2024 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    239
Canım ihmal etmelerine izin verme demir serumu taktır bence . Geçmiş olsun

Ben biraz düşünce kahve içiyorum . Doktoruna da sor tabi ama benim de genelde senin gibi 10-5 arada düşünce kahve iç demişti bana bir hemşire .. sen yine de doktoruna danış tabi
Sanırım yaptırcam yarın kendi doktoruma bi atayım sonucu, aşırı halsizdim zaten son günlerde şüphelenmiştim

Benim 36+0 tam bugün. İğneyi de vurdurduk bakalım artık biraz daha gelse de olur modundayim ya :) biraz daha kilo alsın istiyorum tabi.
Aynı durumdayım 36 nin haftasında da sancı çıkarsa yine iğne serum verilir mi acaba canım 😃 ben de az daha gelişsin 36 yi tamamlayalım diyorum

Kızlar sabahtan beri kendimi çok güçsüz hissediyodum elim kolum kalkmıyo gibiydi bi de soluk alışverişim bi değişikti evde tansiyon aleti yok gündüz ölçemedim ama anneme geldim ölçtüm yemekten önce 8/6 yemekten sonra 8/5 çıktı normalde 10/6dır tansiyonum yani bi düşüklük var. Endişelenmeli miyim bilemedim dinlensem filan geçer mi yoksa bi tavsiyeniz var mı
acaba tansiyon düşürecek bişey yiyip içmiş olabilir misin canım? onu bir düşün, bir de yüksek tansiyondansa düşük tansiyonun bir zararı olmaz sanırım. benim doktorum mutlu oluyor tansiyonum yerlerde olunca 😬 ayağının altına bir şey koyup sol tarafına doğru uzanmak iyi gelebilir

Geçmiş olsun. Benim de dr um düşük tansiyonfan korkma düzelir normal, yüksek tansiyon sıkıntı olur demişti.
Sağolun 🌸 Evet burda da öyle dendiğini hatırlıyorum o yüzden çok endişe etmedim.
acaba tansiyon düşürecek bişey yiyip içmiş olabilir misin canım? onu bir düşün, bir de yüksek tansiyondansa düşük tansiyonun bir zararı olmaz sanırım. benim doktorum mutlu oluyor tansiyonum yerlerde olunca 😬 ayağının altına bir şey koyup sol tarafına doğru uzanmak iyi gelebilir
Normal kahvaltımı ettim her zamanki gibi sonra öyle hissetmeye başladım canım tetikliycek bişey yemedim bence 🤔 şimdi bi tık daha iyiyim sanki biraz gücüm geldi gibi. Sağol ❣️

Kızlar bugün devlete gidip bi ferritin baktırayım demiştim 2,8 çıkmış 🤦‍♀️
Ben de kan verdim ferittin 3.9, demir bağlama 600.. Çok kötü. Ayrıca kolesterol da var görünüyor. Düzenli kullanmadım ilacı. Pazartesi Dr randevum var. Belki bana da serum der

Ben de kan verdim ferittin 3.9, demir bağlama 600.. Çok kötü. Ayrıca kolesterol da var görünüyor. Düzenli kullanmadım ilacı. Pazartesi Dr randevum var. Belki bana da serum der
Canım her gün içiyorum ben kan ilacını ona rağmen böyle oldu ya çok üzüldüm, bizi muhtemelen dahiliyeye yönlendirir

Kızlar kasıklarımda her gün nabız atar gibi hissediyorum yani hıçkırık diyordum ama sadece kasıklarımda oluyor kalp atışı gibi yaşayan var mı
Canım ben de kasıkta hissediyorum çünkü başaşağı pozisyonda bebiş ☺️ muhtemelen senin de bebiş baş aşağı pozisyondadır o yüzden öyle hissediyorsundur 🌼

Canım ben de kasıkta hissediyorum çünkü başaşağı pozisyonda bebiş ☺️ muhtemelen senin de bebiş baş aşağı pozisyondadır o yüzden öyle hissediyorsundur 🌼
Salı günü kontrolüm var 31+6 dayım dönmüş müdür yani özellikle kasıklarımda hissedince başka bişey mi acaba diye düşündüm 😅

Salı günü kontrolüm var 31+6 dayım dönmüş müdür yani özellikle kasıklarımda hissedince başka bişey mi acaba diye düşündüm 😅
Ben de 32+2 yim bugün ama uzun zamandır baş geliş bizimki erken döndü bir daha da değişmedi. Geçen hafta da kontrolüm vardı hala baş geliş takılıyordu 😂

Ben de 32+2 yim bugün ama uzun zamandır baş geliş bizimki erken döndü bir daha da değişmedi. Geçen hafta da kontrolüm vardı hala baş geliş takılıyordu 😂
Bende en son 28de gitmiştim yan yatıyordum hala dönmüş olabilir demekki inşallah iyidir Salı günü göreceğiz gerçi bizim oğlan asla yüzünü göstermiyor 😅

Bende en son 28de gitmiştim yan yatıyordum hala dönmüş olabilir demekki inşallah iyidir Salı günü göreceğiz gerçi bizim oğlan asla yüzünü göstermiyor 😅
Sonlara doğru görmek iyice zorlaşıyor zaten yerleri de kalmıyor ya😂 bizimki de eliyle kapatmıştı yüzünü bir yanda da kordon vardı doktorum baya dürttü ben bi yandan dürttüm bi poz yakalayabildik çok şükür 😂

X