Popüler Konu 2024 Aralık Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• kız

OY: 26 44,8%
  • erkek

OY: 31 53,4%
  • ikiz kız

OY: 0 0,0%
  • ikiz erkek

• ikiz kız/erkek

• üçüz / çoğul

OY: 1 1,7%

• Ankete Katılan
    58
meyveliruj3 meyveliruj3 kızz bugün uzun bir aradan sonra yemek yaptım 💃💃💃 hem de midem hiç bulanmadı 💃💃💃 sen de durumlar nasıl? Daha iyiye gidiyoruz dimi ya 🧿🧿🧿 arada geceleri kusuyorum, o da 2-3 günde bir gibi şimdilik.
Ben bk gibiyim hala çok afedersin. Gece 3’e kadar kustum dün 🥰 2 ay sonra dışarı çıktım şimdi de kusmak üzereyim rezillik 😂

meyveliruj3 meyveliruj3 kızz bugün uzun bir aradan sonra yemek yaptım 💃💃💃 hem de midem hiç bulanmadı 💃💃💃 sen de durumlar nasıl? Daha iyiye gidiyoruz dimi ya 🧿🧿🧿 arada geceleri kusuyorum, o da 2-3 günde bir gibi şimdilik.
ayyy bişey diyim mi hiç inanmıyodum ama azala azala benim de bitti mide bulantım, özellikle son 1 haftadır kendimi çok iyi hissediyorum 🧿
en son 2 hafta önce falan kustum, prilama devam ediyorum ama hala 2 tane. önceki gibi herşeyi yemek istemiyom seçiyom biraz ama yiyebiliyorum hatta eşim yüzün güzelleşti dedi dün 🌸 baya kilo vermiştim ya ben.
sadece boğazım sıkılıyor hissi devam ediyor o neden oluyor bilmiyom hiç 🤔

Ben az önce biraz her şeyi karıştırdım ya bubble gumlı dondurma üstüne acı nohut cipsi falan, ondan herhalde uzun bi süre sonra kustum. Kalbim çıt 😅

Bence rahim büyüyor ya içerdeki bağırsaklar yer değiştiriyor onu hissetmiş olabilirsin canım harekette seğirme gibi demişti arkadaş içerde bir şey seğiriyor böyle pıt pıt minik hareketler oluyor gibi bende arada hissediyorum doktor daha hissetmezsin bağırsak hareketlerindir dedi ama ben inanıyorum bebek o😅
Ya kötü bisey değildir demi internetten bakınca çok moralim bozuldu kasılma erken doğum bi sürü şey yazıyor 🥺 ya gerçekten hareket hissedeyim diye dört gözle bekliyordum ama hersey yolunda olsun geç hissetmeye de razıyım. Bende pit pit hissetmiştim 2 kez ama şimdi öyle degim seğirme de değil bisey büyülüyor içimde Karnımda tuhaf biseyler oluyor. Normalde olan şeyler değil tuhaf iceride bisey geriliyormus gibi. Tek hissetmemeyim bağırsak hareketi olsun😌

Ya kötü bisey değildir demi internetten bakınca çok moralim bozuldu kasılma erken doğum bi sürü şey yazıyor 🥺 ya gerçekten hareket hissedeyim diye dört gözle bekliyordum ama hersey yolunda olsun geç hissetmeye de razıyım. Bende pit pit hissetmiştim 2 kez ama şimdi öyle degim seğirme de değil bisey büyülüyor içimde Karnımda tuhaf biseyler oluyor. Normalde olan şeyler değil tuhaf iceride bisey geriliyormus gibi. Tek hissetmemeyim bağırsak hareketi olsun😌
İnternete bakarsan sağlam adamı kanser eder oraya bakma sen her şey yolundadır sancın kanaman olmadığı sürece bence sıkıntı yoktur dediğim gibi organlar yer değiştiriyor bnce böyle şeyler normal bazen benimde hatta şuan da oldu ince sızı oluyor anlık geçiyor uygulamada çapraz bağlara baskı mı oluyor ne öyle bir şey yazıyordu sanki onu hissedersiniz diye sende uygulamalar yok mu bazen orda yaşadığımız şeyleri yazıyor ve okuyunca rahatlıyorsun

İnternete bakarsan sağlam adamı kanser eder oraya bakma sen her şey yolundadır sancın kanaman olmadığı sürece bence sıkıntı yoktur dediğim gibi organlar yer değiştiriyor bnce böyle şeyler normal bazen benimde hatta şuan da oldu ince sızı oluyor anlık geçiyor uygulamada çapraz bağlara baskı mı oluyor ne öyle bir şey yazıyordu sanki onu hissedersiniz diye sende uygulamalar yok mu bazen orda yaşadığımız şeyleri yazıyor ve okuyunca rahatlıyorsun
Ya çok şükür hiç ağrım falan yok sadece sertlesiyor geçiyor ama sık sık oluyor ne bi agri ne bi lekelenme yok çok şükür vajina veya kasik kısmında da değil göbek deligimin 2 parmak aşağısında sağında solunda oluyor. Yani doğru İnternete bakmak zaten saçma da işte bi care iyi bisey bulmak umduyla baktım. Bende bi tane uygulama var o da gün gün gebelik uygulaması. Malesef Android hafıza problemi yaşıyorum telefonda yer yok bi tanecik uygulamam var😂 ama indirmeyi deneyeyim tekrar Bende önceden okursam bisey olunca panik yapmam😄

kimden canım?
önerir misin eğitmenini? ben de iyi bir eğitmen arıyorum. ama iletişimi de iyi olan. birkaç
kişiye baktım. içim ısınmadı pek
Ben çok memnun kaldım şahsen tavsiye ederim Instagram linkini vereyim
Sen peki daha önce kimlere baktın? ben simge duman a bakmıştım mesela onu düşünmüştüm ama seminer sonrası pek sıcak bakmadım bu hocayı da şansa buldum 1 ay bitti ikinci aya kayıt oldum Mak 3 kişi ders yaptı derse özel durumdan dolayı katılamadığım da video değil tekrar başka güne ayarladı. Yurt dışında sertifikaları var kendi bundan ilk derste bahsetti. Instagram dan sormak istediğin ne varsa sor cevap veriyor derste değil ise 😊 W whiterabbit

Crp değeri 8 olan var mı veya yüksek olan yüksek olursa ne olur zararı nedir
Enfeksiyon sonuçta canım zararı vardır illaki ama 8 çok yüksek değil, ben gebelik düşünürken 10'du normalde referans değerine göre 2 kat ama doktor bana içtiğin bi ilaç bile buna neden olmuş olabilir bu kadar düşük değere bi şey yapmıyoruz demişti. Gebelikte daha dikkatli inceliyorlardır belki

Kızlar ben de bagi neo 2 bebek arabasını sipariş ettim. Hepsiburada üzerinden babymall da %20 indirimle14 bin civarına geldi. Puseti ayrı satılıyor ama onu bagi almayacağız. E bebekteki babyplus puset oluyormuş üzerine. Joie puset de uyumluymuş. Biz uygun fiyatlı olduğu için baby plus alacağız yüksek ihtimalle. Sizlere de fikir olsun istedim. Prego kabin boy vs baktık içimize sinmedi. Bagi çok kullanışlı geldi. Her yeri ayrılıyor. Oturma yerini ve tekerlerini ayırınca kabine sığacak kadar ufalıyor.

kızlar grip olmuşum :KK43:
boğazım şiş burnum akıyor ve hapşuruyorum. telaşlanmaya gerek var mı ya? çok ağır hissetmiyorum kendimi ama korkuyorum yine de

Enfeksiyon sonuçta canım zararı vardır illaki ama 8 çok yüksek değil, ben gebelik düşünürken 10'du normalde referans değerine göre 2 kat ama doktor bana içtiğin bi ilaç bile buna neden olmuş olabilir bu kadar düşük değere bi şey yapmıyoruz demişti. Gebelikte daha dikkatli inceliyorlardır belki
Anladım teşekkürler ilaç içiyorum zaten antibiyotik varsa birşey gider heralde 🥰

Kızlar ben de bagi neo 2 bebek arabasını sipariş ettim. Hepsiburada üzerinden babymall da %20 indirimle14 bin civarına geldi. Puseti ayrı satılıyor ama onu bagi almayacağız. E bebekteki babyplus puset oluyormuş üzerine. Joie puset de uyumluymuş. Biz uygun fiyatlı olduğu için baby plus alacağız yüksek ihtimalle. Sizlere de fikir olsun istedim. Prego kabin boy vs baktık içimize sinmedi. Bagi çok kullanışlı geldi. Her yeri ayrılıyor. Oturma yerini ve tekerlerini ayırınca kabine sığacak kadar ufalıyor.
Güle güle kullan canım ben de Bagi Neo denemiştim güzeldi baya

X