Popüler Konu 2024 Kasım Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    154
Kızlar ben bebek arabası, anne yanı, mama sandalyesi, babyjörn, kanguru, kıyafet hatta sling bile aldım hahahaha aldıkça çok heves geliyor ya. Hamileliğin en eğlenceli yanı bence alışveriş yapmak sağlıkla ve hayırla kullanmak nasip olur inşallah. Kış bebeği olacağı için evi zıbınla dolduracağım gibi

Benim bebiş çok hareketli ya ben ayaklarını vuruşlarını hep hissediyorum hatta bugün sağ tarafa toplandı karnım orda kocaman oldu bian korktum ama baktım heralde yer değiştiriyor bazen sağ bazen sol vurup vurup duruyor canım oğlum benim kızlar ya ben 2. Tetenoz aşısını oldum kolum bunda çok ağrıyor ne yapabilirim geçmesi için hep soluma yatmaktan artık sol tarafım ağrımaya başladı

Buz aküsü sarip koyabilirsn bn 2.olmayı düşünmüyorum ya ben de dün oldum 1.yi hala ağri devam ediyo şiddetini arttirdi bugün sola yatamiyorum bnde dün gece tüm gece sağa yatmaktan dağ tarafim acidi bnmde bide sağlık ocaği kalp atimini dinlemek istedi karnıma koydu ultrason cihazını haraketlendi sevmedi bnmki o aleti :) kaçip kaçip durdu

Buz koyuyorum ama pek faydası olmadı canım benim doktorum ikisinide yaptır dedi ondan yaptırdım bende ama gene buza devam ederim
Ya benim gittiğim sağlık ocağı hiç kalp falan dinlettirmedi bana ama benim oğlan ultrason cihazını görünce duruyor bakalım Çarşamba günü kontrol var gene duracak mı hareket mi edecek renkli ultrason çekecek doktor çok heyecanlıyım

Canm 3 gün çekiyorsun yapacak bir şey yok ben en son parol içtim bir tane

Kızlar sabah kpss sınavına gireceğim hepinizin duasına ihtiyacım var hamilelerin duaları kabul olur derler
Yaaa bende gireceğim inş güzel geçer canm senin bölüm ne ben şimdi kamuda çalışıyorum ama kendi alanımdan atanmak istiyorum mat öğretmeniyim Allah nasip eder inş

Yaaa bende gireceğim inş güzel geçer canm senin bölüm ne ben şimdi kamuda çalışıyorum ama kendi alanımdan atanmak istiyorum mat öğretmeniyim Allah nasip eder inş
Hemşirelik canım 6 yıldır deniyorum bu sene özel sektörü bırakıp kpss çalışmaya çalıştım inşallah yarın sınavımız güzel geçer Allah bize kolaylık ve zihin açıklığı versin

Aynı bölgede hissediyorum bende canım. Geçen gün hatta orda hareketlendigini görünce parmağımla hafif bastırdım oda bana ittirdi. Birkaç kere bunu yaptım aynı şekilde karşılık verdi . Çok güzeldi. Diğer kızımda kendi poposuyla ittirdi galiba sol tarafım baya gerildi

Oy maşallah Allah’ım sağlıkla kullanmayı nasip etsin

Kızlar merhaba. Dün 24. Haftaya girdim ve şeker yuklemesi için doktora gittim. Ondan önce tabii detaylı ultrasonu yaptırmıştım. Bir sorun yoktu çok şükür ama dün kontrolde plasenta aşağıda dedi doktorum. Normal doğum imkansız dedi. Doktora çok önerdikleri için gidiyordum ama soru bile cevaplamıyor. Doktor gebelikte sorun olmaz dedi ama kendine dikkat et bile demedi . İnternette ağır kaldırma ,spor yapma falan bir sürü şey yazıyor . Böyle bir durum yaşayan var mı ? İlk gebeligim ve panik yaptım açıkçası . Bir de plesanta detaylıda normal gozuyorken sonrasında aşağı iner mi

Normalken aşağı iner mi bilmiyorum ama yukarı çıkıyor burda çıkan arkadaşlar da var . Sen detaylının raporuna bak plesanta …. Makat yada baş diye tabir olacak . Oradan plesanta konumunu öğrenmiş olursun hem. Aşağıda derken onun bile kaç çeşidi var canım benim doktorun daha detaylı birşey söylemedi mi. Ya birde detaylıda normal dediyse kafana takma bence

Selam kızlar 22+1 bugün bebiş .. ama ben nefes darlığı ve ciddi kalp çarpıntısı yaşamaya başladım öncesinde yoktu herhangi bir kalp rahatsızlığı yok ama boğazımda kalbim bir anda hızlanıyor derin nefes alıp dinlenmediğim sürece geçmiyor sanki sizde de var mı böyle durum ??

Detaylıda plesanta ön tarafa yerleşimli yazıyor canım ama bu sefer aşağıda dedi . Onu bile ben tekmeleri çok derinden hissediyorum dedim öyle söyledi. Doktor aşırı rahat . Korktum açıkçası . Erken doğum riski olusturur mu acaba ya . Cevabın için de çok teşekkür ederim

Ben sırt üstü yattığım zaman ve İzmir'e gitmiştim çok sıcaktı bir hafta böyle bir durum yaşadım. Sonra yan yatıp serin bir yere geçtim . Geçmişti ama doktorunu ara sor bence

Maşallah.aslında kilosu iyi önden gidiyor diye sevinmemiz gerekmiyor mu ? Ama işte direkt şeker diyorlar bu sefer de…suyu nasılmış canım kesin konuşmuş ya ondan merak ettim daha var benim de şeker yüklemesine

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…