Popüler Konu 2024 Kasım Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    155
Kızlar bebek çantasını ne yaptınız alalinizlniz var mı ben bir türlü alamadim daha doğrusu bitane aldım yırtık geldi iade ettim tekrar aldım farklı göndermişler o modelden vazgeçtim şimdi de ne alaçam bulamadim sizler aldıysanız fikir verebilir misiniz?

Kiwi'den aldım canım hepsiburadadan

Ben Kraft marka lacivert aldım 800 liraya 1500’den düşmüş civilde hem kibar hem çok kullanışlı arkadaşımda kivinin çantasını almış ben Eylül ayında hava nemlendirici ateş ölçer alcam ama daha karar vermedim ne alacağıma bir de çilek mobilyadan aldığım gardrop şifonyer gelmedi hala çok sinir oldum 1 ayı geçti ne aldığımı göremiyorum resmen ne eksik kaldı

Kızlar bişey sorcam şimdi ben hastane ve doktor değişikliği yapacağım devlette en son doktorken güzel azarlamıştı ama yine de nst için gitmem gerekecek gibi çünkü ilçe de oturuyorum özele gideceğim doktor il de nst hafta da bir mi oluyor 2 hafta da mı nasıl oluyor acaba sizce devlete gidip bir kere daha muayene olsam mı ki doktor beni unutmuş mudur özel de ki doktor da 27. Haftadan sonra kabul eder mi sizce beni

Ben braun aldım ateş ölçeri. Arkadaşımda ondan vardı çok memnundu. Çilekten geçen beşik baktık 15 güne teslim diyordu bak 1 aya gelmedi diyorsun bende güvenemedim şimdi

28.haftadayım kızlar hiç tetanoz aşısı vurulmadım vurdurmalı mıyım sizce
Ya bak Buda çok ucu açık bir soru. Bu haftalarda vuruyorlar mı onu sormak lazım. Çünkü o aşının da haftası vardı olman gereken. Tetenozu gerekli bulan da var bulmayanlar. Doğumlar steril ortamda oluyor hep ama başımıza ne geleceğini bilemediğimden ben iki tozu da vurulmuştum

28.haftadayım kızlar hiç tetanoz aşısı vurulmadım vurdurmalı mıyım sizce
vurulmalımısın ona sen karar ver yoksa kavga çıkıyo ama 28. hafta da yapıyorlar aşı yı ben tam 28+0 da oldum tek doz
nts zamanla sıklaşıyor diye biliyorum ben önce 2 haftada bir çağırıyor sonra hafta da bire düşüyor
kabul eder bence yaa denemekte fayda var
hatırladığım kadarıyla en son baya sıkıntı olmuştu size doktorun

Kiwi'den aldım canım hepsiburadadan
Teşekkür ederim canım bakam ona
Onada bakiyim kuzu ben ateş olceri bebek bakım setiyle birlikte aldım hoşuma gitmezse yenisini alırım ya kız nasıl gelmedi mobilyalar arayıp soramiyor musun?
Çok bı eksiğim kalmadı kuzu ufak çaplı şeyler pijama takımı falan bebek için olanlar nerdeyse tamam benimkiler eksik bitek onuda önümüzdeki ay halletcem inşallah senin eksiğin kaldı mı?

Kızlar 3. trimestera girişle beraber ben asla doymuyorum ve çok sık acıkmaya başladım ya. Sizde iştah durumları nasıl?

Ben braun aldım ateş ölçeri. Arkadaşımda ondan vardı çok memnundu. Çilekten geçen beşik baktık 15 güne teslim diyordu bak 1 aya gelmedi diyorsun bende güvenemedim şimdi
Birde ürün mağazada vardı adam biz sizin için getirtelim yenisini dedi ev taşımayacağım diye acele etmiyorum sormuyorum bilerek

Kızlar 3. trimestera girişle beraber ben asla doymuyorum ve çok sık acıkmaya başladım ya. Sizde iştah durumları nasıl?
Benim iştah tamamen ekşi tuzlu zeytinyağlı odaklı. Tatlı et balık hiçbirşekilde almıyor midem. Ama eskisine göre çok yiyorum ve gece olmuş gece yarısı olmuş sabaha karşı olması yememe hiç engel değil

Benimde beşik hariç bebekle ilgili şeyler bitti sayılır deterjan bez falan kaldı acele etmiyorum . Birde odası daha gelmedi eylülde gelecekti zaten. Ama analık herhalde kendime bir iğne almadım daha . Doğursam pijamam yok olmuyor eskiler . Çocuk donsuz eksik kalmasın derken anası Kalcak bu gidişle

Kendi doktorumla tartışmadık ama biz muayene süresinden ve sürecinden memnun değiliz kuzenim mesela bu doktorda iki doğum yaptı çok memnun kaldı oda diyor az ve öz muayene eder ama sıkı takip eder biz bırakmaya karar verdik dün aramış eşimi 2. Doz tetenozunuzu unutmayın diye aslında dikkatli tedbirliyi bir doktor ama ben bebeğimin 2’dir hiç bir şeyini göremiyorum ameliyatım bar deyip hemen alel acele bakıp gidiyor yeni doktor deneyeceğiz yaa eşim çok kinlendi adama devlette ki beni güzel azarladı yaa

Bende çok yiyorum doymuyorum Allah affetsin 85’i gördüm tartıda saha 14 hafta var doğuma hamur işi benim de dayanamıyorum Yaa bizim burda katmer bükme olur mercimekli patatesli insan nasıl dayansın

Sen zaten bir doktordan iki kaynanandan üç iş yerinden ne çektin be. Bir rahat bırakamadılar seni hamilelikte . Allahtan eşin anlayışlı oradan büyük şanslısın

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…