Popüler Konu 2024 Kasım Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    155
Bende şimdi doktordan geldim . Doktor şeker yüklemesi gerek yok ihtiyacın yok dedi ay çok sevindim o içecekten içesim yoktu. 26+5. 36 cm 1001 gr olmuş benim sıpa . Benim kilo aynı şükğr ben kilo almıyorum
Ayyy maşallah barekallah kiloları gördük Allahım doğumlarını göstersin inşallah içme o içeceği o içecek değil resmen zarar kendim yaparım diyetimi dedim bende

Bende şimdi doktordan geldim . Doktor şeker yüklemesi gerek yok ihtiyacın yok dedi ay çok sevindim o içecekten içesim yoktu. 26+5. 36 cm 1001 gr olmuş benim sıpa . Benim kilo aynı şükğr ben kilo almıyorum
Maşallah canm bir ara bende kilo almıyorum diye takilmistm ters birseymi var ama doktor haftasiyla uyumlu dedi rahatladım vıtamınlerini kullan dedi

Bebiş saglikli olsun sen sağlıklı ol gerisi önemli değil alınır verilir

Kızlar merhaba geçen konuşmuştuk süt kartı meselesini. Bugün sağlık ocağına gittim süt girişi yaptıracam dedim 28. Haftadan sonra başlıyormuş. Bir kağıt verdi, doktora kaşeletti. Belediyeye o kağıtla gittim bana bir kart verdiler 420 tl varmış içinde, bu kartla belirli yerlerden onların da resmini çektim, süt alabiliyormuşum. Haberiniz olsun hemşireler unutursa diye siz hatırlatın, her ilde yok ama olanlar faydalanmayı unutmasın

Hangi sektördesin canım
Maalesef özel sektör ise daha çok oluyor
Umarım en hayırlısı ile geçer Allah büyük merak etme
Özel sektör değil devlet kurumu sağlık sektörü gibi diyim ama değil net yazmasam daha iyi
5-6 yıldır özeldeydim geçen sene atandım özelde de sıkıntı yaşadım ama orada megimin maddi açıdan karşılığı yoktu ve o işimle bu işim çok farklı burada o kadar zorlanıyorum ki herkes ego derdinde

Ayyy maşallah barekallah kiloları gördük Allahım doğumlarını göstersin inşallah içme o içeceği o içecek değil resmen zarar kendim yaparım diyetimi dedim bende
Bende sen gibiyim bazıları gazoz gibi demiş ama ben şekerli asitli şeyleri sevmem içmem de beni de etkilerdi tahminimce. Ama burada yazılanlara göre sonucun iyi çıkmış galiba 40 dk da az süre değil doktor daha iyi bilir tabi . Ne dedi doktor bu arada

Arkadaşlar bebek arabası ve anakucagı gibi bir şey aldınız mı? Ya da aklınızda model var mı
az önce bunu aldım ben çift taraflı ve pusetin arabada kullanılmasını önemsediğim için bunu tercih ettim
Bende 66 ile hamile kaldm bir ara vermiştim şimdi 2 kilo almışım normalmi acaba diyordum
nası bu kadar az almayı başarıyorsunuz aklım almıyor 28+0 dayım 7 kilo aldım
657 ye tabii bir çalışansan korkma eyvallah etme öğrenmeye çalışıyorum müsaade etmiyorlar o yüzden hatalar yapıyorum de geç stres olacak bi durum yok 11 yıllık memurum bende bölümüm değişince hata da yapıyorum bilmediğim şeylerde çıkıyor illaki takılma çok

bu arada bende doktordan yeni geldim
28+0 1350 gram 39 cm olmuş minnoşum
bende 7 kilo almışım ikinizde çok iyisiniz dedi doktorum

Sağol canm evet 657 tabiyim ama özel koşullara da tabiyiz korkmuyorum zaten yapacakları max bir tutanaktır ki öyle bir durum da yok ortada sadece üst alt olayı beni çok bunalttı sürekli başkalarına boyun eğiyor gibi düşün açıklama yap hesap ver

Elele dormire ana kucağı alacağım. Elele madre park yatak alacağım. Prego Aria plus bebek arabası puset düşünüyoruz canım bu ürünlerle ilgili bilgisi olan var mı acaba grupta
Park yatak ve anakucağını aynılarını aldım gayet güzel geldi ben çok beğendim park yatak kocaman bence baya kullanışlı hafif bir ürün tek başıma kurdum kurulumu da kolaydı

bakın ne buldum
deneyimli bir anneden tavsiyeler

Güzelmiş bu bebek arabası da

Bende bunları düşünüyorum. Ama biraz erken mi 25 hafta almak için bilemedim

Eklentiler

• IMG_6126.png
    317 KB · Görüntüleme: 22
  • IMG_6125.png
    284,3 KB · Görüntüleme: 24
Canım. Doktor olmamış dedi suyun üst sınıra yakın dedi ama detaylı da böyle bir şey yoktu dedim detaylı raporuna bile gözünün ucu ile baktı büz onların hastanesinde yaptırmadık diye resmen tavır yaptı bidaha yapalım şeker dedi bende o içeceği asla içmem dedim ben diyetimi kendim yaparım dedim bebeğe yalan yanlış iki baktı bi elini gördük oğlumun eşimde sinirlendi hocam siz niye böyle yapıyorsunuz biz ilçeden buraya bebeği koştur koştur görmek için geliyoruz bir dakika bile görmedik dedi ben daha sedyedeydim bebeğiniz 750 gram olmuş dedi kapattı o ilaç falan yazacaktı eşim de gerek yok bundan sonra sizinle devam etmeyeceğiz dedi ben farkında olmadan sizi kırdım mı diyor cevap vermeden çıktık odasından haftaya başka doktora gideceğim zaten

Aynı durumdayız topallıyorum yürürken ben hatta gören bariz farkediyor, Dr yapacak bişey yok dedi ama sürekli ağrım var bugün esneme hareketi yaptım bana mısın demedi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…