Popüler Konu 2024 Kasım Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    155
Ay sende mi benim gibisin salçayı ben az koyuyorum kuzu ya da domatesle falan yapmaya çalışıyorum yemekleri benim bulantım falan oldu ya hatta bı kaç oldu geceli ama işte sonrada bu yanmalar başladı ama Allah'tan ara ara oluyor her zaman değil biri bitiyor diğeri başlıyor sagolsunlar 🤣
Evet 2 gün oldu mesela yanma bugün hiç yok çok şükür bebek büyüdükçe artabilir belki de

Kızlar özel hastanede sezeryan için ne kadar istiyorlar bilginiz var mı ?
Ben Tekirdağ Çorlu da yaşıyorum canım .Gittiğim hastane tekil yada çoğul farketmiyo , normal yada sezaryen de farketmiyo 19.500 dedi şuan ki fiyatlara ama Kasıma kadar guncelleenirse o geçerli fiyat sabitleme yada paket yok. Arkadaşımın gittiği hastane 23.000 demiş aynı yerdeyiz. Ortalama burada bu civarda. İstanbul Anadolu yakasındaki arkadaşımın gittiği hastanede 16.000 miş

Doktorun gerek görüyorsa yaptır canım yükleme. Bana gerek görmedi mesela ben yaptırmadım ama abartmıyorum da kendim dikkat ediyorum. Eğer ailede şeker geçmişi yoksa bebek ve senin kilo altını normal su normalse gerek görmüyorlar pek ama yükleme yapmaya
Ailede var aslında şeker ama bebek kilosu suyu ve benim kilom normal. Özeldeki doktoruma gidemedim bi devletteki doktora gittim o zaten herkese neredeyse yapıyor. Bana da gerek var ya da yapalım demedi ben sordum ne zaman gelsem şeker yüklemesi için 28. Hafta dedi canım. Ondan dedim aslında kendim mi takip etsem diye

Kızlar günaydın, gecen hafta 75 lik yükleme yapıldığında 87-180-170 şeklinde sonucum gelmişti.25. Haftadayım.bugün doktor tekrar normal açlık tokluk baktı umarım iyi Çıkar sonuçları yazarım.
Bebişi de gördük bir haftada 100 gr almış, 791gr 32 cm olmuş.
Ha birde iki gündür esiyordu bende sıcaklardan kalma alışkanlık camı açıp yatınca üşüttüm sanırım karnım ağrıyor bide ishal var fena şekilde doktor sadece probiyotik söyledi içebilirsin diye başka bişi yazmadı.şekerim de var malum neler yapabilirim bileniniz var mı ?

Son düzenleme:
Kızlar günaydın, gecen hafta 75 lik yükleme yapıldığında 87-180-170 şeklinde sonucum gelmişti.25. Haftadayım.bugün doktor tekrar normal açlık tokluk baktı umarım iyi Çıkar sonuçları yazarım.
Bebişi de gördük bir haftada 100 gr almış, 791gr 32 cm olmuş.
Ha birde iki gündür esiyordu bende sıcaklardan kalma alışkanlık camı açıp yatınca üşüttüm sanırım karnım ağrıyor bide ishal var fena şekilde doktor sadece probiyotik söyledi içebilirsin diye başka bişi yazmadı.şekerim de var malum neler yapabilirim bileniniz var mı ?
Umarım güzel gelir sonuçların canım benim . Geçmiş olsun bu arada dikkat etmek lazım . Karnını üşüttüysen ben böyle sıkmadan karnıma sıcak havlu sardım koydum beni çok rahatlattı . Bende senin hesap ince kıyafetlerle uyudum üşüttüm. İshalde probiyotik iyi gelir bence şimdi şeker de olunca şunu ye bunu ye diyemiyor insan . Ama yulaf lapası direk kesiyor bende belki sende de işe yarar .

Umarım güzel gelir sonuçların canım benim . Geçmiş olsun bu arada dikkat etmek lazım . Karnını üşüttüysen ben böyle sıkmadan karnıma sıcak havlu sardım koydum beni çok rahatlattı . Bende senin hesap ince kıyafetlerle uyudum üşüttüm. İshalde probiyotik iyi gelir bence şimdi şeker de olunca şunu ye bunu ye diyemiyor insan . Ama yulaf lapası direk kesiyor bende belki sende de işe yarar .
Sıcakta durunca bana da iyi geldi valla cnm teşekkür ederim açlık tokluk normal çıkmış 77-83

Kızlar bebeğinizin kıyafetlerini be zaman yıkayacaksınız benim kız 28 oldu ama Allah korusun her ihtimale karşı yıkayıp minik hurçlara koysam hazır mı olsa diyorum çok mu erken sizce içime dert olacağına hazırlayıp ütüleyip koyayım diyorum hurcun içinde tozlanmaz pislenmez diye düşündüm

Kızlar bebeğinizin kıyafetlerini be zaman yıkayacaksınız benim kız 28 oldu ama Allah korusun her ihtimale karşı yıkayıp minik hurçlara koysam hazır mı olsa diyorum çok mu erken sizce içime dert olacağına hazırlayıp ütüleyip koyayım diyorum hurcun içinde tozlanmaz pislenmez diye düşündüm
Ben 27 deyim aman kötüyü düşünmek istemiyorum ya ☺️ sanki öyle yıkayıp koyarsam erken doğuracakmışım gibi hissediyorum 😛

Ben 34 de düşünüyorum valla kızımda 28 de yapmıştım 41 de doğdu erkekler de geç doğuyor diyorlar sonra sabırsızlanıyorum bu sefer zaman geçmiyor

maşallah canım🧿🧿29 mu 39 mu cm olarak karıştırmış olabilir misin
Valla 29 dedi hatta oğlum ne kadar dedi cetvelin boyu kadar dedim Dr da evet dedi ama kafası dalgın olabilir çünkü bnm doğum kasım ikinci hafta
Oğlum kardeşim ne zaman gelecek dedi aralıkta dedi Dr da sonra ben dedim kasım aaa evet evet Kasım pardon dedi 😂

Ben ekimde yıkarım diye düşündüm

X