Popüler Konu 2024 Kasım Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    154
Yine çevremdeki annelerin tecrübesiyle cam almadım 🤣 küçük o plastik olandan Aldım büyüdükçe başlık değişiyormuş . Ama ilk küçük al dediler sonra büyük boy alacağında tercih edeceksen cam tercih et o zaman başlık değiştirmeye başla dediler
ay benim de gönlümden cam geciyor ama cam alma diyorlar. ben de oyle yapayım o zMn teşekküler😍🥰

Hamilelikte size de denk geldi mi hiç bu alet
Ben AVM AVM fıldır fıldır gezdim ah o cihazdan çok geçtim havaalanında bile geçtim kız hiç aklıma takılmadı acaba radyasyon olmuş mudur diye. O cihazlardan öyle bir kere geçince bebeğe zarar verse bu kadar yaygın ve bilinçsiz kullanım olur mu hiç. Her kadına hamile misin diye sorarlar öyle geçirirler . Hiç kafaya takılacak şey değil rahat ol sen . Yediğin içtiğinde bile daha çok radyasyon vardır düşününce. Bebeklerimiz güvende önce Alalh sonra vücudumuz tarafından korunuyor gönlünü rahat tut 🤣🥰

ay benim de gönlümden cam geciyor ama cam alma diyorlar. ben de oyle yapayım o zMn teşekküler😍🥰
Bana Mantıklı geldi ya . Başta küçük plastik al dediler . Bebek büyükçe başlık değişmesi yeterliymiş ya aya göre. O zaman hem biberonun boyutunu büyüt hemde istersen o zaman cam al dediler. Ama cam ağır oluyor kırılıyor bebek tutamıyor zor oluyor diyorlar. Ya hatta çoğu başta böylr hangi marka alsam diye dert ettiydi sonradan saptirik süptirik biberonlar gördüm ellerinde . Napim kırılıyor ee büyüdü atıyor çatlatıyor diye ne buldularsa ne denk geldiyse alıyorlardı. 😃😃

ayyy çok az kaldıııııııı
evet yaa nası geçti zaman hiç anlamadım
benim tedaviyle oldu son 1 yılım gün saymakla geçti
transfer için gün say
test günü için gün say
kese görmek için gün say
nipt test sonucu için gün say say say say
artık çok şükür son 60-70 gün ama bu geçmiyor sanki :KK70:

Ben AVM AVM fıldır fıldır gezdim ah o cihazdan çok geçtim havaalanında bile geçtim kız hiç aklıma takılmadı acaba radyasyon olmuş mudur diye. O cihazlardan öyle bir kere geçince bebeğe zarar verse bu kadar yaygın ve bilinçsiz kullanım olur mu hiç. Her kadına hamile misin diye sorarlar öyle geçirirler . Hiç kafaya takılacak şey değil rahat ol sen . Yediğin içtiğinde bile daha çok radyasyon vardır düşününce. Bebeklerimiz güvende önce Alalh sonra vücudumuz tarafından korunuyor gönlünü rahat tut 🤣🥰
Teşekkür ederim 🤗

Kızlar sizinde ara ara canınız abur cubur fasfood tarzı şeyler istiyormu ☺️ve yiyiyormusunuz
İstiyor :) geçenler de görümcem cips getirmiş eve herkes yedi ben yemedim 1 tane attım ağzıma o kadar. sonra poşetin dibinde az miktarda kalmış. sabah evi toplarken aşırı canım çekti ve paketin dibini de sıyırdım :) sonra vicdan azabı çektim ama inşallah o kadarcıktan bişey olmamıştır diyorum.

hafta da 2-3 kez de bitter çikolata yiyorum. çünkü canım çok fazla tatlı çekiyor :) inşallah sıkıntı olmuyordur miniğime. Rabbime emanet.

İstiyor :) geçenler de görümcem cips getirmiş eve herkes yedi ben yemedim 1 tane attım ağzıma o kadar. sonra poşetin dibinde az miktarda kalmış. sabah evi toplarken aşırı canım çekti ve paketin dibini de sıyırdım :) sonra vicdan azabı çektim ama inşallah o kadarcıktan bişey olmamıştır diyorum.

hafta da 2-3 kez de bitter çikolata yiyorum. çünkü canım çok fazla tatlı çekiyor :) inşallah sıkıntı olmuyordur miniğime. Rabbime emanet.
Benmde canm istiyorda :) arada yiyorum sonra bir vicdan azabı bu döngü böyle gidiyor 😁

Kızlar sizinde ara ara canınız abur cubur fasfood tarzı şeyler istiyormu ☺️ve yiyiyormusunuz
Eheheh ben yiyorum valla😋 zaten zor bir süreç, zaten bir sürü şeyden fedakarlık yaptığımız bir süreç bir de hamburgerim cipsim olmayacaksa yapamam valla. Arada kola da içiyorum cips de yiyorum. Doktorum da abartmadığın sürece sorun yok demişti.

Eheheh ben yiyorum valla😋 zaten zor bir süreç, zaten bir sürü şeyden fedakarlık yaptığımız bir süreç bir de hamburgerim cipsim olmayacaksa yapamam valla. Arada kola da içiyorum cips de yiyorum. Doktorum da abartmadığın sürece sorun yok demişti.
aynen walla her markette 1 tane istediğim şeyi alma hakkı veriyor eşim bende cips alıyorum :KK70: haftada 1 2 kola içiyorum o kadardan bişe olmaz :KK70:
kendime eziyet edemem benim mutluluğumda önemli bebek için cips yeyince mutlu olanlardanım ben

Merhaba bende iki aylığına Türkiye'deyim eylülde yurt dışına dönücem ve yeni bir ülkeye yerleşcem. Geldiğimden beri forumu okuyorum her gün:) 27+6 bugün, erkek bebek bekliyorum :) Çook tatlış bir grup, hepimize sağlıklı doğumlar diliyorum😍 Ben haftada en az 3 dondurma yiyorum 😃 gebelikten önce tatlıyla hiç aram yoktu gebeliğim boyunca hep tatlı aşeriyorum 😊

aynen walla her markette 1 tane istediğim şeyi alma hakkı veriyor eşim bende cips alıyorum :KK70: haftada 1 2 kola içiyorum o kadardan bişe olmaz :KK70:
kendime eziyet edemem benim mutluluğumda önemli bebek için cips yeyince mutlu olanlardanım ben
Gündelik hayatımda canım hiç kola cips istemez ama hamilelikte cips istedi kola kokoreç hamburger kumru özellikle 😀😀😀nerde yasak dedikleri var ben orda

Kızlar merhaba biliyorsunuz riskli bir hamileliğim var geçen hafta hastanede yattım daha yeni çıktım
Uzun zamandır eşimde bir tuhaflık vardı sürekli stresli gergin agrasif sinirliydi işlerine bağladım
Dün akşam bana kumar bağımlısı olduğunu borç içine battığını söyledi kendime gelemiyorum ben şimdi ne yapayım yıllar sonra ikiz bebeğim olucak eşim bu bir hastalık falan diyor
Riskliyim dünden beri karnım kasılıyor sakın kalamiyorum ağlamadan duramıyorum ben ne yapayım esyalarimi alıp çekip gitsem diyorum hastane camide yatsam ailem sen istedin evlendin diycek onlarda zaten kadın olamadın kocagini evine baglayamadin diycekler kumarı duysalar ne olur neler yaşarım bilmiyorum

X