2024 Kasım Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    159
Belki senin oğlan ekşi seviyordur bşr dahakine öyle dene bakalım

E hadi in
Herhalde yavrum yaa yada benim gibi uykucu:))
[/QUOTE]
Oyyyy hem uykucu hem usluuuu

Yok yapmadı bende sormadım zaten. Sağlık Ocağı gün verdi bende doktora sordum oda hesapladı ha tamam 20. Haftayı geçmiş olacak daha erken yaptırma dedi. İnan neden sormadım bilemedim şimdi
bana da 20 ve 24 haftada dedi yavrum bayram girecek diye üç gün öncesinden yaptı

ayyy çok sevindim detaylı ne zaman

selam canım , doktoruma sordum ben kesinlikle tavsiye ediyorum dedi. ilk dozu oldum 24.haftada ikinci doz için gideceğim

Kızlar günaydın hayırlı cumalar bugün kendi doktoruma geldim tam 16. Hafta herşeyi çok güzel ama yine cinsiyet öğrenemedik bebeğim öyle bir yatıyor ki uykucu sırtını dönmüş bize asla görecek pozisyonda olmadı doktor da sağolsun gram uğraşmadı bende gittim devletten sıra aldım öğleden sonra orda tekrar baktıracağım

ahhh nasıl nazlı olacak

Benim kızım oluyor seninkini de kız hissediyorum nedense

Hanımlar günaydın,iki gündür ellerim ve ayaklarım şişiyor iş yerinde çok bölünmemek için en az 2 lt içebiliyorum.Çok tuzlu da yediğimi düşünmüyorum ama ayaklarım normalde 36 numaradır , gittim 37 numara rahat ayakkabı aldım o bile daralttı beni.bu ödem için su dan başka ne yapmak gerekir bilmiyorum.doktora sordum devletin ödediği bir magnezyum yazdı ödeme de iyi gelir dedi ama gelmedi. Sizin bildiğiniz yöntemler var mı veya doktora soranınız var mı acaba ?

Çikolata falan yeseydin canım :) kıpırdıyorlarmış ya öyle

Ay hadi İnşallah devllete görürsün kuzum ya

Ay hadi İnşallah devllete görürsün kuzum ya
İnşallah canım öğleden sonra gideceğim bakalım
Benim kızım oluyor seninkini de kız hissediyorum nedense
En başından beri kız hissediyorum bu sefer kendim eminim kız dedim öyle nazlı bir şey çıktı o kadar tatlı kahve dondurma resmen banane uykum var deyip yatmış
Çikolata falan yeseydin canım :) kıpırdıyorlarmış ya öyle
kahve içtim çikolata yedim canım ama beni umruna bile takmadı

Ben ne kadar yorulsam da yürüyorum canım geceleri de maden suyu içiyorum bana baya iyi geldi kursak dediğimiz nokta çok şişiyordu benim indi iyice ama ayakların yaz olduğu için de şişer çok sıcak havalar

Sende tatlı değil ekşi ye kuzu belki senin bebiste ekşi seviyordur bı dene istersen

Kızlar merhaba ,

perinatoloji uzmanı buldunuz mu? detaylı ultrason için temmuz 13ü gibi randevu almak istiyorum.

İstanbul Anadolu yakasında önereceğiniz iyi bir perinatoloji uzmanı var mı ve fiyatlar nedir?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…