2024 Kasım Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    159
Selam kızlar ayrıntılı ultrason için Denizlide doktor tavsiyesi verebilecek olan varmı? Devlette de çekilebilirim ama 2 hafta sonra geleceğim gelir gelmez randevu bulamayabilirim oyuzden gelmeden önce araştırma yapmak istedim

selam kızlar. 20+2 yim bugun 4 gün once 1 kez hareket gibi bir şey hissettim onun dışında hiç hissetmedim ya da ayırt edemiyorum hareket mi diye. hafif agrı gibi şeyler hissediyorum bazen. canım cok sıkılıyor bu duruma😔

selam kızlar. 20+2 yim bugun 4 gün once 1 kez hareket gibi bir şey hissettim onun dışında hiç hissetmedim ya da ayırt edemiyorum hareket mi diye. hafif agrı gibi şeyler hissediyorum bazen. canım cok sıkılıyor bu duruma😔
Bende 20 deyim canm bende hareket hissetmiyorum
Senin gibi kafama taktım açıkçası
Mecbur cumayı beklicem randevum o gün

Canım hiçç dert etme her bünyenin farklı ilk hamilelik ise anca anca hissedersin ilk başlarda kımıltı gıdıklanma orda birşey atıyor gibi oluyor ama iyidir bebişin merak etme bazı bebeklerde az hareketli ise ondanda olabilir

İlk gebelikse çok normal bende 20. Haftayım bu hafta hissetmeye başladım o da öyle sürekli değil 1 haftaya netleşir senin de dert etme bende 10 saat bir gün bazen hiç hissetmediğim bile oluyor

Gecmiş olsun canm bgn nasıl oldun
Teşekkür ederim. Keşke iyiyim diyebilseydim ama değilim işe de gidemedim. Elim kolum bağlı neyim olduğunu bile bilmeden yatıyorum öyle. Göbek deliğimin çevresi içi çürümüş gibi acıyor. Kıvrana kıvrana hareket edebiliyorum ancak. Çok tuhaf ya ne yaşıyorum ben 😔😔

Teşekkür ederim. Keşke iyiyim diyebilseydim ama değilim işe de gidemedim. Elim kolum bağlı neyim olduğunu bile bilmeden yatıyorum öyle. Göbek deliğimin çevresi içi çürümüş gibi acıyor. Kıvrana kıvrana hareket edebiliyorum ancak. Çok tuhaf ya ne yaşıyorum ben 😔😔
Ala ala be canmm
E tekrar mı bı doktora gitsen acaba
Hala gecmedi acım var desen

Tamam teşekkür ederim benim de sağdan geliyor çok değil fındık büyüklüğünde lekeler ama korktum sarı süt çok faydalı şimdiden akar da bebeğim doğduğunda faydalanamaz diye
Canım doktora gittim süt geliyordur ama bı göğüs ultrasonu cektirmemiz lazım dedi olmazsa genel cerrahiye gondercem dedi

Canım bence tekrar bi doktora git. Ben de en son acile geldim kaşık ağrım var ve çok tedirgin oldum çünkü uzun süreli ve öncekiler gibi hafif değil. Kan ve idrar testi verdim bekliyorum. Sanırım benim ki enfeksiyon görücem

Bende 20 deyim canm bende hareket hissetmiyorum
Senin gibi kafama taktım açıkçası
Mecbur cumayı beklicem randevum o gün
Canım hiçç dert etme her bünyenin farklı ilk hamilelik ise anca anca hissedersin ilk başlarda kımıltı gıdıklanma orda birşey atıyor gibi oluyor ama iyidir bebişin merak etme bazı bebeklerde az hareketli ise ondanda olabilir
İlk gebelikse çok normal bende 20. Haftayım bu hafta hissetmeye başladım o da öyle sürekli değil 1 haftaya netleşir senin de dert etme bende 10 saat bir gün bazen hiç hissetmediğim bile oluyor
evet ilk gebelik kızlar tüp bebek bir de bebişim cok korkuyorum bi şey olmuş mudur diye. gecen hafta ultrasonda baya hareketliydi doktorum 10 güne hissedersin demişti bu aralar hissetmeye başlamış olmam lazım. saolun rahatlattınız beni sanki az once bir şeyler hissettim gibi arabadayım cok dikkat edemedim. bide bende biraz göbüş vardı onceden yag tabakasından fln mı hissetmiyorum acava😀😃

evet ilk gebelik kızlar tüp bebek bir de bebişim cok korkuyorum bi şey olmuş mudur diye. gecen hafta ultrasonda baya hareketliydi doktorum 10 güne hissedersin demişti bu aralar hissetmeye başlamış olmam lazım. saolun rahatlattınız beni sanki az once bir şeyler hissettim gibi arabadayım cok dikkat edemedim. bide bende biraz göbüş vardı onceden yag tabakasından fln mı hissetmiyorum acava😀😃
Kilo, plesantanın tutunduğu yer, bebeğin konumu hepsi etkiliyor canım. Bende bir gün net hissediyorum mesela tamam bundan sonra kuvvetlenir hissederim artık diyorum, ertesi gün bi bakıyorum hiç ses seda yok derinlere kaçıyormuş yüzecek yer çok olunca 😅

X