Popüler Konu 2024 Kasım Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    154
Aslında spora gidiyordum sadece hafif tempo yürüyüş için ama tüm gün çalışınca akşam yorgun olduğumdan gitmiyorum.

Evet canım doğum 30 kasım görünüyordu 2 gün öne gelmiş detaylı ultrasonda mesela…dikkat ediyorum bir dilim kepekli ekmek olmadan doymuyordum ama onu da bıraktım çok zor valla nasıl olacak bilmem.
Aynıyız seninle benim de 28 Kasım doğum gösteriyor. Karın çevresini mi ölçüyor sizin

Kızlar benimde başımda bir dert var siyatik ağrısı kalçamdan bacağıma uzanan, ne yürütüyor ne yatırıyor lavaboya dahi gidemiyorum 25+3 teyim daha önümde çok yol var nasıl geçer bu
Buz uygulaması falan diyorlardı canım . Benim ağrı siyatik mi bilemedim ayak bileğimin iç kısmı aşırı ağrıyor baskı oluyor . Ben buz uygulayarak geçiriyorum açıkçası

Kızlar selammmm ya bu Instagram beni mahvetti bebek için herşeyi meğer instagramdaki sayfalardan seçmişim hiçbirinin adını da hatırlamıyorum nede olsa kaydediyordum insta da diye. Şimdi tutuştum durduk yere . Birde bugün 2. Tetenozu oldum . İlkinde ağrım sızım ateşim yoktu bu şimdiden ateş yaptı sizler nasılsınız güzel anne adaylarım

Açılır yaa yine daha zaman çok allahtan
Ayy allahtan benim tel doz bu hamilelik de öncekinde 2 kere çekmiştim bende
Allahtan max3 gün çekeceksin bacım başka çare yok

Wifi ile DNS ayarları ile görebilirsin yada malum VPN ile de girmek mümkün

ateş ve ağrı 2.gün bende de olmuştu yavrum parol içmiştim. valla açılacak diyorlar gözüm yollarda bekliyorum instayı

Bnmde mi öylemi acaba neyse endişelenmiyim öyleyse

Kızlar şimdi sağlık ocağından aradılar 28. Haftadan sonra süt girişi yapılıyormuş. Araştırdım biraz sanırım bir kart vericekler ve o kartla süt alınabiliyormuş, doğumdan 3 ay önce, doğumdan 3 ay sonra toplam 6 aylık. Bana diğer geldiğinde hatırlat dediler sizde hatırlatın

aaa ilk defa duydum :)

Banada 28 . haftada gel emzirme dersi verelim dediler şu süt olayı neymiş onu da sorayım bakalım

istanbulda var galiba

Antep mi ora kız

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…