Popüler Konu 2024 Kasım Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    154
Bende de kabızlık var. Mafetti beni 24 hafta içindeyim. 2 hafta önce gittiğimde bana da Şeker belirtileri var dedi diyet verdi. Hamur işi, ekmek, tatlı asla tüketmiyorum. Ama meyve serin serin sürekli yemek istiyorum. Ama meyve de şekerli olduğu için kısıtlı. O beni zorladı. 2 hafta sonra şeker yükleme yapacak bana. Belirtileriniz neler şeker yüksek çıkan arkadaşlar? Ben de korkuyorum

Hanımlar doktor daha yorum yapmadı sonucu paylaştım ama size sorayım.

açlık 87- 180 (1.saat) -170 (2.saat) şeklinde gelmiş sonuç , buna bakarak aslında şekerim var dimi sanırım bilenler yorumlayabilir mi ? Bu şekilde olunca diyetle halledebilir miyim ?

Olması gereken aralığa da 92<180<153 şeklinde yazıyor sonuç kağıdında

Bebeğin suyu biraz fazla normalden

1 saat sınırda, 2 saat biraz yüksek çıkmış canım, diyetle ve yürüyüşle kolaylıkla halledersin Allah'ın izniyle ama bir cihaz alıp kendin takip yapsan daha iyi olur, takipsiz ilerleme, şekerinin dengede olduğundan emin olmalisin

Kabızlık her şeyi probiyotik kayısı vs her şeyi semiz otu kabak yedim her gğnngeçmedi en son bu hafta magnezyum calsine başladım ben duphalac falan şekerli o yüzden onu da kuşllanamıyorum zaten etki etmiyor çok zorlanırsan calsine içebilirsin Dr sorup

Senin kaç çıkmıştı canım sonuçlar ne demişti ?

Senin kaç çıkmıştı canım sonuçlar ne demişti ?

Bizim burda ortalamalar farklı heralde şuan tam diger degerleri hatırlamıyorum ama,
Açlık şekerim normaldi
1.saat normali 10 benim 10.2
2.saatte normaldi.

Şimdi mesela yemek öncesi ölçtüm iyiydi,
Yemek yedim içinde şekere dair bişey yok siyah ekmek almıştım onda varmış sanırım,
Direk yüksek çıktı,
İnsanın canı sıkılıyor bişey yemedim ki bu kadar çıkmış

Ben normalde bi belirti yaşamadım bilmiyorum ama şeker yükleme testinin oldugu gün içecekten bi kaç saat sonra kötü oldum,
Baş dönmesi oldu,
Baş agrısı ve midemde kötüydü.

Bana da bir hafta diyet yap haftaya kahvaltınla gel buna göre tekrar açlık tokluk bakalım dedi ona göre hala yüksekse değerlendirecek endokrin yollayacak

Bir hafta diyet yapıp normal açlık tokluk bakacak cnm haftaya kahvaltınla gel dedi yüklemeyi çok yaptı ondan mı ki

Teşekkür ederim cnm birden 75 bana çok geldi hissettim onu cidden
Bende hissetmiştim yani yüksek cıkacagını tahmin ettim,
İnşallah dengede tutabilirim,
Çünkü zaten herşeyi yiyebilen biri degilim,
Şuan ne yiyecegimi düşünüp duruyorum.

Seninki inşallah bi sonraki ölçümde normal çıkar ugraşmazsın

Arkadaşlar merhaba 26. Haftama yeni girdim hareketleri hissederken bazen çok şiddetli bazen şiddeti azalıyor ya da hiç hareket hissetmiyorum sizlerde de böyle mi merak ediyorum pazartesi randevum var ama sizlere sormak istedim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…