Popüler Konu 2024 Kasım Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    154
Eğer doktordan onay alabilirsem sezeryan sırasında yumurtalıklarımı da bağlatmayı düşünüyorum o yüzden benim amelliyat uzun sürebilir

Aynı düşünüyorum seninle sırf korkumdan normal istiyorum bu ikinci olacak ilki rahattı bunda korkuyorum

Tarık suresi de var gece karanlığını delen yıldız şeklinde de anlamı açıklanıyor ben de beğeniyorum ama kimsede yok bu isim hiçkimse koymuyor dedim acaba beğenilmiyo mu
Ben de Tarık bin ziyad var sahabe hemde güçlü bir komutan açıkçası ordan esinlendim ilk ama bizim bir de baba ismi koyma problemimiz var kimse desek aaa Hasan Tarık çok uyumlu diyorlar hemen bende bişey diyemiyorum ama 30. Haftaya girdik isim şart artık alacakların var isimli

Bence hiç kafana takma bunu sen ne istersen iste bebişler nasıl isterse öyle doğuyorlar. Normal doğum istiyorum diye gidip sezaryen olanlar da var sezaryen diye gidip normal doğuranlar da var benim arkadaşlarımdan. Kaçıncı haftadasın bilmiyorum ama zamanı gelince doktorunla da konuşursunuz zaten. Hiç boşuna stres yapma sezaryen ya da normal hiç farketmez bebeğine kavuşmana bir vesile sonuçta ikisi de

Günaydın canım . Bana doktor hapı 32. Haftan dolunca bırakacağız dedi sadece iğne ile devam edeceğiz dedi
Ben de ilk gebelikte 32 de bırakmıştım ama şuan 33 olacağız Dr ilerleyen haftalarda bakalım dedi geçen haftalarda da kanama yaşamıştım progestan kullanıyorum o yüzden korkuyorum şuan bakalım nasıl olacak Dr ne dese o tabiki ki ama yine de çekiniyorum

Bende 33 olduk hala isim yok gerçekten doğacak isim bulamadık isimli hastane çıkışı yapacağız diye De çantamı da hazırlamadım daha

Belki kanamadan kaynaklıdır bazen de 34 de bıraktırıyorlar. Sen doktoruna güven canım onun vardır bir bildiği

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…