Popüler Konu 2024 Kasım Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    154
Kuzum senin listende neler var ? Kıyafet harici neleri bitirdin aklına gelen ?
Bak bu hamur marka alt acma seti falan cok kullanslı anne çantasına koyacağım hep içinde duracak
Birde kış bebesi ya bizimkiler bu peluş kundak harika renkleri de var

Eklentiler

• 1000026430.jpg
    106,8 KB · Görüntüleme: 77
  • 1000026429.jpg
    83,1 KB · Görüntüleme: 54
  • 1000026427.jpg
    80 KB · Görüntüleme: 51
  • 1000026426.jpg
    67 KB · Görüntüleme: 49
  • 1000026425.jpg
    59,4 KB · Görüntüleme: 49
  • 1000026424.jpg
    61,3 KB · Görüntüleme: 72
Bak bu hamur marka alt acma seti falan cok kullanslı anne çantasına koyacağım hep içinde duracak
Birde kış bebesi ya bizimkiler bu peluş kundak harika renkleri de var
İyi yapmışsın kuzum güle güle sağlıkla kullansın inşallah hepsini.yıkanabilen bitane olması lazım bence de ama ben kullan at alt açma da alacağım galiba

Odayı falan alınca, araba puset onlara girişmedik.onları biraz sona bıraktık gibi oldu ama hepsini tek seferde yapamıyorum aylara yayıyoruz mecburen
Açıkçası ben arabayı sonra almayı planlıyorum zaten kış çocuğu olacak Nisan mayısa anca araba kullanırım ben. Pusette kuzende sıfır sayılır üç beş kez kullanılmış var. Onu verecek bana doktor kontrolünde onun kullanırım diyorum kendimce. Ondan arabayı listede en son sıraya bıraktım ben .

Yani oda mantklı canm ben aceleci biliyosun

Evet ya. Eşim geçen dedi ki bebeğin dünyaya gelip gözünü açması 200.000 tl yi buluyor . Yok doktoru ilacı doğumu eşyası ıvırı zıvırı şaka gibi rakamlar ya …

Kızlar emin olun alınacak şeyler bitmiyor ve zaman çok hızlı geçti bana tak diye 6 aylık oldum çok pişmanım daha erken başlasaydım diye. Ufaklarla başladım ben de en pahalı şeyleri sona bıraktım ona rağmen battık biz valla. Bir de herkeste aynı laf, şunu alma hediye gelir bunu alma getiren olur. İyi de ben ne bileyim kim ne getirecek. Birkaç arkadaşımız aradı sordu mesela biz mama sandalyesi hediye almıştık onlar arayıp ne eksiğiniz var dediler biz de mama sandalyesi alın siz de madem dedik. Sorarak hediye getiren olsa keşke hem boşa gitmemiş olur alınan hiçbir şey

Vlla canm hediye gelecek şeyler elbise , oyuncak falan
Attıgm listeye baksana onları kim alsn:)
Haklsn herşey çok pahalı

Valla bize çok hediye alan olmaz canım malum ben akraba sevmediğimden dolayı bir çok kişi ne süreci biliyor, ne de bana gelir.hastaneye zaten , ancak eşim, annem , kv , teyzem gelirse gelir.evde de bu 4 lü yardım eder.eve çıktığımda da hepsi de akşam evine geri döner kalmalı olmaz acil bişi olmazsa.onun dışında fazla samimi arkadaşım yok.Ben arayıp çağırmadığım sürece sanmıyorum bişey getirsinler.en fazla 3-4 kişi o da belki.ha ama kv çevresi geniş arkadası çok, onun arkadaşlarından kıyafet alan olur alırlarsa.ona da güvenemem yani.En iyisi kendi işimi kendim görmek.Bu dünyada annalardan başkası yalan…

Evet ya. Eşim geçen dedi ki bebeğin dünyaya gelip gözünü açması 200.000 tl yi buluyor . Yok doktoru ilacı doğumu eşyası ıvırı zıvırı şaka gibi rakamlar ya …
Evet doğum da var ben sigorta yapmıştım doğum paketli geçen sene 7 bin TL ye yetişmedi şimdi 27 bin TL ye yenileme yapcam doğum ücretleri çok pahalı birde sürekli zam geliyormuş özelde

Birde sanki hemen çocuk doğar doğmaz hediyeler gelip bakılacak çocuk bizim burda 1 yaşına kadar anca bakıyor millet yani biraz büyüdükçe

Kızlar günaydın bu göğüs ucu gümüş kapak olayı cidden gerekli oluyormu sizce almalı mıyım ? Deneyimi olanlar yada bilenler var mı ? Siz aldınız mı

Slm canım benim ilk kızımda çok göğüs yaram oldu. O yüzden hemen ilk iş gümüş kapak almak oldu. İnş yara olmaz da bu defa gerek kalmaz

Rakamlarda normal değil ki.. batmamak elde mi. Evet benimde hediye almak isteyen arkadaşlarım aralarında konuşmuşlar . Herkes hediye için ne kadar bütçe ayırdıysa koymuş parayı gelip bize verdiler . Siz gidin istediğinizi alsın hesabı. Öyle olunca akrabalar falanda bizde öyle yapalım dedi. Ondan bize hediye biraz para olarak geldi açıkçası daha iyi oldu . Şimdş toplu para olunca gidip alması daha rahat oluyor

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…