Popüler Konu 2024 Kasım Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    154
Ben de onu soracaktım 30+5 im ilişki sonrasında kasılmam oldu karnım sertleşti kasıklarımda sancı hissettim. Yasaklanıyor mu bu durumda artık

Ya cok kötü durumdayım bugün kanama başladi artık hafif hafif doktor yapicak bişi yok dedi ilaç veremem dedi sıcak su buharına otur falan dedi debelenip duruyorum ya kabızlıktan oldu iki gündür kabızdım
Çok geçmiş olsun. Bana da doktor krem ve fitil verdi onlar biraz rahatlattı. Evet normal doğuma engel değilmiş ama şuna 1 meme var mesela doğum sonrası ıkınma ile daha fazla dışarı çıkabilirmiş. Doktor bana da kabız ve ishal olma dedi acı ve turşuyu yasakladı. Bol su ve lifli beslenme önerdi ama çözümü yokmuş ameliyat olanlarda sonradan çıktı dedi lazerle kesiyorlarmış sanırım o daha etkiliymiş. Canımı çok sıktı bu durum ama dediğin gibi olan oldu artık. Kanama olması da normalmiş canım

Normal doğumda içerdekilerde çıkabilir doğum sonrası duruma bakarız dedi doktor. Çok canımı sıkıyor benimde çözümsüz olması

Ben de onu soracaktım 30+5 im ilişki sonrasında kasılmam oldu karnım sertleşti kasıklarımda sancı hissettim. Yasaklanıyor mu bu durumda artık
Pozisyon sıkıntılı olabilir. Sonrasında gün içinde kasılmalar devam etti mi? Gebelikte her pozisyon uygun olmuyor çünkü

Merhaba kızlar,
Bugün 34+1 iz. Nst çekildik. 40 larda düzenli sancım çıktı. Ama benim hissettiğim hiç acı yoktu. Sertleşmeler oluyordu. Doktor kasılma bunlar dedi. 29 hafta falan olsak serumla doğumu geciktirmeye çalışırdık ama şu saatten sonra doğsa da çok bir problem olmaz dedi. Muhtemelen beklenenden erken gelecek benim oğlan her hafta nst çekilmemiz gerekiyor

Kizlar bide şey sorucam size bu doğuma yakın evrede normal doğum için ilişki öneriyolar ya drlar kaçıncı haftada ya da bi sorun olur mu bu haftalarda beraberlikte 31 . Haftalardayımm şuan
38. haftaya kadar korunarak ilişkiye doktorlar eğer sağlıkla ilgili ya da bebekle ilgili bir durum yoksa bir yasak koymuyorlar. 38. Hafta sonrası korunmadan beraberlik olabilir dediler çünkü sperm rahim ağzını yumuşatıyormuş o sebeple. Biz eşimle hiç ara vermedik öğrendiğimizden beri şuan 31 haftadayım ama son zamanlarda artık bende isteksizlik olduğu için hiç bulaşmıyorum şdnkdmd

Canım bende 31+6 Şuan . Geçen iç çamaşırım ıslanmış tahminim benimde akmış ben farketmedim . Öyle durup dururken ağlama falan da yok. Doktorum göğüsler kendini hazırlıyor akıntı olabilir demişti . Pazartesi randevu var azıcık benimde kaşık ağrım var bakalım bana ne diyecek . O zaman sorarım sana da söylerim

Ya cok kötü durumdayım bugün kanama başladi artık hafif hafif doktor yapicak bişi yok dedi ilaç veremem dedi sıcak su buharına otur falan dedi debelenip duruyorum ya kabızlıktan oldu iki gündür kabızdım
Neden ilaç veremem dedi acaba, benimki bana verdi de kafama takıldı şimdi

Haydaa. Ya belirli zmnlarda nüksediyodu demir ilacimi değiştirdi doktor o bana iyi gelmedi kabiz etti allahtan doğuma sorun teşkil etmiyo şuan varya sanki doğurmuşum dikişlerim vae gibiyim yürüyemiyorım

Neden ilaç veremem dedi acaba, benimki bana verdi de kafama takıldı şimdi
İnan bilmiyorum devlet hastanesiydi onemsemedi miii yoksa bilemedim kullanamazsın zaten suan ilaç krem vs dedi bnde bilmediğim için bişi demedm

Çok iyi maşallah ya ben cesaret edemedim çocun başi aşaği dönmüş onu söyledi iyice tedirgin olmştm axba bu kezde mi olmasa bişi olur falan die düşündüm

Haydaa. Ya belirli zmnlarda nüksediyodu demir ilacimi değiştirdi doktor o bana iyi gelmedi kabiz etti allahtan doğuma sorun teşkil etmiyo şuan varya sanki doğurmuşum dikişlerim vae gibiyim yürüyemiyorım
Evet bende otururken falan da rahatsız ediyordu ama biraz dikkat edersen hafifliyor ağrısı

Teşekkür ederim ben yalancı sancimi yoksa bebek hareketlerimi onu anlayamadım

Kızlar bir tek bende mi oluyor etrafımda çok hamile yakınım oldu kimsede görmemiştim böyle birsey tüm gün karnım bir sagaa bir sola toplanıp duruyor sürekli karnım yamuk yumuk çok garibime gidiyor birde sem sert oluyor canimda yaniyoo

bi Ne kadarlık gebeliğin ilaç falan vermedi mi bence bir kez daha git

Normal canm hepimizin öyle ama böyle sertleşme ve yanında sancı olursa sabit aralıklarla doktora git

Normal canm hepimizin öyle ama böyle sertleşme ve yanında sancı olursa sabit aralıklarla doktora git
Ay iyi bari valla sancı mi bebek hareketlerimi canımı yakıyor anlamıyorum sanki bebiş içerde gernesiyor ve bunu yaparken canımı yakıyor gibi bı his o sırada taş gibi oluyor karnım sürekli anlamıyorum sancimi bebekmi

Canm bebiş ultrasona göre kaç haftalık gözüküyor kilosu nasıl evet bazı bebekler erken gelebilir sağlıkla gelsinler inş bende 40lara kalmak istemiyorum ama bakalım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…