Popüler Konu 2024 Kasım Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    112
Kızlar uzun bir aradan sonra tekrardan merhaba :) Aşırı derecede halsizlik, yemek yiyememe ve bulantılarla baş ediyordum. Bunlar bebeğin yanı sıra yaşadığım streslerden kaynaklı olduğunu düşünüyorum. Tayinimiz açıklandı Ankara'ya taşınıyoruz. Ankarada önerebileceğiniz devlet ve özel hastaneler varsa yazarsanız çok mutlu olurum.
Bizim bebeğimiz çok nazlı çıktı kızlar. Her ultrasonda bize arkasını dönüyor ya da bacakları sımsıkı kapalı oluyor. Doktorumuz kız olarak düşünüyorum dedi. Sağlıklı olması bizim için önemli olan zaten. Doktorun tahmini doğru çıkarsa ismini güneş koymayı düşünüyoruz.
Bu arada biz bebek arabasını geçen hafta e bebekte indirimden aldık. Bebeğe ilk ve tek aldığımız şey bu oldu :KK70: Puset tercih etmedik çünkü ilk aylarda dışarı çok çıkamıcağımız için ekstra onu almayı gerek duymadık diyelim. Çünkü 3-4 aydan sonra kullanılmıyor. Onun yerine ileride uzun süreli kullanabilceği oto koltuğu alırız. Aldığımız bebek arabasının linkini bırakıyorum aşağıya. İnternetten bakmak yerine mağazadan alın derim kızlar çünkü ellerinde 1 adet kaldığında %50 indirim yapıyorlar bize öyle denk geldi. Joie Aeria Signature Bebek Arabası V2 - ebebek

Ben minio diye bı marka gördüm eşim araştırdı iyiydi canım
Bide joell diye bir marka daha var oda güzelmiş bakmak istersen bende bu ay baslayacam büyük şeyleri almaya yoksa tüm arkadaşlarım diyor yetişmiyor diye
Bende bu ay alcam canım beşik elelenin bebek arabası kanz serisinin bitanesini beğendim onu alcam gardrop yaptırıyorum şifonyer alma konusunda kararsız kaldım

Ultrason videosunu falan eşim hemen atıyor baksınlar diye ben de sevmiyorum mesafe en güzeli ama bu ara kendi çocuğu gibi davranıyor kadın bıktım elinden bende milletin içinde senin karnın biraz fazla büyüdü gibi ama kalçan zaten genişti falan dedi sende yok diye kıskanma dedim en sonunda

Ay iyi demişsin ağzına sağlık senin kaynana fenaa

Bende bu ay alcam canım beşik elelenin bebek arabası kanz serisinin bitanesini beğendim onu alcam gardrop yaptırıyorum şifonyer alma konusunda kararsız kaldım
Oda mi yapacaksın canım
Ya benim ev küçük oda yapamayacak yatak yani yapacam mecbur
Ay evet beşikte Alaçam bu ay büyükler hallolsun sonrasinida yavaş yavaş yapacaz canim

Kız mama sandalyesine hangi ara geçildi ben daha bebek arabasına karar veremedim ne alıcaz valla arabaya alır gibiyim 😆
Hahahaha ay bende daha almadım ama yatak bebek arabası falan seçtim neler alacağım belli 😄 yarın bime geliyormuş aslında onu alacaktım ucuz bir şey herkes plastiği çok sert ve çok keskin dedi vazgeçtim. Orta segment bir şey isityorım 😂 kafamda her şeyi oturttum 😂

Ya ben de daha önce bi gittim aynı hastanedeki doktorum acil biseye bakmasını istedigi için ücret odememistim kisa biseye bakmisti bende 5 temmuza almıştım 17. Haftaya denk geliyor diye iptal ettim tekrar alicwm bana fiyatı 3900 gibi bisey dediler diye hatırlıyorum detaylı ultrason icin . Siz de özele mi gidiyorsunuz doktor olarak
Evet ben Murat doruka gidiyorum ama şehir hastanesinde de doktor takibindeyim orada da çok memnun olduğum 1 doktorum var öyle ikisi arasında paslaşarak görünüyorum. Eftal avcıya bir tek detaylı ultrason için gidicem. 22. haftamda gidiyorum

M

Şimdi arama yaparken gördüm sizi detaylı ultrason icin bende o doktora gitmeyi düşünüyorum siz gittiniz mi acaba

17 temmuzda gideceğim randevu aldım. Ama 2 arkadaşım gitti o arada ve hepsi çok memnun kaldı başkasını düşünme sakın dediler. O yüzden bende ona gideceğim. Muayene için 2800 dendi diye hatırlıyorum
Bende tarama için 20 Temmuzda gideceğim Eftal Bey’e ablam ve yakın arkadaşımın da detaylı ultrasonunu Eftal bey yapmıştı çok iyi bir doktor. Doğum Seminerine de katılmıştım.

Ev
Bende tarama için 20 Temmuzda gideceğim Eftal Bey’e ablam ve yakın arkadaşımın da detaylı ultrasonunu Eftal bey yapmıştı çok iyi bir doktor. Doğum Seminerine de katılmıştım.
evet gerçekten antalyada herkes önce onun adını söylüyor, siz muayene ücreti sordunuz mu acaba? İnşallah bizde iyi şeyler duyarız doktordan sağlıklıdır bebeklerimiz

İnşallah 🙏🏻
yeni sormadım ama evet en son (4 ay önce) 2800 dü. Ben aynı hastanede başka bir doktora gidiyorum rutinde (1800tl). Eftal bey uzman dalda olduğu için sanırım muayene ücreti farklı.

Selam hanımlar, herkese sağlık diliyorum.
Biz 19. Haftadayız plasenta rahim ağzına yakın olduğu için arada bir kanamam oluyor o yüzden biraz stresliyim.
bugün rahim altında ağrım var. (Sağ sol kasık değilde alt kısımda) Sizdede oluyor mu?

Oda mi yapacaksın canım
Ya benim ev küçük oda yapamayacak yatak yani yapacam mecbur
Ay evet beşikte Alaçam bu ay büyükler hallolsun sonrasinida yavaş yavaş yapacaz canim
Oda yapmıycam canım ama bitane eşyalarını koyacak gardrop yaptırcam yada alcam anne yanı beşik alcam ben zaten ağır başka neler bar var alacaklarımız 😀

Hahahaha ay bende daha almadım ama yatak bebek arabası falan seçtim neler alacağım belli 😄 yarın bime geliyormuş aslında onu alacaktım ucuz bir şey herkes plastiği çok sert ve çok keskin dedi vazgeçtim. Orta segment bir şey isityorım 😂 kafamda her şeyi oturttum 😂
Ayy bebek arabası ne düşünüyorsun

Biz 19. Haftadayız plasenta rahim ağzına yakın olduğu için arada bir kanamam oluyor o yüzden biraz stresliyim.
bugün rahim altında ağrım var. (Sağ sol kasık değilde alt kısımda) Sizdede oluyor mu?
Yorulunca ani batma gibi sancı giriyor evet canm ama senin durum farklıymış biraz sen sor istersen doktoruna

Merhaba canım benim de plasenta rahim ağzını kapatıyormuş. Aynı şekilde ağrılarım oluyor. Daha hiç kanama yaşamadım ama şiddetli vajina içi ve makatta ağrım oluyor. Cumartesi günü detaylı ultrason randevum var bakalım doktor ne diyecek

Aa ne güzel sizde mi antalya da yaşıyorsunuz bende Aralık anneleri grubundayim tahmini doğum 8 Aralık ama bende bebisin kasımda gelecegini düşünüyorum. Bizim çevre hep hasan urcuya gitmişlerdi memnun kalmışlardı ama kendi doktorum memorialde olunca doktorumun dediği gibi eftal beye gitmeye karar verdim. Ne yalan soyliyim sadece fiyatı çok geldi ama yapacak bisey yok sağlık olsun yeterli. 3900 gibi bi fiyat söylemişlerdi normal kadin doğum muayenesi 1800 tl olunca 1 saat de sürecek denilince fiyat daha katlanilabilir gözüküyor 🤣

X