Popüler Konu 2024 Kasım Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    155
Bugün ilk kez tuhaftım . Hani insan bayılacak gibi hisseder ya. Resmen vücudum eror verdi nedeni anlamadım. Yavaşça uyanabildim 2 saat uyumuşum belki de bayılmışım anlamdım ya. Baş dönmesi sanki tansiyon düşmesi titreme halsizlik elim ayağım çekildi. Kalkmaya bile cesaret edemedim . Eşimi aramak için tlf elimize Aldım saate baktık uzandım hop aradan 2 saat geçmiş. Bırak hamileliği hayatımda böylr birşey ilk kez yaşadım . Fitil kullanmıştım acaba ondan mı bilemedim . Böyle tuhaf şeyler yaşayan var mı

Fitil uyku yapıyor ama bu kadar değil canım sen bi doktora git istersen

Fitil uyku yapıyor ama bu kadar değil canım sen bi doktora git istersen
Gittim doktor acile git tansiyon ölçtür dedi . Tansiyon düşük çıktı ya günlük 3.5 lt yakın su içiyorum yinede susuz kalmışsın dedi. Acaba bu vitaminler suyu falan mı emiyor anlamıyorum nasıl susuz kalıyorum ben ya

Canım sen endol fitide kullaniyordun dimi? O yapıyor olabilir. Dikkat et kendine ve bebişe

Kızlar sizde de kasılmalar başladi mı? Magnezyum ve progestan kullanıyorum ama gün içinde yine kasılmalarım oluyo. Braxton hicks kasılması mı bu acaba ?

Canım bende günde 3 3.5 litre su içiyorum ama doktor vücudumun susuz olduğunu oğlanın meshanemde yaşadığı için sürekli idrarla vücut atıyor dedi tuzu tamamen bıraktırdı bende anlam veremediğim adet ağrısı gibi kasık ağrısı oluyor doktor nst ye bağladı ağrı çıkmadı ama yine de bu ağrılar normal değil takip edelim dedi

Kızlar 28. Haftadan merhaba. Kasılmalar bende de oluyor, magnezyum kullanıyorum. Hamileliğimde kullanmış mıydım hatırlamıyorum şimdi dr farklı. Ama ilkinde günde 4 porsiyon süt ürünü tüket ya da ilaç vercem demişti o zaman hemen hemen uyuyordum ama bunda pek uyamadım ilaç düzeni su iç yaz koşturması oldu derken zaman nasıl geçti ben anlamadım nerdeyse 7 olduuk maşallah hepimize ve hala isim bulamadım ve alışveriş duruyor. Alışveriş için şiste paylaşan oldu mı acaba ? Harika bir liste hazırlamıştım atmışım olan varsa paylaşırsa ne güzel olur

Ben isme karışmıyorum artık eşim tutturdu babamın adı olacak küser diye eşimi kırmak istemiyorum ama ailesini de bi kaşık su da boğcam ismi de koycam herhalde

Bende böyle bir liste var ama

Eklentiler

• IMG_3621.png
    210,3 KB · Görüntüleme: 50
Ben isme karışmıyorum artık eşim tutturdu babamın adı olacak küser diye eşimi kırmak istemiyorum ama ailesini de bi kaşık su da boğcam ismi de koycam herhalde
Yaaa hiç mi beğenmiyorsun ismi. Benim ilk oğlumda isme eşim karar verdi bunda kesinlikle ben koycam dediğim için ağzını açmıyor keşke açsa çünkü bulamadım

Kızlar sizde de kasılmalar başladi mı? Magnezyum ve progestan kullanıyorum ama gün içinde yine kasılmalarım oluyo. Braxton hicks kasılması mı bu acaba ?

Ya ara ara ağrılar oluyor bebek sert davranıyor ama kasılma nasıl tam olarak bilmiyorum ben normal diye düşünüp hareket ediyorum

Kızlar ne güzel herkes şeker yüklemesi yaptırmış neredeyse, gönlümüzde yiyip içebileceğimiz sonuçlar alırız inşallah. Benim doktorum 28. haftada gel dedi ya (şehir hastanesi) çok geç kalmıyor mu anlamadım, daha net sonuç alırız dedi

Susuz kaldigini nasil anladilar?

Ay aynı benim oğlanla senin ki bir. Ayaklar sürekli mesanede galiba benimde ondan herhalde susuzluk. Ben tuzu kendim tamamen bırakmıştım nerdeyse 3. Aydan beri çok minımum tuz tüketiyorum. O ağrılar normal dediler bu ayda yalancı kasılmalar oluyormuş geçen kanama olunca bence nst ye bağlandım orada sancı çıktı ben hissetmiyorum o ayrı belki senin sancı değişiktir ondan normal değil demiştir. Aman sende dikkat et bizim oğlanlar hem ters hem ayaklar mesaneye yuva yapmış

Yaaa hiç mi beğenmiyorsun ismi. Benim ilk oğlumda isme eşim karar verdi bunda kesinlikle ben koycam dediğim için ağzını açmıyor keşke açsa çünkü bulamadım
Liste için çok sağol canım bende dün ilk Alışveriş yaptım Kıyafet olarak başka da birşey almadım daha. Ben Servan atlas koyacağım nasipse ne bilim belki fikir olur

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…