Popüler Konu 2024 Kasım Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    112
Ayyyy sinir gerçektenn deli ederler akıllı insanı hayret ediyorum cinnet geçirir bu insanlarin içinde adam bu ne saçmalık ne alaka ko yanında karnımı açicamda oldu olcak doğunca da emziriyim ulu orta açik yanlarında nerde edep haya tövbee ne cinsler sen adres ve topluca çökelim gırtlağina bunların
Zaten akıllı insanlar böyle psikolojisi bozuk insanlarla muhatap ola ola deliriyorlar ben bu kadınla öğrendim bunu

Hanımlar ben 20. Haftayı doldurdum 3 gündür bebeğimi hissetmiyorum karnımda da bir ağrı var kıpır kıpırdı normalde çok korkuyorum şuan haftaya perşembe detaylıya gidicem ama beklemek panik yaptırıyor bana 2 gündür dinleniyorum sürekli belki yoruldum diyedir diye ama hareket etmiyor sanki çok stres oldum acile de bebek hareket etmiyor diye gidemem ki akıntım yok birşeyim yok bi karın ağrım var 😔
Daha bugün aile hekimindeyim gebe kalp atışına baktı, hastane imkanı zorsa hemen gidip en azından kalbine bakın biraz olsun içiniz rahatlar

Olabilir canım. Şöyle soyliyim sana sabah n3 tarafa dönük uyanırsam karnım o tarafa yamuluyor 😀😀 ikiz olduğundan da hareketleri daha çok hissediyorum galiba🥰🥰
Canım sen ne zaman hissetmeye başladin ben şuan 18+2 yım hala hissedemedim pazartesi kontrolüm vardı biri 237 Gr biri 217 Gr ultrasonda çok hareketliler hele sağdaki hiç durmadı eee hareketli ise ben niye hala hissedmedim kiloluda değilim 57 kilo hamile kaldım şuan 64 kiloyum evham yapmak istemiyorum ama niye hissetmedim hala yaaa

Daha bugün aile hekimindeyim gebe kalp atışına baktı, hastane imkanı zorsa hemen gidip en azından kalbine bakın biraz olsun içiniz rahatlar
Bizim sağlık ocağında yok sanırım o cihaz küçücük yer 😔 dün dondurma yiyince hareketlendi biraz 🥺

Bizim sağlık ocağında yok sanırım o cihaz küçücük yer 😔 dün dondurma yiyince hareketlendi biraz 🥺
İnan alet de küçücük yani tansiyon aleti gibi bişey ev tipi yabancılar eve alıyor hemen git kapanmadan için rahatlar hem baksana dondurmaya da tepki vermiş benimki de çilekle çikolataya öyle yapıyo 🤭

17 temmuzda gideceğim randevu aldım. Ama 2 arkadaşım gitti o arada ve hepsi çok memnun kaldı başkasını düşünme sakın dediler. O yüzden bende ona gideceğim. Muayene için 2800 dendi diye hatırlıyorum
Ya ben de daha önce bi gittim aynı hastanedeki doktorum acil biseye bakmasını istedigi için ücret odememistim kisa biseye bakmisti bende 5 temmuza almıştım 17. Haftaya denk geliyor diye iptal ettim tekrar alicwm bana fiyatı 3900 gibi bisey dediler diye hatırlıyorum detaylı ultrason icin . Siz de özele mi gidiyorsunuz doktor olarak

Canım sen ne zaman hissetmeye başladin ben şuan 18+2 yım hala hissedemedim pazartesi kontrolüm vardı biri 237 Gr biri 217 Gr ultrasonda çok hareketliler hele sağdaki hiç durmadı eee hareketli ise ben niye hala hissedmedim kiloluda değilim 57 kilo hamile kaldım şuan 64 kiloyum evham yapmak istemiyorum ama niye hissetmedim hala yaaa
canım ben 20 hafta bitiriyor hala hissedemedim tek faktör kilo değil . Çok zayıf olabilirsin ama yağ dokusu oradadır . Mesela benim plezanta ön duvara yerleşmiş doktor 25. Haftaya kadar hissedemezsin dedi. Belki senin de öyle bir durum vardır birde iki tane plazentan var yerleşim yeri bile hissetmeyi etkiliyor . Hiç endişe etme 😀

canım ben 20 hafta bitiriyor hala hissedemedim tek faktör kilo değil . Çok zayıf olabilirsin ama yağ dokusu oradadır . Mesela benim plezanta ön duvara yerleşmiş doktor 25. Haftaya kadar hissedemezsin dedi. Belki senin de öyle bir durum vardır birde iki tane plazentan var yerleşim yeri bile hissetmeyi etkiliyor . Hiç endişe etme 😀
Benim ikisininde plesantasi aşağıda 14 haftaya kadar sürekli kanama yaşadım çok şükür o günleri atlattım evham yapiyorum beyin olarak hissetsem iyi olduklarını anliycagim rahat olucam diye düşünüyorum

Şey ben daha hastahane çalışı bile almadım 😀😀 araba bile bana çok uzak😀😀😀
Al benden de okadar bir kaç parça kıyafet harici hala birşey almadım

Arabaya zaten karar veremedim alt üst mu alsam yan yanami temmuzda başlarım diyordum bu gidişle temmuzda da olmuycak hele birde oda yapmayı istiyorum bu totosla ne zaman basliycam da yapicam inan bilmiyorum

Kızlar bursa da yasayaniniz var mı
Şehir Hastanesi'ne detaylı için ağustosa kadar doluyuz dediler benimde haftam geçiyor ense kalınlığı için özele aliye balkana gitmistim detayliyi sordum ikiz olduğu için 7 bin dedi

Eşim cildirdi asgari ücretin nerdeyse yarısını mi vericez diye çözüm bulaniniz var mı?
Şehir hastanesindeki Dr perinatolojiye randevu al 20 hafta civarına bakarsa belki haftan olduğu için bakar yoksa özele gidersin dedi

Kız mama sandalyesine hangi ara geçildi ben daha bebek arabasına karar veremedim ne alıcaz valla arabaya alır gibiyim 😆
Ben minio diye bı marka gördüm eşim araştırdı iyiydi canım
Bide joell diye bir marka daha var oda güzelmiş bakmak istersen bende bu ay baslayacam büyük şeyleri almaya yoksa tüm arkadaşlarım diyor yetişmiyor diye

Şehir Hastanesi'ne detaylı için ağustosa kadar doluyuz dediler benimde haftam geçiyor ense kalınlığı için özele aliye balkana gitmistim detayliyi sordum ikiz olduğu için 7 bin dedi

Eşim cildirdi asgari ücretin nerdeyse yarısını mi vericez diye çözüm bulaniniz var mı?
Şehir hastanesindeki Dr perinatolojiye randevu al 20 hafta civarına bakarsa belki haftan olduğu için bakar yoksa özele gidersin dedi
Ben hiç kadın doğuma gitmedim devlette ama Ultramed bile tek bebek için 3 istedi sonomar uygun ama radyolog ordakiler de

Ben hiç kadın doğuma gitmedim devlette ama Ultramed bile tek bebek için 3 istedi sonomar uygun ama radyolog ordakiler de
Ben ilk Nilüfer deki dorukta prof vardı ona gittim emin üstünyurta sonra bıraktı orayı Fatma diye bı cadı vardı ona gittim kadın her gidişimde bana yok ikinci bebek gelismemis yok gelişti kesesi küçük bir sürü strese soktu bıraktım devlette de takibi yaptiriyordum
Perinatoloji aliye balkan var lotus plazada ona gittim çok ilgili bir Dr ama aşırı pahalı ense kalınlığı ve burun kemiği ölçümü için gittiğimde 3 bin verdim şimdi detayliya 7 bin dedi nasıl yapicam bilmiyorum devlette olursa olur yoksa gidip o parayı mecbur bayilicam 😏

Ben de de PAI GEN MUTASYONU 5G-4G pozitif çıktı. tüp bebek olduğu için doktorum doğuma kadar risk almayalım oksapara devam edelim dedi.
periontolojiye 13 temmuzda (21 haftalık) randevu aldım bakalım ne diyecek.

ben de kıpırtısını 17. haftalıkken hissetmeye başladım şuan 18+5 olduk artık dışardan da hareketleri belli oluyor. çok şükür.
doktorum zayıf olduğum için yağ dokun çok az bu nedenle de hem ultrason net görünüyor hem de kıpırtıları erken hissedersin demişti.

bir de benim de ilk günden beri sol tarafta bebek. kıpırtıda hep solda oluyor ya da göbek deliğine yakın yerde.
Evet paide kullanılıyor diye biliyorum. Bende ilk 17+4 te hissettim muhtemelen yağ dokusu olmadığı için olabilir o zaman. Benimde sağdaydı ilk sağda hissediyordum. Şimdi her yerde 😅

Bizim burada da hep doluydu perinayoşojiue randevu alınıp bakılıyor detaylı ultrason için ayrı mı ki o bize aynı dediler
Bide saat 10.00 bir iki saniye geçince randevu açılıyor o saatte almayı dene biz öyle alabildik şehir hastanesinden oradaki görevli söylemişti

X