Popüler Konu 2024 Kasım Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    116
Yaa gerçekten mi sabahtan beri yatıyorum vallahi sadece tuvalete kalkıyorum onda da canım çıkıyor. Sende de mi böyle gerçekten çok kötü hissediyorum kendimi ya
Bebeğe bakmışlar stres yapıp kötü düşünme sakın. Bebeklik bir durum değilmiş. Sen yine ishalsin inan bi nebze o bile iyi bende kabızlık var bir süredir hep onu hem de gaz sancısı çekiyorum. Karnımın içinde sancı oluyor tam ortası bazen ya da sağ kasığımda falan ağrı hissediyorum ama tüm gün sürmüyor o ağrı kendini hissettiriyor sonra geçiyor sonra yeniden. Ama tuvalete gittiğimde anlıyorum gaz sıkıntısı çektiğimi. Ayağımı üşütmekten ve demir ilacından dolayı kabızlık ve gaz sorunu yaşıyorum. Telaş etme bence sende, dediğim gibi zaten doktora görünmüşsün canım

Bebeğe bakmışlar stres yapıp kötü düşünme sakın. Bebeklik bir durum değilmiş. Sen yine ishalsin inan bi nebze o bile iyi bende kabızlık var bir süredir hep onu hem de gaz sancısı çekiyorum. Karnımın içinde sancı oluyor tam ortası bazen ya da sağ kasığımda falan ağrı hissediyorum ama tüm gün sürmüyor o ağrı kendini hissettiriyor sonra geçiyor sonra yeniden. Ama tuvalete gittiğimde anlıyorum gaz sıkıntısı çektiğimi. Ayağımı üşütmekten ve demir ilacından dolayı kabızlık ve gaz sorunu yaşıyorum. Telaş etme bence sende, dediğim gibi zaten doktora görünmüşsün canım
Hareketlerimi kısıtlıyor, hiç hareket edemiyorum. Umarım geçer dün sabahtan beri durmadan aynı acıyı yaşıyorum. Bebeğim iyi çok şükür dün gördüm rahatladım ama çektiğim acı mı diyim ağrı mı diyim çok canımı yakıyor :KK43: ara ara girip duran bişey değil.

Gaz sancısı ise ne iyi gelir yaptığınız uyguladığınız bişey var mı?

Hareketlerimi kısıtlıyor, hiç hareket edemiyorum. Umarım geçer dün sabahtan beri durmadan aynı acıyı yaşıyorum. Bebeğim iyi çok şükür dün gördüm rahatladım ama çektiğim acı mı diyim ağrı mı diyim çok canımı yakıyor :KK43: ara ara girip duran bişey değil.

Gaz sancısı ise ne iyi gelir yaptığınız uyguladığınız bişey var mı?
Ne yazık ki bana da iyi gelen bir şey olmadı. Karnıma masaj yapıyorum sırt üstü yatarken bacaklarımı karnıma doğru arada çekiyorum falan ama pek iyi olamadım ben de 2 gündür. Kendi doktoruna da bir görün bence hiç geçmiyorsa eğer

Merhaba hanımlar 9+2 haftalık gebeyim dün daha ilk kontrolüme gittim 3. Geebeliğin verdiği rahatlık mıdır nedir🫣Şaka bir yana kalp atışı diğer iki gebeliğimde vj usg ile duyulmuştu o yüzden geç gitmeyi tercih ettim ama 9 haftalık olmasına ragmen karından cok zorlandı doktor rahim ters oldugundan ileri ki haftalarda net görüntü alınıyor 2 oğlum var hayırlısıyla bakalım bu sefer tekrardan mı erkek olacak göreceğiz😊😊
Masallah canım sağlıkla gelsin Inş
Duruş yerine göre erkek gibi sanki

Arkadaşlar karnımın sol tarafına elimle bastırdığımda hissettiğim kalp atışı benimdir dimi bebeğe ait değildir 😂 kusura bakmayın hamilelik bende biraz aptallık yaptı da 😂
Ben de sen gibi düşünüyorum elimi sola koyuyorum acaba duyar mıyım diye ama kendi nabzım herhalde diyorum 😀bağırsak hareketi mi bilmiyorum ama karnımın altında mısır patlar gibi bir şeyler oluyor ama seyirme falan değil

Ben de sen gibi düşünüyorum elimi sola koyuyorum acaba duyar mıyım diye ama kendi nabzım herhalde diyorum 😀bağırsak hareketi mi bilmiyorum ama karnımın altında mısır patlar gibi bir şeyler oluyor ama seyirme falan değil
Yüksek ihtimal bizim nabzımız ya 😂 ama bende de o oluyor bu arada mısır patlar gibi ama ben gaz ve bagırsağa yoruyorum. Şu çocuk bi tekme atsa da rahatlasak ya. 😂

Canmnkorlma şekerin olduğunu bereden biliyorsun hamilelik öncesinde de mi vardı
Bebekler bu haftalar da rutin değil rastgele hareket ediyorlar hep aynı saatlerde hissederiz diye bir şey yok
Yok gebelikte çıkıyor benimki hayırlısı olsun ne yapın sağlıkla alalım kucagimiza bizde sağlıkla kalalım cocuklarimizin başında 🙏
Benim de şeker sorunum var ve ben de hiç kilo almadım, bir de zaten zayıfım ama şeker var işte maalesef. Kaç civarları çıkıyor şekeriniz?
Sabah açlik 120 130 sürekli yüksek gün içinde açlık iyi ama tokluk 140 150 falan

Yok gebelikte çıkıyor benimki hayırlısı olsun ne yapın sağlıkla alalım kucagimiza bizde sağlıkla kalalım cocuklarimizin başında 🙏

Sabah açlik 120 130 sürekli yüksek gün içinde açlık iyi ama tokluk 140 150 falan
Yaa benim de ilk gebeliğimde vardı gebelik diyabeti şimdi birkaç kez kan verip baktım bir sorun yoktu her gebelik de olur mu yaa 😥

Arkadaşlar karnımın sol tarafına elimle bastırdığımda hissettiğim kalp atışı benimdir dimi bebeğe ait değildir 😂 kusura bakmayın hamilelik bende biraz aptallık yaptı da 😂
🤣 keske o bebeğin olsa çok isterdim her dk kontrol ederdim
Senin o atislar bebisin kalbi minicik daha o kadar hissetmek mumkun değil

Yaa benim de ilk gebeliğimde vardı gebelik diyabeti şimdi birkaç kez kan verip baktım bir sorun yoktu her gebelik de olur mu yaa 😥
Benim yine çıktı ya dayanacaz artık bir çocuk getirmek ne kadar zor ya rabbim nasıl bi güç vermis kadinlara nasıl bi annelik duygusu bu tekrar yapiyorsun cocugu o acilari bile bile doğuma kadar hep bir sitres içindeyiz niye hareket etmedi neden böyle oldu falan falan.

Canım ilk zaten küçük pıt pıt hissediyorsun,
Bagırsak hareketi degildir o farkedersin zaten 🥰

Yüksek ihtimal bizim nabzımız ya 😂 ama bende de o oluyor bu arada mısır patlar gibi ama ben gaz ve bagırsağa yoruyorum. Şu çocuk bi tekme atsa da rahatlasak ya. 😂
Bence o mısır patlama olayından sonra hissedeceğiz inanıyorum ben bizimkilerin kendini hissettirme şekli farklı 😀😀😀yok yaa böyle bir bağırsak hareketi olmuyordu önceden o patlama hissi de tam göbeğimin altında oluyor

Canım ilk zaten küçük pıt pıt hissediyorsun,
Bagırsak hareketi degildir o farkedersin zaten 🥰
17+2’deyim aslında erken diye düşünüyorum ama merakta ediyorum hissetmekte istiyorum açıkçası 🥰☹️büyük ihtimalle bağırsak hareketleri değil dediğin gibi çünkü bugün o his göbeğimin tam altında bağırsağımın ne işi var orda diyorum kendi kendime 😀

17+2’deyim aslında erken diye düşünüyorum ama merakta ediyorum hissetmekte istiyorum açıkçası 🥰☹️büyük ihtimalle bağırsak hareketleri değil dediğin gibi çünkü bugün o his göbeğimin tam altında bağırsağımın ne işi var orda diyorum kendi kendime 😀
Bende o haftalarda öyle küçük hislerle başladı gün geçtikçe fazlalaşıyor,
Şuan 20.haftaya girdim son 1 hafta 10 gündür net hissediyorum,
Dün dışardan bile gördüm tekmeyi attıgında attıgı yerdeki kabarıklıgı 😄

Selam kızlar 22. Haftama giriş yaptım bugün itibariyle çok şükür. 1 haftadır aşırı öksürük var boğulacak gibi oluyorum bir türlü geçmedi. İlk önce boğaz enfeksiyonu ve ateşle başladı. Ve göğsümde de hırıltı var. Balgam var doluluk hissi veriyor ne yapsam sökülmüyor bu kadar öksürüğe rağmen. Dr da bol su yat dinlen dedi. Durumum böyle.

Bende o haftalarda öyle küçük hislerle başladı gün geçtikçe fazlalaşıyor,
Şuan 20.haftaya girdim son 1 hafta 10 gündür net hissediyorum,
Dün dışardan bile gördüm tekmeyi attıgında attıgı yerdeki kabarıklıgı 😄
Ayy maşallah canım darısı başımıza inşallah bizim de 🥰

X