Popüler Konu 2024 Kasım Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    154
Ben phılıps alsın canım çevremdeki anneler hep onu önerdi diye . Yoksa ilk gebelik tecrübem yok
ben de emzik phılıps aldım da lansinoh un ucu cok güzel görünüyor gözüme bebege daha uygun gibi ondan bilemedim. peki cam mı sizce plastık mı

Doktorun önerdigi degerlerden yüksek ve bebegim de cok kilo alamamış galiba şekerden dolayı
Bi risk durumun yoksa her gün yürümeye çalış canım, bir de tarçın çubuğu kullanabilirsin suyun içine koyup içerek, o da dengeliyor şekeri. İnşallah düzene girer. Ben de sürekli ölçüm yapıyorum ve artik iyice tanıdım kendimi, ne yükseltir ne iyi gelir tahmin edebiliyorum. Bir de bebeğinin kilo alması için bol kaşar peyniri, bol ceviz fındık, yumurta ve et tuketebilirsin.

Yani ona gelene kadar elimizden hiç düşürmediğimiz telefonlar var sürekli radyasyon yayan

Merhaba Kızlar Gebelik şekeri olanlar ne durumdasınız,
Ben bişey yesemde yemesemde bi düşüyor bi yükseliyor benmi dengeyi saglayamadım acaba ?
Bu gidişle insüline başlatacaklar sanırım
Benim açlık tokluk iyi çıkınca dikkat ederek ilerliyorum cnm ekmek ve tatlı yemiyorum aynen devam ne yapıyorsam… endokrine yollamadı çünkü beni

yaa istifa ederek işsizlik maaşı nasıl alabiliyoor

ben de emzik phılıps aldım da lansinoh un ucu cok güzel görünüyor gözüme bebege daha uygun gibi ondan bilemedim. peki cam mı sizce plastık mı
Yine çevremdeki annelerin tecrübesiyle cam almadım küçük o plastik olandan Aldım büyüdükçe başlık değişiyormuş . Ama ilk küçük al dediler sonra büyük boy alacağında tercih edeceksen cam tercih et o zaman başlık değiştirmeye başla dediler

yani mesela 30 bin maaş alan biri o 4 aylık süreçte her ay 20 bin lira maaş alıcak öylemi?

Bnmde öyle maalesef gündüz gece hep sokıntı burnum hep tikali gece daha beter
bende hamileliğin başından beri çekiyorum maalesef gündüz bi şekilde idare ediyorum ama gece siprey kullanıyorum yoksa uyumam mümkün değil
yaa istifa ederek işsizlik maaşı nasıl alabiliyoor
evlilik ve doğum istifadan ayrı tutuluyor bildiğim kadarıyla mecburi bir ayrılış olarak kabul ediliyor
geçen yıl arkadaşım evlendi kendi isteği ile işten çıktı ama tazminatını da aldı

teşekkür ederim :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…