Popüler Konu 2024 Aralık Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• kız

OY: 26 44,8%
  • erkek

OY: 31 53,4%
  • ikiz kız

OY: 0 0,0%
  • ikiz erkek

• ikiz kız/erkek

• üçüz / çoğul

OY: 1 1,7%

• Ankete Katılan
    58
Uçakta çok sıkıntı olacağını sanmıyorum ayaklanıp yürüme tuvalete gitme olanağın olduğu için araçtada saatlerce sürüş olmadığı sürece sıkıntı olmaz canım millet tatile gidiyor kaç saat yol bence bir sorun olmaz gibi
2 haftaya muane var tekrar bi görüşeyim doktorlarla da hayırlısı olsun hakkımızda artık

Herkese günaydın muhteşem bi soruyla geldim 1 ay sonra kutsal topraklara doğru gitme niyetin isteğim var doktor 2 saat de 1 mola verin demişti bayram tatiline giderken araçla uçak 3.5 saat sürecek seçimi bana bıraktı 19 haftalık felan oluyor sanırım yorumlarınıza açığım
İki ay sonra Fransa’ya gideceğiz. Hem de çılgınlık yapıp araçla gideceğiz doktora sorduğumda molalarla gidin dedi. Sizin yol çok daha kısa sadece sonrası sizin çok sıcak ve kalabalık olur. O kısmı bilemedim yoldan çok sonrası korkuturdu beni.

can kızlar. hamilelik sporuna başladınız mı? iyi bir eğitmen biliyor musunuz hamilelik yoga/pilatesi için? online olması gerekiyor maalesef ama.

Herkese günaydın muhteşem bi soruyla geldim 1 ay sonra kutsal topraklara doğru gitme niyetin isteğim var doktor 2 saat de 1 mola verin demişti bayram tatiline giderken araçla uçak 3.5 saat sürecek seçimi bana bıraktı 19 haftalık felan oluyor sanırım yorumlarınıza açığım
ben olsam hamilelikte gitmem daha yeni sicaklardan bir suru kisi hayatini kaybetti orda asiri sicak temmuz agustos aylari. Hamilelikte kaldiramazsiniz erteleyin bence

O kadar bim indirimini takip edip, cuma günü gelince unutup, bugün tek alabildiğim katlanan küvet oldu 🤣🤣 olsun birer birer yapıcaz bebişlerimizin çeyizini
Böyle şeyler kalmamıştı ya cinsiyeti de belli olmayınca alabildigim tek şey o oldu benim daha çok pembe şeyler kalmıştı bı alasim gelmedi değil ama cinsiyetten sonra artık 😬

Kızlar merhaba eylül annelerinden geliyorum. Konularımızla alakasız birşey soracağım. Ben 10 haziran sabahı sağ tarafımdan yüz felci geçirdim bugün 20.günüm hala kaşım oynamıyor gülemiyorum. Gözüm daha iyi kapanmaya başladı ama sadece bu kadar. Çok şükür emarda falan birşey çıkmadı. 9 gündür de fizik tedavi alıyorum. Daha önce başına böyle bişey gelen ya da etrafında şahit olan var mıdır varsa ne kadar sürelerde iyileşme görüldü yazar mısınız moralim çok bozuk etkiliyor insanı 3 haftadır evden dışarıya hastane hariç çıkmıyorum :KK43:
Çok geçmiş olsun gebelikten dolayı mı oldu acaba. Eylül annesi bu senenin Eylül ayında mi dogumunuz.konu ile alakalı çok bilgim yok bı iki kişide kış ayında soğuktan geçirmiş olarak duymuştum ama geçici diye biliyorum bı sure sonra toparlaniyo eskisi gibi

Yolculuk değil de sıcaklık beni Korkuturdu sanırım ya aşırı sıcaklardan 1000 den fazla insan hayatını kaybetti diye biseyler okumuştum

Bu arada bebek arabasını dün sipariş ettim bugün geldi . Pusetli almayacak olanlara şiddetle tavsiyedir . İnanılmaz kolay katlanıp açılıyor benim ihtiyaçlarımı karşılayacak kesinlikle . Ve bebe kocaman olana kadar ilk ve son arabası olacak gibi duruyor . 25 kg taşıma kapasitesi var ve kendi 6 kg . Saniye de tek elle kapanıp açılıyor 😍😍 eşimle sürüşünü çok sevdik ❤🥰
Gerçekten çok şık ve kullanışlı gözüküyor marka modeli ve fiyatı neydi acaba. Daha almayı dusunmuyorum ama kesinlikle traverten sistem düşünmüyorum herkes yaka silkiyor kabin boy ve kolay açılıp kapanan bisey istiyorum. Fiyat da önemli tabi 🤭

Böyle şeyler kalmamıştı ya cinsiyeti de belli olmayınca alabildigim tek şey o oldu benim daha çok pembe şeyler kalmıştı bı alasim gelmedi değil ama cinsiyetten sonra artık 😬
Aynen ben de nevresim seti alacaktım ama kız için olan kalmıştı. Cinsiyeti bilmiyorum diye alamadım. Neyse daha gelir heralde. Takip edip, birbirimize haber ederiz kuzum

Bu arada bebek arabasını dün sipariş ettim bugün geldi . Pusetli almayacak olanlara şiddetle tavsiyedir . İnanılmaz kolay katlanıp açılıyor benim ihtiyaçlarımı karşılayacak kesinlikle . Ve bebe kocaman olana kadar ilk ve son arabası olacak gibi duruyor . 25 kg taşıma kapasitesi var ve kendi 6 kg . Saniye de tek elle kapanıp açılıyor 😍😍 eşimle sürüşünü çok sevdik ❤🥰
Canım güle güle kullanın kapanması çok iyiymiş. Videosuna baktım şimdi. Hafifliği de cabası. Kapanma özelliği Benim aldığım chiccoya aşırı benziyor ve fiyat olarak da çok daha uygunu. Bence çok iyi bir tercih olmuş. Kesinlikle almak isteyen arkadaşlar varsa buna bakabilir. Fiyat performans ürünü 👍🏼 baya beğendim.

X