2024 Kasım Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    159
İyi bari eşin kararını vermişse çok güzel canım. Birbirinizi kaybetmeyi düşünmeyin. Daha çok bağlanın bebisle birlikte birbirinize. Kapını kapattığında dışarıda kalanları da umursamamaya çalış elbet esinde doğru yolu bulacaktır. Senin kaynanaya grupta topluca gıcık olduk sıkma sen canını evlatlarımız artık herseyi hissediyo. Bebis doğsun daha da güzel olacak hersey

Şu icebiliyorsan ne güzel kuzum ben içemiyorum hala dün doktor dedi zayifladigimdan istahimda olmadigindan erken doğum olabilir diye napacam bilmiyorum valla kendimi zorlasamda yemek yiyemiyorum
Ayyy Allah korusun canımm doktorundan ye iç diye öyle ssöylemiştir canın istemese suyunu bol bol içmeye çalış canım su yazın normalden daha fazla iç demişti doktorum

İnsan ameliyat olmaktan mutlu olur mu yarın ameliyat oluyor bugün yatışı yapılacak eşim sabahtan beri yanında ki ben gönderdim şimdi de sürekli eşim olsun istiyor yanında ben hamile evde tekim kayınpederim git sen evine demiş eşim öyle gelebildi daha ameliyat olmadı yani sabahtan gel demiş doktor bugün yatış yapmıycam demiş sabahtan aradı gel beni götür baban sen gibi hızlıca halletmiyor işleri diye öyle kuzum kapının dışında falan kalmıyorlar ancak ben ağlayıp üzüldüğüm ile kalıyorum geriye kadın bi şekilde günün sonunda kendinin etrafında herkesi pervane ediyor

Bebişin cinsiyeti ne canımm muz ceviz avakado falan yiyebiliyorsan ye canımm kendine de kilo aldırman lazım. Bebişi taşımak açısından güç kuvvet açısından

Oyyy sağlıklı güzel haberlerle gel inşallah bizi de haberdar et bakalım neler geliyor inşalalh gösterirler kendilerini
Geldim canım geldim hiç iç güdüm yoktu ama ogluslarim oluyor şok geçirdim geçen kontrolde birine kıza benziyor demişti ama net değil
Biri 125 Gr diğeri 150 Gr olmuş kurabiyelerim

Kaynanalik yükleniyor

Ayyy ben varım cinsiyet öğrenmeyen inşallah sen bugün öğrenirsin canım cuma günü bende gitçem bayramdan önce öğrenmek istiyorum inşallah iyidir kuzucuklarımız
Ben öğrendim canım Dr ikisinin pipisini de gösterdi inşallah sende önce sağlıklı haberini sonrada cinsiyetini öğrenirsin

Hastalık hastası. Psikolojik olarak hasta o bence size nazı geçsin diye abartiyo herseyi. Allaha havale et ettiğini bulur bir yerde

Hastalık hastası. Psikolojik olarak hasta o bence size nazı geçsin diye abartiyo herseyi. Allaha havale et ettiğini bulur bir yerde
Öyle yaptım canım Allahtan başka bu konuda ne sığınacak ne de şikayet edecek bir yerim var psikolojik anlamda Baya rahatsız inşallah bizi de kendine benzetmez

Bebişin cinsiyeti ne canımm muz ceviz avakado falan yiyebiliyorsan ye canımm kendine de kilo aldırman lazım. Bebişi taşımak açısından güç kuvvet açısından
Oğlum olacak Allah'ın izniyle canım
Su içmeye çalışıyorum ama günlük en fazla 1.5 litre icebiliyorum ne kadar zorlarsam zorluyum olmuyor karpuz kavunda su yaptigindan doktor onları ye dedi bende yiyorum habire inşallah ondan demiştir
Ceviz kokuyor canım en başta çok yiyodum şimdi ağzıma alamıyorum avakoda hiç yemedim ama denerim et yumurta ye dedi onlara ağırlık verecem bakalım

Canım bu dediğin bana küçük kardesimi hatirlatti hastaneye gitmeyi çok severdi bebekken sırf disarda yemek yiyebilmek için senin kv de ilgi gorebilmek için ameliyatı seviyor Allah'ım yarabbim sen ıslah et
Sen ağlama üzülme lütfen kendini yipratiyorsun başka bişey olmuyor
Biraz zamana bırak emin ol eşin gerçekleri görmüştür şuan hasta ameliyat olcak diye yanındadır sonrasında iyice mesafe koyarsınız
Hatta bı arkadaş uzaklasin başka şehire gidin falan yazmıştı varsa öyle bı imkanın dene derim ben taşındım kafam acayip rahat etti

Geldim canım geldim hiç iç güdüm yoktu ama ogluslarim oluyor şok geçirdim geçen kontrolde birine kıza benziyor demişti ama net değil
Biri 125 Gr diğeri 150 Gr olmuş kurabiyelerim

Kaynanalik yükleniyor
Maşallah paşalar geliyor . Ay sorma o kaynanalık bana da durduk yere yüklendi geçen gelinimi düşünmeye başladım daha çocuk 18 haftalık aman minnoş aslan gibi iki oğlum geliyor sağlıkla gelsinler

Çok heyecanlıyım ama çevreden baskınlardan sakınıyorum meraklarımı diyemiyorum kimseye içimde büyük bir heyecan var cinsiyet konusunda 2.gebelik ilk iki erkek dua edin olur mu güzel yüreklerinizle….
Yarın kaçta randevun ayyy Alalhım gönlünden geçeni en sağlıklı şekilde sana nasip etsin inşallah

Maşallah paşalar geliyor . Ay sorma o kaynanalık bana da durduk yere yüklendi geçen gelinimi düşünmeye başladım daha çocuk 18 haftalık aman minnoş aslan gibi iki oğlum geliyor sağlıkla gelsinler
Hahahahah ben de gelinimi hayal ettim bugün kayınpederim beni çok sever eşimin de gelinimizi çok seveceğini hayal ettim birden eşimi kıskandım falan hahahahahah

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…