Popüler Konu 2024 Kasım Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    155
Valla 29 dedi hatta oğlum ne kadar dedi cetvelin boyu kadar dedim Dr da evet dedi ama kafası dalgın olabilir çünkü bnm doğum kasım ikinci hafta
Oğlum kardeşim ne zaman gelecek dedi aralıkta dedi Dr da sonra ben dedim kasım aaa evet evet Kasım pardon dedi 😂
Sanki doktor az dalgınmış ☺️ sağlıkla doğsun miniklerimiz 🥰

Valla 29 dedi hatta oğlum ne kadar dedi cetvelin boyu kadar dedim Dr da evet dedi ama kafası dalgın olabilir çünkü bnm doğum kasım ikinci hafta
Oğlum kardeşim ne zaman gelecek dedi aralıkta dedi Dr da sonra ben dedim kasım aaa evet evet Kasım pardon dedi 😂
canım büyük ihtimalle 39 cm dir🥰cünkü ben 2 gün once gittim 27+5 de 38cm dedi. dalgınlıktan olabilit

Yani evet iri kemikli değilim sağlıklı olsun da nasıl olsa uzayacak bide erkek çocuğu beni de geçer ilerde her halükarda 😀
Evet zaten hiç takılma ben doğuma da aralık demiş ya sonra sen Kasım deyince aa doğru demiş ondan dalgın galiba dedim . Boy kilo karşılaştırılacak şeyler değil tamamen genetik şeyler çünkü

Kızlar bebeğinizin kıyafetlerini be zaman yıkayacaksınız benim kız 28 oldu ama Allah korusun her ihtimale karşı yıkayıp minik hurçlara koysam hazır mı olsa diyorum çok mu erken sizce içime dert olacağına hazırlayıp ütüleyip koyayım diyorum hurcun içinde tozlanmaz pislenmez diye düşündüm
Ben daha kıyafetlerini falan da tamamlamadım
30 Ağustos haftası izin alıcam tam 30 haftalık oluyorum o zamana hem alışveriş işini bitircem hemde hazırlığı bitirmeyi düşünüyorum yetiştirebilirsem
32 den sonra ağırlaşıcamı düşünüyorum o yüzden sona bırakmicam

Ben daha kıyafetlerini falan da tamamlamadım
30 Ağustos haftası izin alıcam tam 30 haftalık oluyorum o zamana hem alışveriş işini bitircem hemde hazırlığı bitirmeyi düşünüyorum yetiştirebilirsem
32 den sonra ağırlaşıcamı düşünüyorum o yüzden sona bırakmicam
Ben de hazırlığı düşündüm bugün şuan erken bence ama 15 güne işe gitmek zorundayım eylül sonu izne ayrılacağım ben, ekimin ilk haftasında da annem gelecek 35. Hafta oluyor o da geç mi olur acaba 😪

Ekim sayfasını okuyorum 32 den sonra ağrılar çoğalıyor anladığım kadarıyla kimine yat kalkma denmiş yürümek bile yasak
Allah esirgesin öyle bişe olursa kim yapcak o kadar işi yapsa bile gönlüne göre olacakmı ben her ihtimali düşündüğüm için ağırlaşmadan işler bitsin ki aklımdan çıksın rahat rahat kızımı bekliyim istiyorum 🫠🫠

Ben de hazırlığı düşündüm bugün şuan erken bence ama 15 güne işe gitmek zorundayım eylül sonu izne ayrılacağım ben, ekimin ilk haftasında da annem gelecek 35. Hafta oluyor o da geç mi olur acaba 😪
Gördüğüm videolarda genelde o haftalarda yapıyorlar ama ben etkenden halledeyim kafamdan çıksın istiyorum niye içime dert edeyim diye düşündüm hatta dün yavaştan başladım yıkayıp ütülemeye çok zevkli 😍

Ekim sayfasını okuyorum 32 den sonra ağrılar çoğalıyor anladığım kadarıyla kimine yat kalkma denmiş yürümek bile yasak
Allah esirgesin öyle bişe olursa kim yapcak o kadar işi yapsa bile gönlüne göre olacakmı ben her ihtimali düşündüğüm için ağırlaşmadan işler bitsin ki aklımdan çıksın rahat rahat kızımı bekliyim istiyorum 🫠🫠
Benimde bir tanıdığım 31 de doğum yaptı hemde durduk yere sabah bir kalkmış doğumu başlamış yani korkutmak istemem tabiki bebeği de iyi maşallah hiç bir sıkıntı yok ama işte onda görünce hemen halledeyim çıksın aradan dedim

Endokrine de yollamadı, aynen devam napıosan dedi.O zaman ben 75 ml içeceği boş yere mi içtim yahu ?
Aslında bana sorarsan şeker yuklemesi çok gereksiz yani şöyle, şeker olup olmadığını anlamak tabiki çok önemli ama illa şeker yuklemeye gerek yok, anlamanın başka yolları var birkaç gün açlık tokluk takibi yapmak gibi. Ben yaptırmadım şeker yüklemesi ama ölçümlerimden dolayi yatkınlığım oldugunu biliyorum ve hep diyetle ilerliyorum

Aslında bana sorarsan şeker yuklemesi çok gereksiz yani şöyle, şeker olup olmadığını anlamak tabiki çok önemli ama illa şeker yuklemeye gerek yok, anlamanın başka yolları var birkaç gün açlık tokluk takibi yapmak gibi. Ben yaptırmadım şeker yüklemesi ama ölçümlerimden dolayi yatkınlığım oldugunu biliyorum ve hep diyetle ilerliyorum
Aynen bende 75 içtiğimde sınırda kalan değerlerden altta bi yerde yatkınlığım olduğunu anladım ama işte hiçbi zaman zaten o kadar yüklenmiyorum kendime

Kızlar 28.hafta mide bulantıları geri gelen var mı ?
Bi kaç gündür yemek yerken tekrar mide bulantım geliyor ?
Başka bi sorunmu var acaba ?

Kızlar ayak tırnaklarıma oje süreyim dedim böyle bir eziyet şekli yok.25. Haftada böyle zorlandıysam ilerisini düşünemiyorum 😂

Kızlar ayak tırnaklarıma oje süreyim dedim böyle bir eziyet şekli yok.25. Haftada böyle zorlandıysam ilerisini düşünemiyorum 😂
Oje mi çorap giyemiyorum yaa ben 😀😀benim oğlan keşifte zaten 2 gündür ayaklarını tanıyor galiba kasıklarıma kadar iniyor ordan ayakları ile ittiriyor 😀oğlum diyorum gel yukarı ittir meshanemde ne işin var ve o orda o şekilde durdukça ben asla eğilemiyorum

X