2024 Kasım Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    159
İyi günler kızlar uğrayamadım buraya bazı sorunlar vardı.
Dün doktora gittik 18 haftalık olduk artık çok şükür 🙏 ve biz sormadan doktorumuz cinsiyeti ben pipi görmüyorum %90 kız geliyor dedi. Her şeyini inceledi sonra en son bi daha bakalım cinsiyeti dedi hala kız dedi :KK36:
İkinci kızım geliyor nasipse 2 kız annesi olacağım🙏
Hepsi sağlıkla gelsinler inşallah 🙏🤗

Kızlar günaydın hayırlı cumalar bugün kendi doktoruma geldim tam 16. Hafta herşeyi çok güzel ama yine cinsiyet öğrenemedik 😀bebeğim öyle bir yatıyor ki uykucu sırtını dönmüş bize asla görecek pozisyonda olmadı doktor da sağolsun gram uğraşmadı bende gittim devletten sıra aldım öğleden sonra orda tekrar baktıracağım
Bugün sırf senin bebişin cinsiyetini merak ettiğim için girdim buraya ne nazlı çıktı bu minnak kızzz 😂😂

18 haftalık olduk. Erkek diyorlar cinsiyete bence artik kesinlesti. 😀😃😄

20240614_110045.jpg

Bugün sırf senin bebişin cinsiyetini merak ettiğim için girdim buraya ne nazlı çıktı bu minnak kızzz 😂😂
Valla eşimin hatrına zorla devlete gittim kuzu cinsiyet için kadın doğum doktoruna sa söyledim hocam cinsiyeti merak ediyoruz diye geldik dedim ne var bunda yani kadın beni bir azarladı bir azarladı neymiş sabah başka kadın doğumcuya gidip öğleden sonra başkasına gelmek sadece bu ülkede varmış bende var böyle hakkımız kullanmak istedim dedim suç mu işledim baktı bebek hiç hareket etmiyor ama kalp atışı var dedi ağlamamak için kendimi çok zor tuttum cinsiyet için asla pozisyon yok dedi sonra da erkek dedi geçti ama ben ne cinsiyete sevinebildim ne bir şey diyebildim çocuk yine sırtını dönmüş yatar pozisyonda idi o kadını heryere şikayet edeceğim ama hamile bi insanım ben eşime de çok kızdım çok sinir oldum devlet hastanesi devlet hastanesi dedi durdu kadın beni köpek gibi azarladı yaa

Valla eşimin hatrına zorla devlete gittim kuzu cinsiyet için kadın doğum doktoruna sa söyledim hocam cinsiyeti merak ediyoruz diye geldik dedim ne var bunda yani kadın beni bir azarladı bir azarladı neymiş sabah başka kadın doğumcuya gidip öğleden sonra başkasına gelmek sadece bu ülkede varmış bende var böyle hakkımız kullanmak istedim dedim suç mu işledim baktı bebek hiç hareket etmiyor ama kalp atışı var dedi ağlamamak için kendimi çok zor tuttum cinsiyet için asla pozisyon yok dedi sonra da erkek dedi geçti ama ben ne cinsiyete sevinebildim ne bir şey diyebildim çocuk yine sırtını dönmüş yatar pozisyonda idi o kadını heryere şikayet edeceğim ama hamile bi insanım ben eşime de çok kızdım çok sinir oldum devlet hastanesi devlet hastanesi dedi durdu kadın beni köpek gibi azarladı yaa
Ya pozisyon yok diyip sonra neye göre erkek diyor peki ?? Çok sinir oldum azarlamak nedir, şimdi doğruluk payı ne belki sinir olduğu için kafadan attı nerden bileceğiz ya ne değişik insanlar var

Nasıl böyle azarlayabilir ya hangi hakla aynen şikayet et hatta bashekime gideydin kuzum bende bunu anlamıyorum istersem aynı gün 5 doktora giderim kime ne ya dengesiz doktorlara saygım sonsuzdur ama bazen bazı insanlar çileden çıkartıyor insanı ya
Sen üzülme bir dahakine gösterir kendini Allah'ın izniyle

Ya pozisyon yok diyip sonra neye göre erkek diyor peki ?? Çok sinir oldum azarlamak nedir, şimdi doğruluk payı ne belki sinir olduğu için kafadan attı nerden bileceğiz ya ne değişik insanlar var
Sinir olduğu için kafadan attı zaten pozisyon falan neyse ama bu benek hareket etmiyor ama kalp atışı var diyor Allahtan sabah kendi doktorum detaylı herşeyi anlattı gösterdi öyle bir söyledi ki azarlaya azarlaya çok moralim bozuldu

Nasıl böyle azarlayabilir ya hangi hakla aynen şikayet et hatta bashekime gideydin kuzum bende bunu anlamıyorum istersem aynı gün 5 doktora giderim kime ne ya dengesiz doktorlara saygım sonsuzdur ama bazen bazı insanlar çileden çıkartıyor insanı ya
Sen üzülme bir dahakine gösterir kendini Allah'ın izniyle
İnan cinsiyet falan değil derdim suç mu sonuçta devlet böyle bir hak tanımış bize bende kullandım pozisyon yok deyip gönder yok hareket etmiyor yok niye geldin valla çok canım sıkıldı bayram tatili geçsin gitçem şikayet edeceğim o kadını benim de doktorlara da işlerine de saygım var ama bu kadar agresifleşmeye gerek yoktu bakamam ben deseydi anlardım salladı geçti cinsiyeti de harekette yok dedi bunu hamile kadına söyledi

Salak kadın ne olmuş zoruna mı gitmiş hakkım var istediğim kadar giderim doktora oda bakmak zorunda bunun için maaş alıyor birde bunu bir kadın yapıyor ya en çok ona sinir oluyorum inşallah cinsiyet tahmini doğrudur atmamıştır kafadan neyse bakma etrafta onun gibi bir sürü salak saçma insan var takma kafana bir daha görmeyeceksin zaten ne oldum delisi kadın işte gözün aydın canım doğru tahmin ettiyse oğlusun geliyor 😍

ne kadar üslupsuz ya doktora bak

İnan cinsiyet falan değil derdim suç mu sonuçta devlet böyle bir hak tanımış bize bende kullandım pozisyon yok deyip gönder yok hareket etmiyor yok niye geldin valla çok canım sıkıldı bayram tatili geçsin gitçem şikayet edeceğim o kadını benim de doktorlara da işlerine de saygım var ama bu kadar agresifleşmeye gerek yoktu bakamam ben deseydi anlardım salladı geçti cinsiyeti de harekette yok dedi bunu hamile kadına söyledi
Canım e nabızın uygulamasına girince son gittiğin doktoru değerlendir diye bildirim çıkıyor. Oraya yazabilirsin

X