Popüler Konu 2024 Kasım Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    154
İyi bari canım ya bende rahatladım şimdi zaten benide 3 ayrı doktor gördü normal demişti ve progestan vs de başlanmadı ki benim kasılmalarımda var. Bebislerimiz hep iyi olsun inşallah

Ben ağırlaşmadan yapma taraftarıyım valla son 1 aya çok az iş kalsa ne güzel olmaz mı ? Ama herşeyi de bi sefer de alamıyoruz maddi anlamda o var…
Bende 34 haftadan önce her şeyi tamamlamak istiyorum nolur nolmaz erken gelmek ister aceleci olur oğluşum diye çünkü öyle bir durumda başkaları almak yapmak zorunda bende herkesin yaptığı şeyi beğenmem özellikle bebeğim konusunda hassasım o kadar araştırıyorum ediyorum çevremde benden daha iyi anlayan biri yok maalesef zaten gurbette yaşıyoruz eşimle akrabalarımızdan kimse yok burda öyle bir durumda mecburen eşim almak zorunda kalır eksikleri ve ben eşime bu konuda güvenemiyorum iyisini benim kadar bilemez o

İyi bari canım ya bende rahatladım şimdi zaten benide 3 ayrı doktor gördü normal demişti ve progestan vs de başlanmadı ki benim kasılmalarımda var. Bebislerimiz hep iyi olsun inşallah
Canım sanırım detaylıdaki perinatalog biraz büyüttü yani ben de ilkten çok korkmuştum ama sonra biraz rahatladım. Aminnnn aminnn Allahım korusun hepimizi

Benimde 33-35 arası ölçülüyor sınırda bir değermiymiş
Canım anlamadım yani perinatalog korkuttu ama kendi doktorum ve doktor arkadaşlarım korkulacak bir değer değil dedi. Sanırım düzenli takip edilsin düşüş olmasın diye böyle bir şey söyledi inşallah hiçbirimiz sorun yaşamasan sağlıkla kucağımıza alalım

Kızlar doktorum bebeklerin ilk 1 ay biberona kolay alıştığını ve memeyi itebileceğini söyledi o yüzden biberon yerine ilk 1 ay kullanmak için kaşık biberonu tavsiye etti 1 aydan sonra biberon ver istersen dedi. Bir de bebekler kucağa alışmazmış sallanmaya alışırmış. İlk gebeliğim benim o yüzden öğrenince paylaşmak istedim

Maşallahhhhh canım benim eşim hissedemedi bir türlü çünkü ne zaman eşime haber vermek istesem yada elini karnıma koysam hiç olmadığı kadar sakin oluyo asla kıpırdamıyor birde bazen videoya almak istiyorum sanki biliyomuş gibi kamerayı açınca hareket etmeyi bırakıyo ama bir kere yakaladım hahaha annesiyle şimdiden inatlaşıyor

Yaaaa darısı sol bebişe darısı bize ben hissedeyim de eşim durakoysun kenarda çok sevindim canım be güzel sağdaki oğluş demiş anne ben iyiyim

Benimde 25 mm çıkmıştı takipte edilecek kısalma olma durumu.

Bende perinatolojiye gidiyorum canım o yüzden şaşırdım. Hatta 30 mm çıktığı bile olmuştu her kontrolde değişiyor. Rahim ağzı kapalı mı ona bakıyorlar felan. Amin inşallah canım

Kaç haftalık oldun canım
İnşallah eşinde hisseder benimki duygulandı eşler için çok güzel bir bağ kuruluyor Allah'ım isteyen hak eden bütün kadınlara nasip etsin
Benim 20+4 oldum ayyy her gün içim içimi yedi niye hissedemedim diye minik kurabiyelerim benim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…