Popüler Konu 2024 Kasım Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    155
Günaydınnn.. bende 5 kg aldım. 25 haftlığım.
18 haftaya kadar 5 kilo aldım o zaman da beri aynıyım.
Günaydınnn herkese ...

Ben 51 le hamile kaldım , 48 e kadar düştüm bulantılardan , şuan 25+4 üz ve 55 olduk. Toplamda 7 kilo mu almış oluyorum şimdi. Yoksa 4 mü ? Normalde de minyon bi tipim zaten 160 boy 48-52 arası gidip geldim hep senelerce. gebelikle ilkkez 55 oldum bakalım.

benim de aile de gebelik şekeri çok yoğun var ve korkuyordum açıkçası, çok iştahlı olmasam da meyve çikolata tatlı türü şeyler seviyordum.
doktorum şeker yüklemesi istemedi tokluk kan şekeri takip ettiriyor şuana kadar yüksek çıkmadı şükür bakalım. Muhtemelen yok diyecek.

Allah yardımcın olsun . İş ortamı her an sırtını kollaman gereken bi ortam insanlar çok fena ve acımasız maalesef

umarım hallolur canım benim. hata yapılır yani bu insanlar çok farklı ben anlamadım

Benim ortağım var iş yerinde değişik bi sistem ama Doğumla beraber tamamen işten ayırılacaktım ama son üç ayda bana yapmadıkları kalmadı en son geçen hafta çantamı aldım çıktım o kadar bunaldım ki anlatamam şimdi aşırı kafam rahat ama bu sefer de bütün her şey Allak bullak oldu nolacak bilmiyorum eşim bugün ortakla konuşacak inşallah iyiyle sonuçlanır doğum parası falan var içinde

Kızlar nasil gidiyor hamişlikler bugün tetenozun 2. Oldum.
kilo alımlarınız nasıl bi zamana kadar kaç kilo aldıniz
Cok şükür yuvarlanıp gidiyoruz ben de 9 kilo aldım ya 54tem 63e cıktım kendimi kötü hissediyorum önceki gebeliğimde toplam 10 kilo almıştım bunda daha 24+1 im dikkat etmeye calışıyorum cok zorlanıyorum istahım acık cünkü

kıyamam inşallah güzel çıkar sonuçlar yavrum. ilk sonuç gayet iyi bence . kaçlık içtin bu arada . ben 75 lik içmiştim ağır gelmişti baya
Bende 75’lik içtim canım ama normal hayatımda bile ben gazoz içemeyen insanım o içecek ne öyle yaa aşırı şekerli bir yıllık şeker miktarımda resmen içilsin diye bir de yeşil elmalı yapmışlar

Resmi olarak hamile olduğunu bildirdin demi canım. Ne yazıkki hamile olunca böyle mobbingler başlıyor aslınsa işin günah kısmına girersek hamile kasını üzmek ne büyük günah .ama bazı işverenler böyle işte . Sakın vazgeçip haklarından olma. Umarım konuşunca birşeyler toparlanır

Günaydın kızlar
İnternetten oda süslemesi için balon vs gibi uygun fiyatlı nerelere bakabilirim
Bir de odada dagıtmalık uygun çikolata
Bir yere sordum instagramda ayıcıklı kutusu var 50 adet 1100 tl dedi + kargo da var
Bende bir pastanenin metal kutusu var aslında onun etrafına hg bebek kurdelesi de var onla yapıştırıp içine de çikolata mı alsam
İlk oğlumdan kalan sepette var içine dağıtmak için ne alabilirim
Fikirlerinizi beklerim

Hangi sektördesin canım
Maalesef özel sektör ise daha çok oluyor
Umarım en hayırlısı ile geçer Allah büyük merak etme

Kesinlikle öyle hamilelik sanki hastalık yada çalışmaya engel bu işverenler öğrendikten sonra çoğu neden böyle anlamadım
Beni de bundan dolayı çıkardı işveren.2 ay olacak haftaya,evdeyim
Allah’ından bulsun birşey demiyorum oğlumun hakkına girdi, kaldı ki iş yerindeki kız bana durumları bildiriyor ve Allah gösteriyor çok şükür
Bu halde insanların hakkına girmek çok büyük günah o yüzden içimde rahat vicdanımda
Arkadasımında en hayırlısı ile neticelensin inşallah

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…