2024 Eylül Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin Cinsiyeti

• Ankete Katılan
    218
Merhaba güzel anneler bugün sağlık ocağında tahlil vermiştim kanda idrarda enfeksiyon var dedi kadın doğum görmesi gerekiyor dedi yarına randevu aldım ama içim içimi yiyor bişey olacak diye varmı böyle durumla karşılaşan ne gibi yol izlenildi acaba

Merhaba güzel anneler bugün sağlık ocağında tahlil vermiştim kanda idrarda enfeksiyon var dedi kadın doğum görmesi gerekiyor dedi yarına randevu aldım ama içim içimi yiyor bişey olacak diye varmı böyle durumla karşılaşan ne gibi yol izlenildi acaba
Benim idrarda enfeksiyon çıkmıştı toz bir ilaç kullanmıştım suda çözünen geçmişti seninde öyle olur doktorun ilaç verir atarsın enfeksiyonu merak etme bu arada kaç haftalık hamilesin

Benim idrarda enfeksiyon çıkmıştı toz bir ilaç kullanmıştım suda çözünen geçmişti seninde öyle olur doktorun ilaç verir atarsın enfeksiyonu merak etme bu arada kaç haftalık hamilesin
29+2 canım evet bende kullandım o toz ilaçtan 3 ay önce yine tekrarlamış

Kızlar selam acayip kaburgalarım özellikle sol kaburgam ağrıyor bi kaç saattir orada tutulma hissi hep vardı bebeğin kafası yukarıda diye ama baya rahatsız edici olmaya başladı hiç benzerini yaşayan var mı 🥲🥲

progestan fitil kullanan arkadaşlara bir şey soracağım. kızlar fitil olarak kullanmaya yeni başladım da bu ilacın çoğu erimiş halde beyaz olarak çamaşırıma geri geliyor 1 saat sonrasında filan. bu normal mi yoksa ben mi doğru yerleştiremiyorum? derine itmeye çalışıyorum ama zorlanıyorum da biraz, emin olamadım 😬

progestan fitil kullanan arkadaşlara bir şey soracağım. kızlar fitil olarak kullanmaya yeni başladım da bu ilacın çoğu erimiş halde beyaz olarak çamaşırıma geri geliyor 1 saat sonrasında filan. bu normal mi yoksa ben mi doğru yerleştiremiyorum? derine itmeye çalışıyorum ama zorlanıyorum da biraz, emin olamadım 😬
Kapsülünü dışarı atıyor canım normal hepimiz yaşadık bunu doğru ilerliyorsun yani 👍

Fitili koyduktan sonra bir süre uzan cok hareket etme bir de oyle bak bakalım. Ama tabi ilaç dısarı veriyor ama işe yaramıyor degil tabi

merhaba aarkadaşlar 27+6haftamdayım ve suyum geldi hastaneye yattım lütfen dua edin n herşey yolunda gitsin suyum geldiği için bebeğimin suyuda azalmış doğumu ertelemeye çalısıyo doktorlar lütfen dua edin bebeğimin sağlığına zarar gelmeden doğumu erteleyelim lütfen sizin dualarınız kabul olur
Canım sen ve bebiş nasılsınız, merak ettim seni

1000030130.jpg
son eksikler tamamlanıyor 🐣🐣🐣😍😍😍 kızlar hem emzirme örtüsü hem puset örtüsü kullanılan ürün varmış ben ilk defa gördüm çok mantıklı geldi aldım ama kullanan var mı daha önce

X