faydasını görürsün diye düşünüyorum ğ
Yarın bı arayıp sorayım o zaman canım. Çünkü hayat kalitemi çok bozuyor bu ağrılar artık

Denedim canım bigün bomboştu inan öyle iken bile hemen baktı iyi gayet dedi kan değerlerim vardı onlar da iyi dedi gönderdi şok olduk eşim 2. De çok kızdı çünkü yurtdışındaydı detaylıda gelemedi asam 2 ay sonra ilk defa görecekti hocam bu kadar mı dedi haa ellerini oynatıyor deyip renkli de bi ellerini gösterdi tamam

Kızlar nasılsınız ?
Kıyafetleri ne zaman yıkayıp hazırlamayı düşünüyorsunuz ?
Şimdiden yıkayıp hurçla saklasak erkenmi acaba ?
Ben bugün yıkayıp ütüledim her şeyini benim 3 yaş oğlum var bebek doğmadan onu tuvalete alıştırmaya çalışıyorum çok zamanım olmadığından giysiler gelir gelmez yıkayıp ütüleyip kaldırayım dedim

Bende şimdi hepsini ortaya döktümde acaba yıkayıp kaldırsammı şimdiden diye düşünüyorum,
Hangi deterjanı kullandın ? Yumuşatıcı falan kullanabilirmiyiz

Bende şimdi hepsini ortaya döktümde acaba yıkayıp kaldırsammı şimdiden diye düşünüyorum,
Ben yumuşatıcı kullanmadım dalanın zeytinyağlı sabun tozuyla elde yıkadım

Ay bi sürü kıyafet var hangisini elde yıkıyayım
Bende burdan bakayım bebek için deterjana yurtdışındayım ya o markayı bulamam
Valla ben görümcemle birlikte yıkadım beyazları ben renklileri o 20 zıbın 8 takım 4 üst 6 alt nasıl yaptık da kurudu da ütüleyip astım inan bilmiyorum dahanfazla giysi alanları düşünemiyorum hepimize kolay gelsin

Üst müslin kumaş aştı pike olan battaniye dikmiş arkadaşım bana bitane yastığı takım gibi yapmış o tarz satılıyor pike müslin kumaş onlarda bakabilirsin
Evet onları gördüm çeşit çok olunca insanin aklı karisiyor ya bide şimdi ilk bebek oldugundan hangisi daha kullanışlı bilemiyorsun artık hepsinden Alaçam gibi duruyor

Kizlar 29 haftalık gebeyim aşiri bas dönmesi yaşiyorum dün acile kaldirildim bu yüzden serum takıldı kan değerlere bakılmadi tansiyon şeker normal çikti demir ilCi alamiyorm sadc bi haftadir yaşayan var mi ne yapmaliyim

Kızlar nasılsınız ?
Kıyafetleri ne zaman yıkayıp hazırlamayı düşünüyorsunuz ?
Şimdiden yıkayıp hurçla saklasak erkenmi acaba ?
Ben yıkadım ütüledim hurçladım Allah korusun erken falan gelirse diye hazırda dursun dedim gördüklerim falan hep 35. Haftada yapıyor ama ben o kadar sakin değilim doğum zamanlarına girdi sonuçta garantisi yok

Ben yıkadım ütüledim hurçladım Allah korusun erken falan gelirse diye hazırda dursun dedim gördüklerim falan hep 35. Haftada yapıyor ama ben o kadar sakin değilim doğum zamanlarına girdi sonuçta garantisi yok
Kaç haftalıksın canım. Kaç haftada yıkayıp ütüleyip hazır etmeli.

Ay bi sürü kıyafet var hangisini elde yıkıyayım
Bende burdan bakayım bebek için deterjana yurtdışındayım ya o markayı bulamam
Nerdesin bilmiyorum ülkeden ülkeye fark ediyor mu onu da bilmiyorum ama Sodasan’ın içeriği fena değil diye biliyorum. Ben ondan alacağım eğer daha temiz bir şey bulursan nolur bana da söyle

Siveno aldım ben doğal içerikli diye yumuşatıcı kullanmadım sadece onunla yıkadım hatta baya bir aldım
Kaç haftalıksın canım. Kaç haftada yıkayıp ütüleyip hazır etmeli.
30 haftalık oldu yeni hazırladım bende

Kızlar 34. haftada uzun yolculuk yapmak çok mu riskli ya antalyadayım ve kardeşimin düğünü istanbulda olacak şuan 27. haftadayım. Düğüne gitmesem olmaz gitsem de çok kalmadan hemen dönmeyi planlıyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…