Popüler Konu 2024 Kasım Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    154
bende cumartesi muayene oldum. şeker yüklemesi istemedi dr. karaciğerini yormayalım yemekten sonra 1 saat geçsin şeker stribi ile baktır. hafta da 2 gün dedi. 140 üzeri çıkarsa o zaman değerlendiririz dedi.

tetanoz aşısı gecen sene iş sürecimde 1 doz yapılmıştı. bugün bir doz daha yapıldı.

Merhabalar,
Prego Mios 2066 Travel Bebek Arabası modelini seçtik. Bende çok araştırdım bu modeli dün satın aldım. Mağazada detaylı inceledim çok beğendim.

Kızlar selam benim bugün üst karnimda bır ağrı var bu durumu yaşayan oldu mu hic? Yel girmiş gibi hareket ederken felan ağrı giriyor sabah hiç biseyim yoktu birden başladı bastırınca filan açıyor göbek deliğinin bir kaç parmak üstü

kızlar hamile korsesi baktınız mı hiç? tecrübeli anneler daha önce de kullanıp memnun kaldıklarını söyleyebilir mi

kızlar selam 26 haftadayız.Bugün sabahtan beri aldığım nefes yetmiyor gibi.Devamlı derin nefes alma ihtiyacı hissediyorum.Sanki boğulacak gibi.Bu durumu yaşayan oldu mu?neden oluyor ki
Biraz psikolojik cnm derin nefes yerine küçük nefesler al biraz yürüyüş yap bazı zamanlar bende de oluyor o

Merhaba kızlar bayadır yazmıyorum arada girip neler yapıyorsunuz okuyup çıkıyorum çok şükür detaylı ultrasonu şeker testlerim falan normal çıktı minik kızım 26+1 haftasıyla uyumlu dün ilk defa renkli ultrasonda yüzünü gördüm fotoğrafı elimden düşmüyor çok güzel bir duygu inşallah hepimizin bebekleri sağlıcakla tam vaktinde gelir

Hanımlar benim detaylı fena geçmedi ama suyum fazla çıktı.suyu fazla çıkan anneler ne yapmamız gerek nasıl olacak bu iş ?

Şekerin çıkmış gibi davranabilirsin beyaz ekmek yerine tam buğday pirinç pilavı yerine bulgur pilavı. Rafine şeker, tatlılar vs onlardan uzak durman gerekir. Şeker yüklemesi yaptırdın mı bu arada?
Şekeri haftaya yapacak canım bende öyle düşünüp 3-4 haftadır dikkat ediyorum dediğiniz gibi ama yine de suyum fazla gelmiş çok ufak kaçamak yapıyordum artık onu da yapmayacağım demek ki

Şekeri haftaya yapacak canım bende öyle düşünüp 3-4 haftadır dikkat ediyorum dediğiniz gibi ama yine de suyum fazla gelmiş çok ufak kaçamak yapıyordum artık onu da yapmayacağım demek ki
Ben de şeker ölçüm cihazıyla ölçtüm akşam 1. Saat tokluk 155 geldi. İlk gebelikte de şeker çıkmıştı bunda da var anlaşılan mecbur dikkat etcem artık

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…