Popüler Konu 2024 Kasım Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    116
Bu gebeliginizde yok mu yüksek şeker?
Şuanlık yok tokluk şekerim 100 civarı bebekte de ileri hafta olma durumu yok oğlumda her gittiğimizde 1-1.5 hafta ileride çıkıyordu mesela. 24 de şeker yüklemesi var onda da çıkmazsa tamamdır çıksa bile çok yüksek çıkmaz bende sınırda çıkar yine umarım diyetle geçer gider yine 😅

Günaydın kızlar
Nasılsınız bebisler iyidir inşallah
Kızlar ben sabah uyanınca bel ağrım oluyor gün içinde geçiyor neden acaba sizde de bel ağrısı yaşayan var mı

Acaba sırt üstü mü uyuyorum gece bilmeden ondan mı agiriyor diyorum ama gece uyandikca dikkat ediyorum hep yan yatmaya çalışıyorum

Birde kilo durumu nasıl sizde salı 18 haftaya giriyorum şuana ladar Total 7 kilo aldım bedenimde nereye aldım bilmiyorum göbeğim çıktı evet göğüslerim büyüdü geri kalan aynı gibi geliyor benim ikiz olduğu için mi çok aldım yoksa kendi bedenimemi aldım bilmiyorum

Günaydın kızlar
Kızlar ben sabah uyanınca bel ağrım oluyor gün içinde geçiyor neden acaba sizde de bel ağrısı yaşayan var mı

Acaba sırt üstü mü uyuyorum gece bilmeden ondan mı agiriyor diyorum ama gece uyandikca dikkat ediyorum hep yan yatmaya çalışıyorum

Birde kilo durumu nasıl sizde salı 18 haftaya giriyorum şuana ladar Total 7 kilo aldım bedenimde nereye aldım bilmiyorum göbeğim çıktı evet göğüslerim büyüdü geri kalan aynı gibi geliyor benim ikiz olduğu için mi çok aldım yoksa kendi bedenimemi aldım bilmiyorum
Gunaydin canım
Bende de oluyor o bel ağrısı ve son bı kaç gündür gece uykumda sırt üstü yattigimi fark ettim ne kadar kendimi duzeltsemde gene sırt üstü yatıyorum ve sabah hafif bı bel böbrek ağrısıyla uyanıyorum

Gunaydin canım
Bende de oluyor o bel ağrısı ve son bı kaç gündür gece uykumda sırt üstü yattigimi fark ettim ne kadar kendimi duzeltsemde gene sırt üstü yatıyorum ve sabah hafif bı bel böbrek ağrısıyla uyanıyorum
Demek ki bende farkında olmadan sırt üstü yatıyorum hamile yastığı da aldım oysaki rahat edeyim diye
Başımıza kocaları dikmek gerekiyor sürekli bizi yan cevirsin diye 🤣🤣

Kızlar göğüslerinizden süt akıyor mu sizin sıkmıyorum kesinlikle dokunmuyorum ama durduğu yerde az az akıyor bugün ilk ağız sütü gibi sap sarı akmış çok fazla değil ama o faydalı süt önden akıp bebek doğduğunda gelmeme durumu oluyor mu acaba biliyor musunuz birde ben hava çok sıcak olunca evde sütyen takmıyorum acaba ondan mı oluyor

Merhaba hanımlar 9+2 haftalık gebeyim dün daha ilk kontrolüme gittim 3. Geebeliğin verdiği rahatlık mıdır nedir🫣Şaka bir yana kalp atışı diğer iki gebeliğimde vj usg ile duyulmuştu o yüzden geç gitmeyi tercih ettim ama 9 haftalık olmasına ragmen karından cok zorlandı doktor rahim ters oldugundan ileri ki haftalarda net görüntü alınıyor 2 oğlum var hayırlısıyla bakalım bu sefer tekrardan mı erkek olacak göreceğiz😊😊

Eklentiler

• 20240622_132430.jpg
    20240622_132430.jpg
    73,3 KB · Görüntüleme: 12
Kızlar göğüslerinizden süt akıyor mu sizin sıkmıyorum kesinlikle dokunmuyorum ama durduğu yerde az az akıyor bugün ilk ağız sütü gibi sap sarı akmış çok fazla değil ama o faydalı süt önden akıp bebek doğduğunda gelmeme durumu oluyor mu acaba biliyor musunuz birde ben hava çok sıcak olunca evde sütyen takmıyorum acaba ondan mı oluyor
Bende o sarı oluyor bazen 2. Gebeliğim ilkinden de oluyordu bebek doğunca da oluyor dert etme hormonlardan bu tür şeyler normal su aşamalarda

Benim de sorum çok net hissetmeye başladım bende hatta geç gibi hissettim gibime geldi 2. Gebelik olduğuniçin 19. Haftada
Yalnız bazen çok hareketli iken bazen çok uzun süre hissetmiyorum 9-10 saat belki gün içinde çok hafif bu normal midir sizce sizde de var mı bu durum

Demek ki bende farkında olmadan sırt üstü yatıyorum hamile yastığı da aldım oysaki rahat edeyim diye
Başımıza kocaları dikmek gerekiyor sürekli bizi yan cevirsin diye 🤣🤣
Canım netten biraz araştırdım bı doktorun videosunu izledim diyor ki vücut bebeğe zarar verecek pozisyonlarda uyumaniza izin vermez o yüzden için rahat olsun hem diyor illa solunuza yatacaksiniz diye bı kural yok vücut nasıl rahatsa bebeğe zarar vermeyecekse öyle uyursunuz diyordu
🤣🤣

Bende de oluyor canım bende senin gibi sütyen takamiyorum ama mesela bı kaç gün geliyor sonra duruyor damla damla geliyor daha çok sağ gogusumden sıkma dediler bana zaten dokunamiyorum
Yarın doktora gidicem sorucam sanada söylerim

Benim de sorum çok net hissetmeye başladım bende hatta geç gibi hissettim gibime geldi 2. Gebelik olduğuniçin 19. Haftada
Yalnız bazen çok hareketli iken bazen çok uzun süre hissetmiyorum 9-10 saat belki gün içinde çok hafif bu normal midir sizce sizde de var mı bu durum
Bende öyleyim bazen çok hareket ediyor miniğim sonra 2 gün dinleniyor 😂😂 ama gece kuşu olduğunu tespit ettim geceleri hareket ediyor genelde geç saatte uyuduğumda yada gece uyandığımda fark ediyorum belirli saatlerde uyanıp uyuyormuş bundan sonra fark ederiz hangi saatlerde uyanık hareketli olduğunu

Bende de oluyor canım bende senin gibi sütyen takamiyorum ama mesela bı kaç gün geliyor sonra duruyor damla damla geliyor daha çok sağ gogusumden sıkma dediler bana zaten dokunamiyorum
Yarın doktora gidicem sorucam sanada söylerim
Tamam teşekkür ederim benim de sağdan geliyor çok değil fındık büyüklüğünde lekeler ama korktum sarı süt çok faydalı şimdiden akar da bebeğim doğduğunda faydalanamaz diye

Bende öyleyim bazen çok hareket ediyor miniğim sonra 2 gün dinleniyor 😂😂 ama gece kuşu olduğunu tespit ettim geceleri hareket ediyor genelde geç saatte uyuduğumda yada gece uyandığımda fark ediyorum belirli saatlerde uyanıp uyuyormuş bundan sonra fark ederiz hangi saatlerde uyanık hareketli olduğunu
Yaaa işin Zor o zaman gece kuşuyla benimki gündüzcü bence yazdıktan sonra harekete başladı bir telaşlandım açıkçası bu ara akıntım da çok oluyor korkuyorum ama her şeyde de doktora gitmek istemiyorum normal bazı şeylerde biliyorum 😁

Tamam teşekkür ederim benim de sağdan geliyor çok değil fındık büyüklüğünde lekeler ama korktum sarı süt çok faydalı şimdiden akar da bebeğim doğduğunda faydalanamaz diye
Canım halamda da oluyormuş ama o kuzenim doğduğunda gayet güzel emzirmisti yani Allah'ın izniyle bı sıkıntı olmaz sen içini ferah tut bı çok kadında oluyormuş bu
Rabbim yardım eder

2 temmuzda randevum. Gidip o zaman görünürüm.
İyi iyi az kalmış bebeim
18+2yim bende hala hissetmiyorum ya. Çok istiyorum o evreye geçmek artık ama yok. Kız bebek benimde, ilk gebelik ondan heralde diyorum. Ne baloncuk patlaması ne seyirme ne içimde yüzen bir şey hiçbir his yok daha 😂
Bende de yok kuzu ama az daha sabr bizde hissedeceğiz inşallah 🥰
Benimkide kız tam 20+0 da hissetmeye başladım 🥰🥰
Ayy hadi darısı başımıza:))
Öğrenemedim ki canım daha yaa 😀göstermiyor kendini
Ahh nazlı bebeye bak sen ya:))
Günaydın kızlar

Bende de oluyor canm sırt ağrısı normal bence
Aa benim daha hiç gelmedi yavrucum yaa bilmem kii

Kızlar selam,
Dün sabahtan beri çok fazla karnım ağrıdı ishal de vardı akşam acillik oldum. Bebeğe de baktılar bana da ama bişey bulamadılar.
Bu sabah uyandığımdan beri de hala çok kötüyüm. Göbek deliği çevresinde inanılmaz bir acı var. Hareket bile edemiyorum. Canım çok sıkkın. Napıcam bilmiyorum. Gaz sancısı mıdır bu kadar uzun sürer mi ki ateşler basıyor artık dayanamıyorum resmen bu ağrıya 😔 böyle bişey yaşayan duyan var mı?

Kızlar selam,
Dün sabahtan beri çok fazla karnım ağrıdı ishal de vardı akşam acillik oldum. Bebeğe de baktılar bana da ama bişey bulamadılar.
Bu sabah uyandığımdan beri de hala çok kötüyüm. Göbek deliği çevresinde inanılmaz bir acı var. Hareket bile edemiyorum. Canım çok sıkkın. Napıcam bilmiyorum. Gaz sancısı mıdır bu kadar uzun sürer mi ki ateşler basıyor artık dayanamıyorum resmen bu ağrıya 😔 böyle bişey yaşayan duyan var mı?
Bende de aynı sııkıntı var canım, muhtemelen gaz dolaşıyor ve gaz sancısı yapıyordur. Doktor bakmış zaten bebeği iyiyse geçer muhtemelen 1-2 güne max

Bende de aynı sııkıntı var canım, muhtemelen gaz dolaşıyor ve gaz sancısı yapıyordur. Doktor bakmış zaten bebeği iyiyse geçer muhtemelen 1-2 güne max
Yaa gerçekten mi sabahtan beri yatıyorum vallahi sadece tuvalete kalkıyorum onda da canım çıkıyor. Sende de mi böyle gerçekten çok kötü hissediyorum kendimi ya

X