Popüler Konu 2024 Kasım Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    155
Benim bebeğim de aşılama ile geldi şükürler olsun Allahım sana da nasip eder inşallah tutunur bebeğin ve sağlıcakla gelir hep dua ediyorum olmayan herkese versin Allahım ben olmamasıyla sınandım kimseye yaşatmadın rabbim

Canııım rabbim hepinizin sağlıklı şekilde bebeklerinizi kucağınıza almayı nasip etsin inşallah. Olmayan herkese de bana da nasip etsin bu defa umarım benim de her şey çok daha güzel olur. Ümitliyim umutluyum dua edin bana da hamilelerin duası kabul olur derler

Ay inşallah inşallah inşalalh hayırlı haberlerle gel. En önemlisi ruhen hazır olmak zaten

Ben bunu yaşayana kadar bu kadar çok kadının da aynı şeyi yaşadığını bilmiyordum. Çok üzücü gerçekten yani hamile bi kadın olarak 3 gündür doğru düzgün yemek yiyemiyorum. Dün farkettim ki demir ilacımı bile içmiyorum günlerdir çünkü aklım başımda değil. Bugun bi perinatolog la görüştüm bunlar çok önemli bulgular değil bebeğiniz yüzde 99 sağlıklı dedi ve biraz içim rahatladı. Bizde herlekilde kabulumüz Allah muhafaza aldırmak düşüncesi asla yok. Böyle şeylerden rabbime sığınırım. Sadece değilse bu stres devam etmesin istedim. Bu arada benim doktorum 2 li testin olsaydı sana parlaklığı söylemezdim bile dedi. Yani sizin 3 lü testiniz var çok şükür. İnşallah benimde fetal temiz gelir de size güzel haber veririm belki içinizi biraz daha rahatlatır

Bende 13aralık yay burcuyum dediğin gbiyim amin canım inşallah

İnşallah canım çok sevindim doktorun öyle demesine de. Sen içini ferah tut. Yaşanmamış say. Allah'ın izniyle bebeklerimiz sağlıklıdır. İlaçlarını beslenmenin suyunu ihmal etme. Asıl üzülerek, kendini ihmal ederek hem kendine hem bebeğe zararın dokunur.

Kızlar bugün tahlil aldı sağlık ocağı ve idrarda kan çıktı bu neden olur ki Kasık ve karın ağrın var mı dye sordu yok dedim ama halsizlik var ama hamileliğe bağlıyorum aranızda idrarında kan çıkan oldu mu

Kaç haftalıksın kaçtan kaç kg olmuşsun canım

İnşaallah canım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…