Popüler Konu 2024 Kasım Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    154
Detaylıda plesanta ön tarafa yerleşimli yazıyor canım ama bu sefer aşağıda dedi . Onu bile ben tekmeleri çok derinden hissediyorum dedim öyle söyledi. Doktor aşırı rahat . Korktum açıkçası . Erken doğum riski olusturur mu acaba ya . Cevabın için de çok teşekkür ederim ❤️
Benimde ön taraf yerleşimli bu çok normal endişe edilecek birşey değil. Ve evet. Hareketi az ve geç hissetme nedeni bu. plesanta önde olduğu için bulanık çıkıyır ya fotolar. Ben sormuştum belki yer değiştirir net foto olur diye doktor değiştirmez sadece aşağıda olunca yukarı çıkma olasılığı var ama senin değiştirmez demişti . Önde olması da erken doğum demek değil gayet normal boşuna sıkmış canını

Ben sırt üstü yattığım zaman ve İzmir'e gitmiştim çok sıcaktı bir hafta böyle bir durum yaşadım. Sonra yan yatıp serin bir yere geçtim . Geçmişti ama doktorunu ara sor bence
Sordum bu haftalarda çok normal hızlı hareket etme dedi . Herhalde pazar diyr güzel kahvaltı hazırlayayım telaşına düşmüştüm ondan oldu galiba . Bende açtım klimayı uzandım kız iş yapmak biz gebelerin neyine yat dur 😀😀😀😀

Benimde ön taraf yerleşimli bu çok normal endişe edilecek birşey değil. Ve evet. Hareketi az ve geç hissetme nedeni bu. plesanta önde olduğu için bulanık çıkıyır ya fotolar. Ben sormuştum belki yer değiştirir net foto olur diye doktor değiştirmez sadece aşağıda olunca yukarı çıkma olasılığı var ama senin değiştirmez demişti . Önde olması da erken doğum demek değil gayet normal boşuna sıkmış canınhic

Benimde ön taraf yerleşimli bu çok normal endişe edilecek birşey değil. Ve evet. Hareketi az ve geç hissetme nedeni bu. plesanta önde olduğu için bulanık çıkıyır ya fotolar. Ben sormuştum belki yer değiştirir net foto olur diye doktor değiştirmez sadece aşağıda olunca yukarı çıkma olasılığı var ama senin değiştirmez demişti . Önde olması da erken doğum demek değil gayet normal boşuna sıkmış canını
Ben bunu da sordum ön taraf diye mi geç hissediyorum diye yok alakası dedi ama internette her yerde bu yüzden geç hissedersiniz diyor. Herkes çok memnun nasıl memnunlar anlamadım

Sordum bu haftalarda çok normal hızlı hareket etme dedi . Herhalde pazar diyr güzel kahvaltı hazırlayayım telaşına düşmüştüm ondan oldu galiba . Bende açtım klimayı uzandım kız iş yapmak biz gebelerin neyine yat dur 😀😀😀😀
Ben geçen bayramda detaylı bayram temizliği yaptım . Arife günü hastanelik oldum. Sonra da akillandım😂 Artık daha az yapıyorum . İlla detaylı yapmak zorunda değilim ne yapayım ki . Klimaya dikkat et yine de sen 🥰

Maşallah.aslında kilosu iyi önden gidiyor diye sevinmemiz gerekmiyor mu ? Ama işte direkt şeker diyorlar bu sefer de…suyu nasılmış canım kesin konuşmuş ya ondan merak ettim daha var benim de şeker yüklemesine
Suyla ilgili bişey söylemedi zaten ilk oğlumda da şeker sınırda çıkmıştı baştan beri bir hafta kadar önden gidiyor dedi doktor hatta 4 aylıktım sanırım bir ara suyu fazla gibi meyveyi az ye özellikle karpuz dedi yaklaşık bir aydır karpuzu kestim ama meyve yiyorum 🙈doymak mı bilmiyorum neden bişeyler yemek geliyor içimden ☺️

Ben bunu da sordum ön taraf diye mi geç hissediyorum diye yok alakası dedi ama internette her yerde bu yüzden geç hissedersiniz diyor. Herkes çok memnun nasıl memnunlar anlamadım
Bana doktorum 25. Haftaya kadar hissetmeyebilirsin dedi ve plesanta önde diye. Buradaki arkadaşlara da öyle söylemiş doktorları. Gerçekten niye memnunlar ki acaba bu kadar bend emerak ettim 😀

Bana doktorum 25. Haftaya kadar hissetmeyebilirsin dedi ve plesanta önde diye. Buradaki arkadaşlara da öyle söylemiş doktorları. Gerçekten niye memnunlar ki acaba bu kadar bend emerak ettim 😀
Bence memnun olmalarinin sebebi tabi şahsi düşüncem doğru mudur bilemem☺️ ama hareketler başladıktan sonra insan daha tedirgin oluyor 1 saat hareket etmese ee noldu şimdi niye hareket yok diyip strese giriyor. Şekilden şekile giriyordum ben bir ara göbeğimi falan sallıyordum doktorun yaptığı gibi, hareket etsin diye. Yine ağlama seviyesine gelmiştim bu çocuk neden hareket etmiyor diye☺️ Aslında şu haftalarda düzenli bir hareket olmasada olur ama biz anneler ne yapalım kendimize dert edinicek birşey buluyoruz😅

Merhaba kızlar . Pazartesi günü detaylı ya girdim 20+2 de. Hep önde giden bebeğim ölçüm ortalamasında bı gün geri de çıktı perinotolog hiç bişey demedi şuan herşey yolunda dedi ama ben vicdan yaptım bu ay hiç biseye dikkat etmediğim için . Ve kesin konuştu bi kızım olacakmış 😍 kendi doktoruma randevuya 3 hafta var ama sonuçları attım herşeyin normal olduğunu söyledi . 3 haftadır hareketlerini hissediyorum , son 4-5 gündür daha yoğun. 2 gün önce sonunda eşim de hissetti 🙏🏻

Maşallah.aslında kilosu iyi önden gidiyor diye sevinmemiz gerekmiyor mu ? Ama işte direkt şeker diyorlar bu sefer de…suyu nasılmış canım kesin konuşmuş ya ondan merak ettim daha var benim de şeker yüklemesine
Benim detaylı da 1 gün geri çıktığı halde mutlaka şeker yüklemesi yaptır dedi perinotolog. Aldığım kilonun 2.5 olmasına karşı da dikkat etmeye devam et dedi . Stres yaptım biraz. 2 düşük ve tedaviler sonrası 72 den 79 a çıktığım dönemde geldi bebeğim şuan 81-82 yım ama yinede almamam gerekiyormus . Varisler ve bu durumlar yüzünden riskli grupta sayılıyormusum 🙄

Normalken aşağı iner mi bilmiyorum ama yukarı çıkıyor burda çıkan arkadaşlar da var . Sen detaylının raporuna bak plesanta …. Makat yada baş diye tabir olacak . Oradan plesanta konumunu öğrenmiş olursun hem. Aşağıda derken onun bile kaç çeşidi var canım benim doktorun daha detaylı birşey söylemedi mi. Ya birde detaylıda normal dediyse kafana takma bence
Değil mi yaa bana da net bir şey demedi normal dedi her şey o kadar açıklama yoktu yani bence de normal dediyse takmamak gerek

Suyla ilgili bişey söylemedi zaten ilk oğlumda da şeker sınırda çıkmıştı baştan beri bir hafta kadar önden gidiyor dedi doktor hatta 4 aylıktım sanırım bir ara suyu fazla gibi meyveyi az ye özellikle karpuz dedi yaklaşık bir aydır karpuzu kestim ama meyve yiyorum 🙈doymak mı bilmiyorum neden bişeyler yemek geliyor içimden ☺️
Aynı şeyi bana da dedi suyu normal ama üst sınırda normal dedi.ekmek meyve yeme dedi.10 gündür dikkat ediyorum ama Bugün bi pizza yaptı annem evde canım çekti yedim valla vicdan azabı çekiyorum.6-7 kilo aldığım İçin muhtemelen bende de ya sınırda çıkacak veya tam şeker çıkacak şeker.3 hafta kala kendimi hazırlayım dedim ama dayanamadım valla kaçamak oluyor arada.umarım bebeklerin gelişimi de kilosu da herkesin iyi olsun inşallah

Kızlar hep bebişlere ilgili konuşuyoruz ama benim son zamanlarda derdim giyecek ne varsa tüketmiş bulunmam 🥲😂 Pek kilo almadım ama karnım top gibi oldu. Böyle düğmeli bol bol elbiseler almıştım şimdi düğmeleri kapanmıyor😳 hamile pantolonu aldım ama bu sıcakta giyemiyorum ki terden ölüyorum. Dün eşimle yemeğe çıkacaktık bütün dolabı denedim sonuç hüsran 😂 Sadece 2 elbisem oluyor dönüp dolaşıp onları giyiyorum. Hamile giyimde de pek seçenek yok marka olarak. LCW Defacto H&M gidiyorum mağazaya 3 askı şey hamile için. Mağaza mağaza da dolaşamıyorum tansiyonum düşüyor hemen. Bana şöyle güzel bir öneride bulunan olsa tek günde gidip alayım 3 5 parça şey bütün gün dolaşmadan.

Benim detaylı da 1 gün geri çıktığı halde mutlaka şeker yüklemesi yaptır dedi perinotolog. Aldığım kilonun 2.5 olmasına karşı da dikkat etmeye devam et dedi . Stres yaptım biraz. 2 düşük ve tedaviler sonrası 72 den 79 a çıktığım dönemde geldi bebeğim şuan 81-82 yım ama yinede almamam gerekiyormus . Varisler ve bu durumlar yüzünden riskli grupta sayılıyormusum 🙄
Bana ilk haftalarda bile diyordu kilo alma sakın diye.

Kızlar hep bebişlere ilgili konuşuyoruz ama benim son zamanlarda derdim giyecek ne varsa tüketmiş bulunmam 🥲😂 Pek kilo almadım ama karnım top gibi oldu. Böyle düğmeli bol bol elbiseler almıştım şimdi düğmeleri kapanmıyor😳 hamile pantolonu aldım ama bu sıcakta giyemiyorum ki terden ölüyorum. Dün eşimle yemeğe çıkacaktık bütün dolabı denedim sonuç hüsran 😂 Sadece 2 elbisem oluyor dönüp dolaşıp onları giyiyorum. Hamile giyimde de pek seçenek yok marka olarak. LCW Defacto H&M gidiyorum mağazaya 3 askı şey hamile için. Mağaza mağaza da dolaşamıyorum tansiyonum düşüyor hemen. Bana şöyle güzel bir öneride bulunan olsa tek günde gidip alayım 3 5 parça şey bütün gün dolaşmadan.
Ben de bi tayt bi pantolon bi kaç da şu tarz elbise aldım canım iş yerine giy çık yapıyorum.biraz büyük aldım kolaltı vs bol oldu ama göbeği falan güzel kamufle ediyor.surda 4-5 ay daha giyip Sonra giymeyeceğim şeye çok para vermek istemiyorum acıkcası

Eklentiler

• 0DC58551-AB9B-4873-82D4-B4BDCCB77888.png
    0DC58551-AB9B-4873-82D4-B4BDCCB77888.png
    211,7 KB · Görüntüleme: 61
Ay çok güzelmiş elbise. Ben bu tarz yaka elbise ve bluzların hastasıyım ama askısız sütyen giyemiyorum vücudumun yarısı meme olduğu için ahshsh 😔 Vücut tipim ne yazık ki müsait değil ama milla dan daha sonra da giyebileceğim şeylere bakabilirim. 2 kere giyip bir kenara atmak da yazık günah dediğin gibi

Canm aynı sorunu bende yaşıyorum bizim birde işte elbise giyinmemiz istemiyor hiç bulamıyorum o yüzden ama elbise olarak Bu tarz elbisem iki tane onları gıyiyorum onlardan bulursun her yerde birde linkini koyduğum elbise kurtarıcı benim için lvw çok rahat
Bu arada altına beyaz çoğunlukla kalın askılı sporcu alet giyinince bu askılı elbiselerde güzel oluyor suan nette bunu buldum attım ama normalde hoş duruyor

Eklentiler

• IMG_4184.jpeg
    IMG_4184.jpeg
    81,8 KB · Görüntüleme: 49
Canım aynı moddayiz. Dışarı çıkıp bişey denemeye halim olmuyo. Trendyol dan aliyorum onlarda olmuyo. 😂 Ki 21 hafta olduk 2 buçuk kilo aldım ama ama göbek önden gidiyor

Ay çok güzelmiş elbise. Ben bu tarz yaka elbise ve bluzların hastasıyım ama askısız sütyen giyemiyorum vücudumun yarısı meme olduğu için ahshsh 😔 Vücut tipim ne yazık ki müsait değil ama milla dan daha sonra da giyebileceğim şeylere bakabilirim. 2 kere giyip bir kenara atmak da yazık günah dediğin gibi
O yeşili aldım sütyensiz giyiyorum veya sporcu sütyeni , ten rengi ince askılı giyince iyi duruyor askı görünse bile.yoksa bende de meme çok.birde biraz büyük alınca kol altım çok boş kaldı ama olsun sonra tadilat olabilir dedim illaki giymek istersem.3-4 tane bu tarz var değişip değişip giyiyorum işte böyle böyle zamanı doldururuz

Aynı şeyi bana da dedi suyu normal ama üst sınırda normal dedi.ekmek meyve yeme dedi.10 gündür dikkat ediyorum ama Bugün bi pizza yaptı annem evde canım çekti yedim valla vicdan azabı çekiyorum.6-7 kilo aldığım İçin muhtemelen bende de ya sınırda çıkacak veya tam şeker çıkacak şeker.3 hafta kala kendimi hazırlayım dedim ama dayanamadım valla kaçamak oluyor arada.umarım bebeklerin gelişimi de kilosu da herkesin iyi olsun inşallah
Çokça amin cnm evet ya İnş herseyleri normal çıkar 🤲🏻🧿

X