Popüler Konu 2025 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    29
Ya pardon balık hafızalı oldum gittim😄ramziye göre kız demiştim demeki oda yanıltıyor
Bugünkü usg bu nuba göre ney acaba ama bende bütün teoriler çürümüş oldu galiba Çin takvimi Rus takvimi bulantı Ramzi yüzük hepsi kız çıkıyodu

Eklentiler

• IMG_3269.jpeg
    IMG_3269.jpeg
    122,2 KB · Görüntüleme: 42
😂 ya hep aynı yalan demekki. Ben daha fazla indirim yapmaları için çok ısrar ettim ama zaten size özel indirim yapıldığı için tekrar bir indirim daha yapmaz firma falan dedi. Pazartesi vereceğiz kanı. Siz verdiniz mi ?
Ben hiç birsey demedim. Bana direk size doktor anlaşmalı olduğu için 425 dolar dendi ben de hiç indirim istemedim akıl da edemedim doğrusu😄🙈 ben cuma günü verdim 4 ten önce hemen yola çıksın diye 😂 yoksa kan alacak kişi ptesi alayım falan dedi dedim yok bgn al yetiştir kargoya ben çok sabırsızlık bekleyemem 😅

Merhaba hanımlar 10+3 hamileyim, aşırı mide bulantısı vardı ve yemek pek yiyemiyorum hatta 4 kilo verdim bu dönemde ama 2 gündür iştahım çok arttı ve mide bulantısı yok denecek kadar azaldı

İçime kurt düştü acaba birşey mi oldu diye, bu dönemde bulantısı azalan ve ya kaybolan var mı aranızda?

Herkese merhaba , bizim bugün doktor kontrolümüz vardı çok şükür her şey yolunda. Normalde 11+2 yiz ultrasonda 12+1 çıktık. Elleriyle yüzünü kapatmış uyuyordu miniğim 🧿🧿 sordum ama doktor cinsiyet tahmini yapmadı , tüm organları oluşmuş dedi bacak arasına falan da baktı ama 16 haftadan önce cinsiyeti kesin söyleyemeyiz dedi. nipt testinde öğreniriz artık 😅
Eki Görüntüle 3445684
Erkek diye tahmin ettim

Merhaba hanımlar 10+3 hamileyim, aşırı mide bulantısı vardı ve yemek pek yiyemiyorum hatta 4 kilo verdim bu dönemde ama 2 gündür iştahım çok arttı ve mide bulantısı yok denecek kadar azaldı

İçime kurt düştü acaba birşey mi oldu diye, bu dönemde bulantısı azalan ve ya kaybolan var mı aranızda?
Bende şu an 9+4 haftalık hamileyim geçen hafta öğür öğür kusuyordum. 3 gündür bulantım yok. Normal bi durum olduğunu düşünüyorum haftaya kontrolüm var

Bende şu an 9+4 haftalık hamileyim geçen hafta öğür öğür kusuyordum. 3 gündür bulantım yok. Normal bi durum olduğunu düşünüyorum haftaya kontrolüm var
Benim de çarşamba günü kontrolüm var, ama bi an korktum umarım sağlıkları iyidir bebeklerimizin 🤲

Normal cnm ben de oyleydı kusma olmuyordu ama hep hafif bir bulantı rahatsızlık vardı hatta ben de 2kilo verdim bu hafta bulantı kalmadı iştahımda açılıyor gıbı

Kendinize nazar değdirmeyin benim de böyle bulantımın azaldığı bir iki gün oldu telaşlandım, ertesi gün yemekten kalkar kalkmaz yediğim ne varsa geri çıkardım 🤣🤣 Artık hafiften bulantılarımızın geçmesi beklenen bir şey sorun yoktur 🌸

Kendinize nazar değdirmeyin benim de böyle bulantımın azaldığı bir iki gün oldu telaşlandım, ertesi gün yemekten kalkar kalkmaz yediğim ne varsa geri çıkardım 🤣🤣 Artık hafiften bulantılarımızın geçmesi beklenen bir şey sorun yoktur 🌸
Ya ilk gebeliğimd de 20. Haftaya kadar bulantılarım sürmüştü bundada öyle olacak diye beklediğimden sanırım korkuyorum 🤭

Merhaba, bugün ikinci kere doktor muayenesine gittim.8+1 haftalık gebelik karından ultrasonda 7+1 çıktı. Açıkçası biraz tedirgin oldum böyle durum yaşayan var mı ?
Benimde 1 hafta geride, geç döllenme olmuş muhtemelen, bu durum çok sık yaşanıyor ilerleyen dönemde bile 1 hafta geç ya da erken olması problem olmuyor içinizi ferah tutun 🌸

Bio-oil ve Badger kullanıyorum çatlak için. İkisinden de çok memnunum ama Badger epey nemli tutuyor, Bio-oil günde iki kez tazelenmeli, üzerinde de öyle yazıyor ❤️ onun dışında Instagram’da belki görmüşsünüzdür fenomen bir dermotolog var Cansu Şahin, gebelikte çatlak oluşumunu bilimsel olarak engelliyormuş Madecassol krem. Dönüşümlü kullanıyorum, çatlak bizde genetik olduğu ve halihazırda çatlaklarım olduğu için tüm tuşlara bastım ben 🤭 çok su da içemiyorum o yüzden böyle daha iyi oldu bana. Güneş kremi de Bioderma’nın pediatric mineral güneş kremini verdi doktor bugün kullanmaya başladım. Çok önemli olduğunu söyledi ve yenidoğana uygun güneş kremi kullanmalısın dedi, aldım ama gerçekten çok yoğun kıvamlı ve yoğurt gibi alışmam uzun sürecek 🤦🏼‍♀️
Ben biodermanın normal güneş kremini kullanıyorum, oğlumunki pediatrik olanı, onu ben mi kullansam acaba 😂😂 bu arada cidden evet çok yoğun bi krem yoğurt bile hafif kalıyor yanında zaten oğlum durmuyor zar zor sürüyorum

Bir de önceki hamileliğimde la roche kullandım mineral bazlı değildi ama güneşte işe gidip gelmeme rağmen sıfır leke sıfır kararma yaşadım çok memnundum ondan ama şimdi bioderma aldım inşallah aynı memnuniyeti yakalarım

Arkadaşlar 6+2 de kalp atışı duyulurmu karından,vajinal istemiyorum korkuyorum 😦 duyan yada duymayan varmı bu haftada
Ben duydum iki gebeliğimde de , biri 6+2 ydi biri de 6+4 ama ultrason cihazının kalitesine de bağlı biraz

Aynen bende hep kız hissediyordum kendimi o kadar alıştırmışım ki bugün erkek diyince doktor çok şaşırdım baya belirgindi çıkıntı 3.erkek geliyo 🙊
Hee o yüzden “😭” emojisi koydunuz 🫢 bak şimdi hak verdim 😅 aman şaka şaka sağlıklı olsun da gerisi mühim değil cidden, benimde bi oğlum var bir de kızım olsun istiyorum tabiki önce sağlık ama rabbim neylerse güzel eyler her şeyin hayırlısı olsun 🌸

Selam kizlar bir şey sormak istiyorum. İlk gebeligimi servikal yetmezlik ten dolayı 17. Haftada düşük olmuştu benim. Doktorum 13.haftaya geldiğinde rahim ağzına dikiş atacak ve doğuma kadar heyet verip evde istirahat verecek. Heyet raporlu olacagimdan Doğum öncesi analık iznini kullanamamis olacağım . Doğum öncesi iznini doğum sonrasına aktarabiliyor muyum. Bu konuda bilginiz var mi

Selam kizlar bir şey sormak istiyorum. İlk gebeligimi servikal yetmezlik ten dolayı 17. Haftada düşük olmuştu benim. Doktorum 13.haftaya geldiğinde rahim ağzına dikiş atacak ve doğuma kadar heyet verip evde istirahat verecek. Heyet raporlu olacagimdan Doğum öncesi analık iznini kullanamamis olacağım . Doğum öncesi iznini doğum sonrasına aktarabiliyor muyum. Bu konuda bilginiz var mi
Heyet de verseler 32. Haftadan itibaren analık izni şeklinde veriyorlar, yani yasal olarak raporlu olacaksanız analık iznini kullandırırlar bir şekilde.

X