Popüler Konu 2024 Aralık Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• kız

OY: 26 44,8%
  • erkek

OY: 31 53,4%
  • ikiz kız

OY: 0 0,0%
  • ikiz erkek

• ikiz kız/erkek

• üçüz / çoğul

OY: 1 1,7%

• Ankete Katılan
    58
Kızlar bende cybex easy twist
İnglesina electa
Easywalker jackey xl arasında kalmıştıhepsibi denedin electa yı eledim
Ama tek yön isterseniz jackey xl deneyın otomatik katlanıyo dev gibi tekerler muhtesem bi süspansıyon vs ama easy twistle arasında kaldım açıkcası çift yön istermiyim ilerde diye
Kıyslamam gerekirse Easy twist biraz zahmetli kapanıp açılıyor jackey e göre
Easywalker jackey tek yönlü tercih edersem kesinlikle denediğim tüm arabaları sollar geçer
Ama bakalım yabd den getirebilirsem easy twistin bej rengi çıktı gönlüm onada kayıyo
Bu arada ben doona alcam 1 yaşa kadar tüm çevrem puset alacagına onu al diyo pratiklik açısından ama maliyetli tabi ben tüm arabaaları turtdışından alıcam o yüzden tek araba alıyomuşum gibi olacak maliyet türkiyeye kıyasla
Not doona isteyenler ingiltereden tanıdığınız gelecekse inanılmaz uygun orda 270 pound siyah rengi
Burda 27 bin falan doona 😵
Jackey xl görselleri videolarınıda izleyin merkür bebe mağazasında denedim ist bağdat caddesinde o sokak üzerinde tüm markalar var zaten
Opera istanbul cybex için
Gezen bebe inglesina için
Deneyip karar verin mutlaka

Eklentiler

• IMG_9316.jpeg
    IMG_9316.jpeg
    162,1 KB · Görüntüleme: 79
  • IMG_9319.jpeg
    IMG_9319.jpeg
    170,7 KB · Görüntüleme: 43
  • IMG_9317.jpeg
    IMG_9317.jpeg
    158,3 KB · Görüntüleme: 79
Bana bir enerji geldi hanımlar 😧 aman yarabbim hamile kaldığından beri böyle ev toparlamamıştım . 23 den beri temizlik yapıyorum amaaaa hala yorulmadım 😂😂 inanılmaz bir hismiş özlemişim kızım hiç zorluk çıkarmadı ilk defa 🧿🧿🥹😂

Bu arada bebek arabasını dün sipariş ettim bugün geldi . Pusetli almayacak olanlara şiddetle tavsiyedir . İnanılmaz kolay katlanıp açılıyor benim ihtiyaçlarımı karşılayacak kesinlikle . Ve bebe kocaman olana kadar ilk ve son arabası olacak gibi duruyor . 25 kg taşıma kapasitesi var ve kendi 6 kg . Saniye de tek elle kapanıp açılıyor 😍😍 eşimle sürüşünü çok sevdik ❤🥰

Eklentiler

• IMG_0653.jpeg
    IMG_0653.jpeg
    121,4 KB · Görüntüleme: 74
Kızlar bende cybex easy twist
İnglesina electa
Easywalker jackey xl arasında kalmıştıhepsibi denedin electa yı eledim
Ama tek yön isterseniz jackey xl deneyın otomatik katlanıyo dev gibi tekerler muhtesem bi süspansıyon vs ama easy twistle arasında kaldım açıkcası çift yön istermiyim ilerde diye
Kıyslamam gerekirse Easy twist biraz zahmetli kapanıp açılıyor jackey e göre
Easywalker jackey tek yönlü tercih edersem kesinlikle denediğim tüm arabaları sollar geçer
Ama bakalım yabd den getirebilirsem easy twistin bej rengi çıktı gönlüm onada kayıyo
Bu arada ben doona alcam 1 yaşa kadar tüm çevrem puset alacagına onu al diyo pratiklik açısından ama maliyetli tabi ben tüm arabaaları turtdışından alıcam o yüzden tek araba alıyomuşum gibi olacak maliyet türkiyeye kıyasla
Not doona isteyenler ingiltereden tanıdığınız gelecekse inanılmaz uygun orda 270 pound siyah rengi
Burda 27 bin falan doona 😵
Nasil kaziklaniyoruz burada belli degil 😔 of cok sinirim bozuluyor valla.

Herkese günaydın muhteşem bi soruyla geldim 1 ay sonra kutsal topraklara doğru gitme niyetin isteğim var doktor 2 saat de 1 mola verin demişti bayram tatiline giderken araçla uçak 3.5 saat sürecek seçimi bana bıraktı 19 haftalık felan oluyor sanırım yorumlarınıza açığım

Herkese günaydın muhteşem bi soruyla geldim 1 ay sonra kutsal topraklara doğru gitme niyetin isteğim var doktor 2 saat de 1 mola verin demişti bayram tatiline giderken araçla uçak 3.5 saat sürecek seçimi bana bıraktı 19 haftalık felan oluyor sanırım yorumlarınıza açığım
Uçakta çok sıkıntı olacağını sanmıyorum ayaklanıp yürüme tuvalete gitme olanağın olduğu için araçtada saatlerce sürüş olmadığı sürece sıkıntı olmaz canım millet tatile gidiyor kaç saat yol bence bir sorun olmaz gibi

Ben yoldan ziyade aşırı sıcak olduğu için gitmezdim.

X