Popüler Konu 2024 Kasım Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    154
Ben ağırlaşmadan yapma taraftarıyım valla son 1 aya çok az iş kalsa ne güzel olmaz mı ? Ama herşeyi de bi sefer de alamıyoruz maddi anlamda o var…

Anladm canm sende iyi fiyata almışsn kızz 10 dan aşağiya yok ki zaten herşey çok pahalı
Herkes kesesine göre alacak artk
Biraz da şans işi mi desem ne desem canm kuzenim de prego var tam model ismini unutum ama 20,22 binlerde fiyatı
Mesela oda görerek aldı mağazadan şimdi pek memnun değilim diyor
[/QUOTE]
Evet canım cidden şans işi ya biraz heralde en güzel markada olsa bazen memnun kalmayınca kalmıyo insan

Kizlar 21.hafta ilk tetenozumu oldum bugün bebeğin kalp atim hizi sağlık ocağinda 156 çikti yüksek mi sizce kadin yüksek biraz dedi

Zaten Bende yurtdışındayım burdaki degerlere göre bakarsalar benim kız tabi minnak kalır

Canım kaçıncı haftadasın ki bunu diyor ? zaten haftasıyla uyumlu gidiyorsa ,sağlıklıysa sorun yok bence.Neye göre söylediğini açıkladı mı ?kilosuna göre mi boyuna göre mi ?
22+4 teyim,
İnan stresten ne kilosu ne boyu sorabildim o an,
Dedigi benim gördügüm herşey yolunda ama küçük bi bebek sana baktıgımda sende iri bi kadın degilsin bana göre normal ama mecburen yönlendirmem lazım birde onlar baksın dedi

Bende civilden aldım 9500 tl yanında 2000 tl’li kupon verdiler her 1000 tl ye 200 tl kupon varmış aklınızda olsun kızlar o kupona da ateş ölçer burun aspiratörü alcam öyle elektronik şeylerini alcam

Aa iyi almışsn yavrucum sağlıkla kullanalım inşallah

E demek minnak narincik bir bebek olacak
Sağlıklı dediyse korkma canm git bakalm başka hastaneye için rahatlasn

Seninde mi plesanta öndeymiş canm
Benim de öyle
O etkili bence de
İnşallah doğduktan snra da yatar uyurlar çok hareketli olmazlar

E yani balım hissetsek bilsek fena olmazdı:)
[/QUOTE]

İnşallah canım çok sagol

Ne dediki canım? Benim Kendi doktorum bı kere ölçtü kaç olduğunu söylemedi ama normal dedi. Nette okuduklarim benimde tedirgin ediyor
Progestan başladı sabah akşam olacak şekilde. Yani sıkı takip edilmesi gerekiyor eğer bir kısalma bişey olursa müdahale edilir gibi konuştu. Erken doğumu kastetti yani Allah korusun

Bende civilden aldım 9500 tl yanında 2000 tl’li kupon verdiler her 1000 tl ye 200 tl kupon varmış aklınızda olsun kızlar o kupona da ateş ölçer burun aspiratörü alcam öyle elektronik şeylerini alcam

Aa iyi almışsn yavrucum sağlıkla kullanalım inşallah

E demek minnak narincik bir bebek olacak
Sağlıklı dediyse korkma canm git bakalm başka hastaneye için rahatlasn

Seninde mi plesanta öndeymiş canm
Benim de öyle
O etkili bence de
İnşallah doğduktan snra da yatar uyurlar çok hareketli olmazlar

E yani balım hissetsek bilsek fena olmazdı:)
[/QUOTE]

Heyaa benim ilk donemler asagidaydi yukarı çıkar zamanla dedi geçen kontrolde dedi yukarı çıkmış ama gobegimin on duvarina hareketleri geç hissedersin dedi
Yok canım bence bizim bebisler şimdi nasıl bizi merakta koyuyorsa doguncada uykusuz bırakır sağlıklı dogsunlarda uykusuz kalsamda problem yok

Bende tam karar verdim diyorum mağazaya gidince satıcı aklımdakini önermiyo en başa dönüyorum o zaman. Haberleşelim yine canım tavsiye eden kullanan olur bizlerinde haberi olsun
Benim baktığım yerlerde de yok ikiz arabası . e bebekte de yan yana olanlar var istediğim modele gözle görüp bakamadım o yüzden karar vermek zor. Aynen haberleşelim alan bakan tavsiyd eden olursa ben yazarım.

Yaa anladım canım benimki niye normal dedi anlamadım.
Canım kendi doktoruma attım sonuçları o da normal bu uzunluk takip edeceğiz korkulacak bişey yok dedi. Bir kaç tane kadın doğumcu arkadaşım var onlar da iyi bir değer kötü değil dedi sanırım perinatalog beni korkuttu yani düşerse falan diye mi öyle konuştu anlamadım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…