2024 Kasım Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    159
Arkadaşlar merhaba
Çok şükür hersey yolunda bugün 17. Haftaya giriyorum cumartesi randevum var İnş hersey yolundadır
Benim sizinle paylaşmak istediğim şey 11.ayım bitti ön muhasebede çalışıyorum doğumuma 5 ay kala patron olacak şahıs dün bana seni işten cıkarıcam dedi direk,gerekçesi e ticarete girip ürün satışı yapacakmış iş yükü stres artacakmış (normalde stresli değilmiş gibi)
Bende ağlama krizine girip siz benim hakkımı yiyiyorsunuz mağdur ediyorsunuz öyle bir hakkınız yok dedim k kartı borçlarım var hastane ye yüklü doğum ücreti ödeyeceğimi ve devletten alacağım rapor parasına dair ihtiyacım olacağını söyledim
Seni madur etmicez tazminatını vericem çıktıktan sonrada mağdur etmicez dedi abisi ile ortak
Bugünde konuşacağım mağdur etmeyeceğiniz toplam ücret ne diye, ihbar kıdem ve üç maaş isteyeceğim çünkü ben kendimi 5 maaş ve rapor parasına göre ayarlamıştım
11.ayım olduğu için ve rapor olmadığı için çıkarma hakkı doğuyormuş.siz siz olun hamileliğinizi özel sektör ise yazılı bildirin.5 ay da yapacağı stresi dünden başlayarak yaptı
Çok çok üzgünüm bana bolca dua edermisiniz
Eltim avukat arkadaşın eşi muhasebeci onlara danıştım güzellikle anlaşmaya git dediler uğraşırsın mahkemede dediler yazılı beyanımda olmadığı için

Hic kimse cikaramaz seni hamileyken kanunlar var , zirvalamis ama mobbing yapacak belli hakkini iste almadan ve emin olmadan hicbiseye imza atma. Avukatinda yaninda olsun. Ozel sektor les ya hepsi ayni.

Maşallah paşalar geliyor . Ay sorma o kaynanalık bana da durduk yere yüklendi geçen gelinimi düşünmeye başladım daha çocuk 18 haftalık aman minnoş aslan gibi iki oğlum geliyor sağlıkla gelsinler
Ayy aşko hiç sorma dün eşim anne oluyorsun dedi
Bende o an direk kaynana oluyorum dedim gülmekten çatladı 30 sene sen seversin oğullarını sonra gelinin sever diyor

Şaka bir yana ben hep kızım olsun çok isterdim şimdi iki oğluşum olucak çok güzel bir duygu ya rabbim sağlıkla doğurması bacalarini isirmayi nasip etsin aminn

Arkadaslar merhaba,bende ya kasım ya aralik annesi olacagim insallah....ikili testim de
papp a mom 0.59
Fbeta hcg 0.29
Gelmis....hcg degerim cok dusuk sanki doktor randevuma daha var....rastladiniz mi boyle bir duruma,kotu bir sey mi acaba biliyormusunuz?

merhaba
değerlerden çok anlamıyorum ama dr nuza ulaşma şansınız varsa randevuyu beklemeyin

Bende öyle yapcam büyük ihtimalle canım bayramın geçmesini bekliyoruz eşime şehir dışından teklif var normalde asla düşünmüyordu burda ki şartları konumu iyi ama bu sefer de huzur yok mesafe koydukça kadın herşeyin dozunu artırıyor o yüzden ben koysam bile eşimi gönderiyorum bu sefer de ben gitmedim diye eşime eziyet ediyor millet 12. Hafta da öğreniyor cinsiyeti siz öğrendiniz bizden saklıyorsunuz diye triplere girdi kendimiz bile öğrenmedik daha biz bugün beni gördü karnın çok çıkmış kilo da almışsın diyor normal değil mi hamileyim ben kilo da alcam karnımda öıkacak kadın çok değişik yaa

Erkek çocuklarda bence bu genel iştahsızlık var gibi geliyor ama sen yine de yemeye çalış yada eskiden sevdiğin şeyleri yemeye. Çalış

Bu sonucun raporu önemli doktoruna yadasekrererine ulaş onda raporu vardır yada hastanen laboratuvarına bakarsan oraya da yüklüyorlar raporu

E hadQUOTE="Pocahontas94, post: 77507872, member: 975374"]
Senin kuzun uslu olacak demek ki annesi Zaten biraz araştırdım bu haftalarda %90 uyuyarak geçiriyorlarmış arada parmak emme el kol oynatma falan yapıyorlarmış. Ani gürültü sallanma falan olursa sıçrarlar o zaman hissedilebilir falan yazıyordu sen müzik dinlet bari bebişe belki oynamaya başlar Ama en garanti 20 21 sonrası kesin diyeceğiz bence.
[/QUOTE]
E hadi in
nazlıdır bebeğimmmm prenses <3
Herhalde yavrum yaa yada benim gibi uykucu:))

Ayy inşallah uslu olsun canm
Şimdi nasıl sakin duruyorsa o zmn fa öyle dursun:)
Hmm bak ben hiç araştırmamıştm teşekkür ederim güzel bilgiler için

Kızlar tetanoz aşısını ne yaptınız? Sağlık ocağı aradı beni tetanoz aşısı için gelebilirsin dedi. Olmayı planlıyorum ben sizler?

Kızlarrrr 16.haftadyım geçen hafta özelde kız dedi ama bekle net olması için dedi dayanamadım hem sorum vardı hem gittim devlete cinsiyet için pipi göremedim dedi yani kız hocam dedim sustu yüzde kaç kız dedim yüzde 50 dedi ne alaka o zaman yarı yarıya Allah aşkına ben ne zaman öğremcem kafayı yicem sizce nedir ya of

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…