Popüler Konu 2024 Kasım Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    154
Benim 1 ay geçmiş oldu vurulmadım ilerleyen zamanlarda vurulmak istesem olur mu acaba 2. Doz için
Ben aynı soruyu 1. Dozu olurken sormuştum. 2.yi 2 ay sonra olsam olur mu diye. Sağlık ocağında bana dedikleri şey şuydu 30 gün sonra 2.dozu olmazsanız vücut zaten 1.dozu sonrasında unutur 2.yi boşa olmuş olursunuz demişlerdi. Ne kadar doğru artık bilemiyorum. Ben 2.dozu da tam bana verilen aşı kartındaki sürede oldum. Ayrıca 1.deki gibi 4-5 gün kolum koparcasına ağrımadı, geceleri uyuyamıyordum, kolumu kaldıramıyordum ilk doz sonrası... Velhasıl 2.dozda çok çok hafif bir ağrı oldu 1 gün falan. Bünyeyle mi alakalıydı yoksa vücut bağışıklık kazandığı için mi 2.doz ağrıtmadı bilmiyorum.

Kızlar çok şükür şekerim normal gelmiş 67 kilo olmuşum zaten 61-62 ile hamile kalmıştım kusma zamanı Nisan mayıs da 1.5 kilo verdim ama yine de doktor yeme içmene dikkat et dedi yürüyüş yap dedi pazartesi İnş başlarım günde bir saat akşam üstü yürüyüşe de

Eklentiler

• IMG_3527.jpeg
    IMG_3527.jpeg
    74,8 KB · Görüntüleme: 78
Hanımlar merhaba bugün detaylı ultrasonumuz vardı çok şükür haftasıyla uyumlu, sadece suyun bir tık fazla geldi bana dedi ama onun dışında bişi görmedi şükür.23 haftada 590 gr 23 cm gibi bir boyu var şuanda.Haftaya da şeker yüklemem olacak bakalım neler olacak
Merhaba,
Tam 23.haftamıydı sizin bu ölçüler

I irmakyyy
Geçmiş olsun canım,
Şükür bir sorun yokmuş 🤲🏼
Hepimiz için günler azaldı sayılır,
Saglıkla hayırla kucagımıza alalım inşAllah ♥️

Suyu bende zorluyorum galiba herkeste aynı sorun var

Kızlar çok şükür şekerim normal gelmiş 67 kilo olmuşum zaten 61-62 ile hamile kalmıştım kusma zamanı Nisan mayıs da 1.5 kilo verdim ama yine de doktor yeme içmene dikkat et dedi yürüyüş yap dedi pazartesi İnş başlarım günde bir saat akşam üstü yürüyüşe de
Geçmiş olsun canım. Şükür siz şeker testini 50’lik içecekle mi 75’likle mi yaptırıyorsunuz

Ben aynı soruyu 1. Dozu olurken sormuştum. 2.yi 2 ay sonra olsam olur mu diye. Sağlık ocağında bana dedikleri şey şuydu 30 gün sonra 2.dozu olmazsanız vücut zaten 1.dozu sonrasında unutur 2.yi boşa olmuş olursunuz demişlerdi. Ne kadar doğru artık bilemiyorum. Ben 2.dozu da tam bana verilen aşı kartındaki sürede oldum. Ayrıca 1.deki gibi 4-5 gün kolum koparcasına ağrımadı, geceleri uyuyamıyordum, kolumu kaldıramıyordum ilk doz sonrası... Velhasıl 2.dozda çok çok hafif bir ağrı oldu 1 gün falan. Bünyeyle mi alakalıydı yoksa vücut bağışıklık kazandığı için mi 2.doz ağrıtmadı bilmiyorum.
Benimki boşa gitti o zaman bu durumda

Kızlar günaydın, biz araba işini yeni araştırmaya başladık burda alan arkadaşlar vardı, bebek arabasını neler aldınız ? Birde 4 baby diye bir marka duyanınız oldu mu ? Özellikleri pahalı bir modelle aynı ama ürün uygun fiyatlı.alanlar yardımcı olsa ne güzel olur

Kızlar günaydın, biz araba işini yeni araştırmaya başladık burda alan arkadaşlar vardı, bebek arabasını neler aldınız ? Birde 4 baby diye bir marka duyanınız oldu mu ? Özellikleri pahalı bir modelle aynı ama ürün uygun fiyatlı.alanlar yardımcı olsa ne güzel olur
Çok markaya baktım bagi neo 2 fiyat performans müthiş

Benim oğlan 25+3 bir hafta önden gidiyormuş 837 gr olmuş, sizde güzel haberler alın İnş
Ben bu hafta 25+5 de muayene oldum 33 cm 930 gr dedi önden gidiyor falan da demedi hatta raporda usg ye göre 26+1 diye yazmış
Ama hem eşim hem ben uzun boylu yapılıyız ondan mı aceba

Merhabalar canım. Biz bugün Cybex Balios S Lux modelini aldık. Travel sistem, büyük bir araba. Bana kalsa aynı markanın Eezy S Twist 2 modelini istiyordum ama eşim daha konforlu olması nedeniyle aldığımız modelde ısrarcı oldu. Tatil için ya da ilerisi için illa ikinci bir arabaya ihtiyacımız olacak. Artık onu küçük alırız. Arkadaşımda Maxi Cosi Leona 2 var, o da çok güzel bir araba, fiyat olarak da daha uygun.

Ben bu hafta 25+5 de muayene oldum 33 cm 930 gr dedi önden gidiyor falan da demedi hatta raporda usg ye göre 26+1 diye yazmış
Ama hem eşim hem ben uzun boylu yapılıyız ondan mı aceba
Yüksek ihtimal ondandır canım ikinizde uzunsanız bebişte size çeker. Senin 2 gün önde çıkmış ya bunu pek önde gibi algılamıyor doktorlar. Oradaki ölçümde 1mm Lik sapma bebeği 1/3 gün önde çıkarabiliyor.. maşallah sağlıkla doğsun artık yavaş yavaş 1 kilo oldu demeye başlıcaz ☺️☺️

Kizlar şeker yüklemesi yaptirdiniz mi benim doktorum açlık- tokluk ve 2 aylık ortalama baktırdı ama değerlerim çok sınırda çıktı ya

kızlar selam 26 haftadayız.Bugün sabahtan beri aldığım nefes yetmiyor gibi.Devamlı derin nefes alma ihtiyacı hissediyorum.Sanki boğulacak gibi.Bu durumu yaşayan oldu mu?neden oluyor ki

kızlar selam 26 haftadayız.Bugün sabahtan beri aldığım nefes yetmiyor gibi.Devamlı derin nefes alma ihtiyacı hissediyorum.Sanki boğulacak gibi.Bu durumu yaşayan oldu mu?neden oluyor ki

o daralma hissi bende de oluyor ara ara sebebi de genel de yemek sonrası midemin sıkışık olmasından kaynaklı gaz oluşmasındanmış. doktora sordum taş gibi oluyor zor nefes alıyorum diye.
sorun yok dedi. gaz sıkışması dedi.

eğer göbek deliğinin çevresinde taş gibi sıkışma olursa sadece o zaman doğum sancısı diyebiliriz dedi.

X