2024 Kasım Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    159
Kızlarrrr 16.haftadyım geçen hafta özelde kız dedi ama bekle net olması için dedi dayanamadım hem sorum vardı hem gittim devlete cinsiyet için pipi göremedim dedi 😀yani kız hocam dedim sustu yüzde kaç kız dedim yüzde 50 dedi ne alaka o zaman yarı yarıya Allah aşkına ben ne zaman öğremcem kafayı yicem 😅😔👶🌷🤲🧚sizce nedir ya of
Normalde artık net söylemeleri lazım canım. Benim doktorum 14. Hafta büyük ihtimalle erkek dedi net bişey söylemedi. Ben 15+5 de birde perinatolog görsün genel değerlendirme yapsın diye başka doktora gittiğimde o net erkek dedi görür görmez.

Kızlarrrr 16.haftadyım geçen hafta özelde kız dedi ama bekle net olması için dedi dayanamadım hem sorum vardı hem gittim devlete cinsiyet için pipi göremedim dedi 😀yani kız hocam dedim sustu yüzde kaç kız dedim yüzde 50 dedi ne alaka o zaman yarı yarıya Allah aşkına ben ne zaman öğremcem kafayı yicem 😅😔👶🌷🤲🧚sizce nedir ya of
Genelde kızlarınki geç öğreniliyor gibi. Banada 14. Haftada ikizlerim için kız dediler %90 ama kesinlik için bekle dedi. Şimdi bayramdan sonra randevum var o zamana netleşir diye düşünüyorum 17 haftalık olcaz o zamana kadar 😀

Bende öyle yapcam büyük ihtimalle canım bayramın geçmesini bekliyoruz eşime şehir dışından teklif var normalde asla düşünmüyordu burda ki şartları konumu iyi ama bu sefer de huzur yok mesafe koydukça kadın herşeyin dozunu artırıyor o yüzden ben koysam bile eşimi gönderiyorum bu sefer de ben gitmedim diye eşime eziyet ediyor millet 12. Hafta da öğreniyor cinsiyeti siz öğrendiniz bizden saklıyorsunuz diye triplere girdi kendimiz bile öğrenmedik daha biz bugün beni gördü karnın çok çıkmış kilo da almışsın diyor normal değil mi hamileyim ben kilo da alcam karnımda öıkacak 🤣🤣🤣kadın çok değişik yaa
Allah'ım ya valla güldüm kadına ya
En iyisini yaparsın kuzum ya inan acayip rahat oluyor arada bı gelirlerse geliyorlar oda yılda 1 defa anca
Bende 12. Haftada öğrenemedim tam öğrenmek için haftasını bekliyor doktorlar çok nadir o haftalarda öğreniliyor
Hayırlısıyla sende öğren senin bebişim cinsiyetinide merak ediyorum

Erkek çocuklarda bence bu genel iştahsızlık var gibi geliyor ama sen yine de yemeye çalış yada eskiden sevdiğin şeyleri yemeye. Çalış
Öyle yapıyorum bazı şeylerin tadı değişmişti şimdi düzeliyor şükürler olsun eskiye oranla daha iyi yiyorum kusmalarda çok azaldı ama kilo veriyorum ben hala onu napacam bilmiyorum

Kuzum 20. Haftayı bekle bı çok anne o zaman öğreniyor sabırsızlanan saglikli olsun kız erkek fark etmez annesi
Rabbim sağlıklı bir şekilde kucağımiza almayı nasip etsin

Kızlar tetanoz aşısını ne yaptınız? Sağlık ocağı aradı beni tetanoz aşısı için gelebilirsin dedi. Olmayı planlıyorum ben sizler?
Ben dün oldum canım
Benim doktorum olmam gerektiğini söyledi hatta görümcem hemşire onada sordum oda mutlaka ol hatta doğumdan sonra aşılarını mutlaka tamamla bir dahaki gebelikte vurdurmazsin dedi
Biraz kol ağrım oluyor onun haricinde bı sıkıntısı yok

Allah'ım ya valla güldüm kadına ya
En iyisini yaparsın kuzum ya inan acayip rahat oluyor arada bı gelirlerse geliyorlar oda yılda 1 defa anca
Bende 12. Haftada öğrenemedim tam öğrenmek için haftasını bekliyor doktorlar çok nadir o haftalarda öğreniliyor
Hayırlısıyla sende öğren senin bebişim cinsiyetinide merak ediyorum
Valla bende merak ediyorum bakalım hayırlısı hakkımızda artık 🥰 benim kuzenlerim arkadaşlarım vardı onların erkek hep öğrendiler 12. 11. Haftada sanki öğrense ne yapıvercek ama taşınmak uzaklaşmak iyi gelecek

Kızlarım selamlar 🌸
Ben de bugün devlet hastanesine kontrole gittim, detaylı için hakkım olsun diye. Özellerde korkunç fiyatlar duydum o yüzden böyle bi karar verdim. Umduğumun aksine gayet güzel baktılar ilgilendiler tansiyon/kilo ölçüldü. Kan ve idrar aldılar. Muayenede de ekranı bana da çevirdiler gösterdiler. Tabi bi özel hastane cihazı gibi değil daha ilkel şeylerle uğraşıyorlar ama 😞 cuma günü de kendi doktoruma gidip bayramı öyle kapatırım diyorum. İlkinde forumdan çıkmazdım şimdi telefonu elime alıp giremiyorum 😅 sessiz sessiz okuyorum o yüzden girersem de muhabbetleri çok kaçırmış olduğum için

Selam kızlar,
Kafama takıldı,
Bi kaç gün canım çekti sucuk yedim iyice kızartıp ama çok degil,
Salamı sosi biliyorumda sucukta yememek gerekiyormuş galiba öyle okudum,
Bir sorun olurmu sizce yiyeniniz oldumu bu dönemde 😢

Bana doktorum kız yazdı direk kagıda,
Biz parti için kagıda yazılsın istemiştik,
Ben muayne sırasında gördünüz mü cinsiyeti diye sordum,
Oda gördüm dedi,
Sonra gülerek dedi olmadı 2.parti yaparsınız,
Sonra dedi yok yok iyi gördügüme eminim dedi
Yüzde falan vermedi 😄

Ama etrafımda kız diyip sonradan erkek çıkanlar var,
Bende kız olduguna iyice emin olmak için bi sonraki muayneyi bekliyorum ondan sonra birşeyler almaya başlayacagım 🥰

Bana doktorum kız yazdı direk kagıda,
Biz parti için kagıda yazılsın istemiştik,
Ben muayne sırasında gördünüz mü cinsiyeti diye sordum,
Oda gördüm dedi,
Sonra gülerek dedi olmadı 2.parti yaparsınız,
Sonra dedi yok yok iyi gördügüme eminim dedi
Yüzde falan vermedi 😄

Ama etrafımda kız diyip sonradan erkek çıkanlar var,
Bende kız olduguna iyice emin olmak için bi sonraki muayneyi bekliyorum ondan sonra birşeyler almaya başlayacagım 🥰
Hayır benimki göstermiyor canım dr kız dedi ama alışveriş yapma dedi başka dr pipi göremiyorum yüzde 50 diyor haliyle yarı yarıya kız diye tahmin ediliyor ama net göstermiyor ve 16.hafta ayrıntılı da belli etmese doğumda sürpriz yumurta olacak😅😅yüzde 50 diyor ne alaka 60 de bari 😅😅

Hayır benimki göstermiyor canım dr kız dedi ama alışveriş yapma dedi başka dr pipi göremiyorum yüzde 50 diyor haliyle yarı yarıya kız diye tahmin ediliyor ama net göstermiyor ve 16.hafta ayrıntılı da belli etmese doğumda sürpriz yumurta olacak😅😅yüzde 50 diyor ne alaka 60 de bari 😅😅
Yüzde 50 oldugunu hepimiz biliyoruz hocam deseydin 😂

Selam kızlar,
Kafama takıldı,
Bi kaç gün canım çekti sucuk yedim iyice kızartıp ama çok degil,
Salamı sosi biliyorumda sucukta yememek gerekiyormuş galiba öyle okudum,
Bir sorun olurmu sizce yiyeniniz oldumu bu dönemde 😢
Ben çok abartmamak kaydıyla herşeyi yiyorum. Bence çok fazla miktarlarla yemedikçe bir sorun olmaz.
Çok çok dikkat ettiğim tek şey yumurtayı ve et ürünlerini iyice pişirerek tüketmek.
Onun dışında ayda bir yediğimiz azıcık sucuğun bir zararı olacağını sanmıyorum.

X