Popüler Konu 2024 Kasım Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    154
Gündelik hayatımda canım hiç kola cips istemez ama hamilelikte cips istedi kola kokoreç hamburger kumru özellikle nerde yasak dedikleri var ben orda
benim evimden eksik olmazdı ne cips ne kola aksine bizde meyve ve sağlıklı kuru yemişler olmazdı
şimdi ev meyve ve çiğ kuruyemiş dolu hayatımda en sağlıklı beslendiğim dönemdeyim o yüzden arada yediğim cipse takılmıyorum

Önce bi dur bi sindir olanları ondan sonra artı eksisini düşünüp bi karar verirsin
Borcu çok mu büyük kapanamayacak kadar mı yavrularını babasız bıraktığına değecek bi meblağ mı
Eve dönersen ailen nasıl karşılar
Sen istedin diyip sokağa atacak halleri yoktur eminim
Herşeyden evvel önce bi sindir sakinleş sonra oturup ne oldu nasıl bu kadar oldu konul eşinle
Neden yaptığını anlatsın sana
Allah yardımcın olsun zor bi durum

istiyor ve yiyorum her gün her gün yemedikten sonra bişe olmaz abartmayın yaaa
canın cektiyse ye bi paket cips sonuçta cipsi çocuğa yedirmiyorsun ki kendinize eziyet etmeyin nolur
aynen bencede :) biz hasta değiliz sonuçta, bende istediğimi yiyorum hatta tatlıyla aram yoktu hamilelikten beri yemeye başladım şerbetli tatlılar hamurişleri. Abartılmadığı sürece ölçüyü her anne kendine göre bilir zaten :)

Meblaj önemli değil disimizi sıktık ödedik varsaydim bu bir hastalık been gecligimde de oynadım bağımlısıyım diyor sürekli sürekli ne zamana kadar başa cikabilirim

Sorumsuz bir baba ile büyümek mi babasız büyümek mi daha doğrudur bilmiyorum
Şuan hiç doğru bir zaman değildi ben ne yapicam bilmiyorum Dr sürekli hat serviks kısalığı var diyor dünden beri eve sigamiyorum bir yandan stresim bebeklerimi etkiler mi bir yandan bu kumar ile başa cikabilme gücünü kendimde bulamıyorum Allah kimseyi dar güne koymasın hele kadınların hamileliklerinde daha zor

elinden kartlarını alırsın bankalara kendi telefonunu tanımlarsın falan onun önlemi alınır psikologlar var bağımlılıkla alakalı onlara gidebilir
kendi bırakmak istiyor mu en önemli yer orası
bu bize zarar veriyor kurtulmalıyım diyor mu

Bunun bir hastalık olduğunu söyleyip arkasına mı sığınıyor yoksa bu bir hastalık bana yardım et bende bırakmak istiyorum gibi bir dille mi söyledi bence önemli olan bu. Her insan hata yapar önemli olan birlik olup üstesinden gelebilmek. Bence şimdi sende sakin ol bebiş için ondan sonra eşinle bir konuş bakalım kararları ne yönde.

Ben olsam öyle yapardım heralde.

Ya benim canım istediğinde yiyorum abartmadan ( şey dermişim yarım paket ) vicdan azabı falan çekmiyorum ben ya o kadardan birşey olmaz diyorum hep

Kızlar merhaba dahiliyeye gittim bugün alt değerim 63 ast değerim 37 çıktı doktor kadın doğuma git karaciğer enzimlerin yükselmiş dedi çok korkuyorum aynı durumu yaşayan var mı yoksa gebelikte bu değerler normal mi lütfen bilen cevap versin

Canım kaçıncı haftasin benim ilk haftalarda öyleydi sonra kendiliğinden değerlerim düzeldi hatta kadın doğum doktorum bana gebelikte normal bunlar sonrasında düşer demişti ama sen için rahatlasın diye bir doktoruna git ama çokta yüksek değil canım ham dahiliye doktorunun ultrasonda falan baktirmasi lazım normalde bana öyle yapmışlardı

29.haftadayim halsizlik var, dahiliye kadın doğuma git dedi sende de halsizlik var miydi

Kıyamam yaa şu an çok üzüldüm canım Allah yardımcın olsun inşallah Rabbim tez zamanda bu iletten kurtulsun internet üzerinden oynanan şu kumar oyunları var onlardan falan mı sen gibi arkadaşımda şok mağdur oldu çünkü oda çok zor zamanlar geçirdi sabret diycem ama aile büyüğünüz var ise bence onları araya koy canım anlat eşinle konuşsunlar tek başına mücadele verme kesinlikle abimde bitcoinde dünya para yedi maalesef ben bekardım evlilikleri çocukları var diye bütün borcu biz ödedik

Ben de aksine dört beş çeşit meyve olurdu evimde ama şeker korkusu ile alamazıyorum maalesef ve meyve çok severim evde hep doğal şeyler olur

29.haftadayim halsizlik var, dahiliye kadın doğuma git dedi sende de halsizlik var miydi
O zamanlar vardı canım ama bı kaç hafta içinde geçmişti sen başka bir dahiliye doktoruna daha git bence değerini takibe aldır dediğim gibi değerlerin çok yüksek değil Allah'ın izniyle hiç bişey olmaz
Kadın dogumada git içini ferah tut ama ben bunu çok araştırmıştım sadece seni takibe alıyorlar ki değerlerin bence düşecek seninde bişey olmayacak

Çok teşekkür ederim inşallah düzelir degerlerim

Terleme,ateş basması oluyor muydu

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…