2024 Kasım Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    159
Bende göbek deliğimde hissetmeye başladığımda dönmüştü canım tam kalp atışı oralara denk geliyor 🥰 ahhh o ayaklar benim de sağımda kıpır kıpır 😀doğsunlar bi sağlıkla da inşallah bulduğumuz her yerini ısırıyoruz 🥰🥰🥰
Başı aşağıda mi senin kuzu
Ben bu hafta cuma gidicem bakalım nasıl ne şekilde duruyor
Donmemisse doktora soracam nasıl dönebilir nasil hareket etmem lazım diye normal doğum istediğimden dönmezse açılma olmazsa diye de korkuyorum ya herşey düşündürüyor yaa
Amin canım aminnn tek lokmalık yemelikler zaten yaa❤️❤️

Tabikiii en güzel temizlik bence eşim yerleri çekmeceleri camları perdeleri halletti bende kendimi çok yormadan saldalyeleri sildim koltuğun kol kısımlarını sildim makineye atılacakları attım yavaş yavaş yaptım eşinin elinden geliyorsa bence kadına hiç gerek yok miss gibi de yaptı valla benim kocamın da elinden gelir hatta o benden çok daha düzenli takıntılı bir düzeni var işime de geliyor 😂
Eşim normalde çok düzenli ve titiz ama elinden bu kadar geldiğini hamilelik sürecimde öğrenmiş oldum valla😂🥰 Allah başımızdan eksik etmesin
Baya işleniyormuş da haberim yokmuş😂
Biz de haftaya hallederiz inşallah.

Ohh mis mis oturup bebişinizi bekleyeceksiniz😍 kafan baya rahatlamıştır herşey hazır olunca🥹

Yaa ne güzel bende hazırlayacağım nasipse bu hafta birde kendi çapımızda hamile çekimi yapacağız inş zamn nasıl geçiyor anlamıyorum hiç bende 34+6 00.00dan sonra 35+0 inş anca bu haftasonuna hazırlayabilirim artık
Çok güzel çok heyecanlı bende eksiklerimi tamamlamaya çalışıyorum biraz geç kaldım ama
Eksik daha çok mu? Değildir ya baya halletmişsinizdir bence🥰 Bende oh be sonunda bitti dediğim an yeni bir eksik çıkıyor gerci ama olsun😄
Hamile çekimi için güzel hafta bence. Tam karnın burnunda 🥹

Eşim normalde çok düzenli ve titiz ama elinden bu kadar geldiğini hamilelik sürecimde öğrenmiş oldum valla😂🥰 Allah başımızdan eksik etmesin
Baya işleniyormuş da haberim yokmuş😂
Biz de haftaya hallederiz inşallah.

Ohh mis mis oturup bebişinizi bekleyeceksiniz😍 kafan baya rahatlamıştır herşey hazır olunca🥹
Amin inşallah ay inanılmaz rahatladım valla şükür darısı yapmayanların başına büyük bir rahatlama geliyor bir oh çektim 😂

Ayyy inşallah hep dua ediyorum ben hamilelerin duası kabul oluyormuş daha öncesinde iki kaybım olmuştu 2 yılın sonunda geldi minik kızım Allahım isteyen herkese tattırsın bu duyguları bizlerde vakti geldiğinde sağlıklı bir şekilde kucağımıza alalım kuzularımızı 🤲🏻
Aminnn canım aminnn bende hep dua ediyorum benim de bir kaybımdan sonra 2. Yılımda geldi mucizem artık tedaviye başlayacağım dedim çıktı geldi müjdem elhamdülillah sağ Salim kavuşalım inşallah hepimizde 🥰🥰🥰

Kızlar doğum çantanıza korse koydunuz mu ben sezeryan yapıcam gibi korse takılmasını istiyormuş bazı doktorlar ve takılınca çok daha rahat edildiğini söyledi arkadaşım

Başı aşağıda mi senin kuzu
Ben bu hafta cuma gidicem bakalım nasıl ne şekilde duruyor
Donmemisse doktora soracam nasıl dönebilir nasil hareket etmem lazım diye normal doğum istediğimden dönmezse açılma olmazsa diye de korkuyorum ya herşey düşündürüyor yaa
Amin canım aminnn tek lokmalık yemelikler zaten yaa❤️❤️
Aynen başaşağı da canım bu arada dönmesi için ebe bana YouTube dan bir kaç video atmıştı ev taşırken onları yapmadan döndü zaten 😀bende Salı gideceğim inşallah ama bugün içerde oğlana bir şeyler oldu kıpır kıpır aşırı uykum var ama uyuyamıyorum 😀

Aynen başaşağı da canım bu arada dönmesi için ebe bana YouTube dan bir kaç video atmıştı ev taşırken onları yapmadan döndü zaten 😀bende Salı gideceğim inşallah ama bugün içerde oğlana bir şeyler oldu kıpır kıpır aşırı uykum var ama uyuyamıyorum 😀
Bende cuma bakacam dönüp donmedigine inşallah dönmüştür kuzu ya
Kaburgaların orda hissediyor musun peki ya

Korse banada arkadaşım şunu önerdi ama ne kadar iyi bilmiyorum

Eksik daha çok mu? Değildir ya baya halletmişsinizdir bence🥰 Bende oh be sonunda bitti dediğim an yeni bir eksik çıkıyor gerci ama olsun😄
Hamile çekimi için güzel hafta bence. Tam karnın burnunda 🥹
ikinci olunca sandırım biraz rahatlık ondan geliyor ilk çocuğu da ihmal etmeyeyim derken geç kaldım azcık ama neyseki zamn var daha bakalım artık bu hafta halledeceğim inş ayy eksik bitmez zaten o hep olur da
Evet kızımda da tam bu haftalar çekmiştik çok güzeldi hatta atim 1 tane çok güzel olmuştu inş bu seferde güzel bir çekim yapabiliriz

Eklentiler

• IMG_5679.jpeg
    IMG_5679.jpeg
    168,9 KB · Görüntüleme: 10
Ayy ben söyleyemem ki canım eşimle inanılmaz iyi anlaşırız maşallah tek bir kavgamız olmadı ikimize dair hep onun ailesiyle ilgili kavgalarımız oldu oda memlekete gittikçe ailesine çok düşkün ben gelmeyin desem hastalanır şekeri tansiyonu var siddin sene unutulmaz bu eşime her konuda güvenirim ama ailesi söz konusu olduğunda asla güvenmiyorum günde 7-8 defa arar sabah 10 kuralı vardır mesele mutlaka gam 10 da konuşurlar yada yatmadan önce arar yapabileceğim hiç bir şey yok tek kötü huyu bu ve bir şekilde idare etmek zorundayım yoksaymam bunu normalleştirip zihnimi rahatlatmaktan başka hiç bir şey yapamıyorum kendisi de ben idare edilen sen kendince takılacaksın diyor bakalım neler olacak 😒 erken gelme işi iptal oldu şükür ki kocam gelmeyin daha erken dedi zaten bunu benim değil onun demesi uygun olur ben dersem unutulmaz kötü olurum kendi evladı derse unutulur gider
Sorunun çözülmesine çok sevindim. Ben kısa tutmak için ayrıntılara fazla girmedim. Eşim de ailesine karşı çok hassas ama bu konuda beni kimseye ezdirmedi çok şükür. Haklı olduğumu o da biliyordu küçük kardeşinin ruh gibi hallerinin farkındaydı.

Bana kalsa ben sevindim 5 görümcem var hepsi patavatsız kurtuldum sürekli kırılıp eşimin hatrına bir şey yok gibi davranmak zorunda kalıyordum neyse ki artık kimse aramıyor ama eşim annesi ile iletişimde olsun istiyorum neyse ki kaynanam 1 ay sonunda dayanamayıp nasılsınız diye eşimi aradı. (kaynanam Türkçe bilmediği için benle konuşamıyor) Diğerlerinden çok şükür ses soluk yok 😁

ikinci olunca sandırım biraz rahatlık ondan geliyor ilk çocuğu da ihmal etmeyeyim derken geç kaldım azcık ama neyseki zamn var daha bakalım artık bu hafta halledeceğim inş ayy eksik bitmez zaten o hep olur da
Evet kızımda da tam bu haftalar çekmiştik çok güzeldi hatta atim 1 tane çok güzel olmuştu inş bu seferde güzel bir çekim yapabiliriz
Gerçekten güzel çıkmışsınız maşallah🧿🤍
Herşeyi halledersiniz daha zaman var inş🍀🌸

X