Popüler Konu 2024 Kasım Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    155
Yaa ne zaman kaçıncı haftada gelmişti peki oğlun bir sorun olur mu bebek için enfeksiyon diye korkuyorum Allah korusun

Yaaa maşallah

Yaa ne zaman kaçıncı haftada gelmişti peki oğlun bir sorun olur mu bebek için enfeksiyon diye korkuyorum Allah korusun
Bebek için riskli enfeksiyon malesef çok yükselmesi bende kronik olarak vardı çok şükür bunda az ve düşük yüksekliklerde bir iki kere yaşadım sadece. Bol bol su iç çamaşırlarını ütüle her gün çamaşır değiştirmeye çalış doğuma yakınız akıntılarımız da arttı artık. Oğlum erken doğdu 35+6 dan 36 olduğu gece doğdu ciğer gelişimi tamdı küvez görmedi kilosu boyu zaten ileriydi 3.1 kilo 49 cm doğmuştu ama enfeksiyondan mı erken doğdu yoksa kendi mi öyle istedi bilemiyorum. Doğum için gittiğimde enfeksiyondan kaynaklı bir şey söylemediler çünkü

Hepimiz de sağlıkla kucağımıza alırız bebeklerimizi inşallah.kan idrar tahlil sonuçlarım yeni çıktı pazartesi gidiceğim inşAllah bakalım.dddiklerini de uyguluyorum canım saol tavsiyelerin içinantibiyotik kullanmam gerekir mi bilmiyorum. Doğru zamanında gelsin miniklerimiz inşallah sağlıkla

Kız tabiki de Tarık bin ziyad koymayacağım sadece Tarık koymak istiyorum Türk ismi de olabilir Türk ismi eşim İlbey bende Ertuğrul diyorum eşimle ortak bi isme bir türlü karar veremedik eşim beni ikna etmeye çalışıyor babasının ismi olsun diye ben istemiyorum kp gelini şaka yaptı diye küser mi böyle bir insanın ismini istemiyorum bende herhalde çocuğum isimsiz olacak

Selam selam selam. Bebek arabası oto koltuğu alacağım yavaştan. Ne onerirsini hanginizin almaliyii8m
Ben ikisini de Kraft aldım. Bebek arabası Garcia. Rambla da birebir aynısı. Travel hem hantal oluyor hem de şehir dışına sık çıkacağımız için kabin boy tercih ettik. Oto koltuk olarak da kraft king aldık. Gayet iyi duruyor.

Maalesef bnmde cıktı cuma kan vermiştim bnde haftaya bi gün gidicem sonuclarmi göstermeye ama hep var enfeksiyon ya şimdide hemoroid kaynaklı yükseldiğini düşünüyorum çnki kanama var arka trafta

Maalesef bnmde cıktı cuma kan vermiştim bnde haftaya bi gün gidicem sonuclarmi göstermeye ama hep var enfeksiyon ya şimdide hemoroid kaynaklı yükseldiğini düşünüyorum çnki kanama var arka trafta
Geçmiş olsun cnm ben de kabızlık şu ara yok şükür de kssık karın ağrısı çok mahvediyor ve korkutuyor beni de.inşallah hayırlı haberler ile döneriz.senin idrar lökosit kaç benim 500 çok yüksek sanırım

Sabah Aç karna erik ye varsa canm kurusu da olabilir üstüne ılık su iç bir de bu ara beslenmene dikkat et kabızlık yapacak gıdalardan uzak dur.inşallah geçer en kısa sürede

Tarık İlbey ağır ve güzel isim yan yana bence. İsim konusunda da milleti dinleme ya hiç aman, insanların kendini her şeyde söz sahibi sanması çok komik gerçekten. Anlamı hoşuna giden bir isim seç bence insanlara söz hakkı verme. Kız 9 ay taşıyıp doğum sancısı çekip bir de elaleme isim mi beğendireceksin.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…