Popüler Konu 2025 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    29
Arkadaşlar bebeğin haftasına göre geriden veya ileriden gitmesi , ultrason kalitesi ve o günkü idrara sıkışık gitmenizle alakalı. Sıkışık gitttiginizde daha net ve ilerde görünüyor.ben giderken genelde sıkışık gitmeye çalışıyorum.
Bunu bilmiyordum benim gittiğin doktorun cihazı eski zaten 🤷‍♀️

Benim de aynı firma aynı fiyat. Aynısını dedi konuştuğum kişi sizin doktorla anlaşmalı size 425 dolar 😂
😂 ya hep aynı yalan demekki. Ben daha fazla indirim yapmaları için çok ısrar ettim ama zaten size özel indirim yapıldığı için tekrar bir indirim daha yapmaz firma falan dedi. Pazartesi vereceğiz kanı. Siz verdiniz mi ?
cinnabon cinnabon yok canım inceledim bu minnak erkek. ben ilk 3 çizgi gibi gördüm ama 2 çıkıntı var bariz erkek ama yine de 16. haftada dr daha iyi bilir.
Ya ben rüyamda kız gördüm açıkçası eşimde erkek olduğunu düşünüyor. Bakalım hayırlısı artık 🌸
Benimde nabzım yüksek sağlık ocağında ölçtüler taşikardi dedi neden böyle dedi ama ben sıcaklara bağlıyorum
Bencede sıcaklarla alakalı , ben özellikle klimalı odadan çıktığımda fenalaşıyorum çünkü 😅
Bana kız gibi geldi 🥰
Rüyamda kız gördüm 😍 hayırlısı bakalım
Merhaba teyzelerimiz biz bugün cinsiyetimizi öğrendiiikkk 🩷🩷🩷 prensesimiz geliyor inşallah cinnabon cinnabon teyzesi tabloya yazar mısın biziii 🩷
Oyyy maşallah 🧿 sağlıkla gelsin prensesimiz 🩷🩷

Merhaba 10 Haftalik Hamileyim idrarda protein kacagi cikti boyle sorun yasayan varmi? Tansiyonum normaldi
Ben yaşıyorum canım nefroloji doktoruna gittim tekrar test yapıldı normal çıktı tansiyon kontrol et ve her ay doktoruna takip ettir düzensizlik görünce yanıma gel mutlaka ilerleyen gebelik döneminde sana sorun olmasın dedi

Kızlar 12.haftada erkek dedi doktor acaba kıza dönermi çıkıntı klitors olma ihtimali olur mu 😭
Ya ben sizin daha önce ki ultrasonuza bakarak kız demiştim bariz nubu karşıya bakıyordu demeki nubda yanıltıyor ama erkek dediyse değişme ihtimali düşük hakkınızda hayırlısı olsun ❤️

Ya ben sizin daha önce ki ultrasonuza bakarak kız demiştim bariz nubu karşıya bakıyordu demeki nubda yanıltıyor ama erkek dediyse değişme ihtimali düşük hakkınızda hayırlısı olsun
Ya pardon balık hafızalı oldum gittim😄ramziye göre kız demiştim demeki oda yanıltıyor

X