2024 Kasım Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    159
Ay kızlar hepimize güncelleme gelmiş galiba. Hepimiz sinirli huysuz tahammülsüz olmuşuz 🤣 göbüşler şişmiş rahatsızlık vermeye başlamış 🤣 ayaklar şişiyor kıyafetler denk gelmiyor 🤣 sıcak zaten bize ekstra sıcak 😂 hepimize hayırlı uğurlu olsun bu yeni güncellemeler 🤣😇🤣😂😅
Evde giydiğim rahat bir pijamam var elimden gelse heryere onunla gidicem havadar havadar tek sorun pembe olması 😁

Kızlar ben ‘D e v a’
Eski nickime döndüm tanımanız için beni yazmak istedim. Nasipse kızımın adı deva olcak ve yakınlarımıza söylemeye başladık. Tanıdık birine rastlamaktan korktum burda anonim rahatlığıyla devam etmek istiyorum 🥲😂
Yaa iyi yapmışsın her yerden bir tanıdık çıkabilir😂

doktorun ne diyor duruma :KK43:
Fazla kilo vermişsin bir ay içinde diyor istahta yok o yüzden serum verdi bı kaç gün sonra yaptircam 5. Aydan sonrada iştah açılmazsa duruma göre başka bişey yapacam dedi ya yatış verecek ya da seruma devam diyecek ama doğum erken olur böyle giderse bebekte sende beslenemezsin dedi et ye dedi yiyorum bebekte şuan olması gereken kiloda boyda ama işte

Fazla kilo vermişsin bir ay içinde diyor istahta yok o yüzden serum verdi bı kaç gün sonra yaptircam 5. Aydan sonrada iştah açılmazsa duruma göre başka bişey yapacam dedi ya yatış verecek ya da seruma devam diyecek ama doğum erken olur böyle giderse bebekte sende beslenemezsin dedi et ye dedi yiyorum bebekte şuan olması gereken kiloda boyda ama işte
en geç 5. ayda açılır inşallah yersin canım 🙏🏻
ben de seninle aynı durumdayım 13. haftadayım ama hiç iştahım yok. kusmam da var ve çok kilo verdim. 6 ya yakın. ben de telaşlanıyorum ama doktorum 3. ayda biter dedi bakalım inşallah bekliyorum ama hiç keyfim yok kafasına da takıyor insan tabii 😞 seni çok iyi anlıyorum

Kızlar ben ‘D e v a’
Eski nickime döndüm tanımanız için beni yazmak istedim. Nasipse kızımın adı deva olcak ve yakınlarımıza söylemeye başladık. Tanıdık birine rastlamaktan korktum burda anonim rahatlığıyla devam etmek istiyorum 🥲😂
Adıyla yaşasın inşallah <3 çok güzelll

Ben şuanlık oğuz tuna düşünüyorum hala düşünme aşamasındayım erkek olduğu için yine ben koyucam adını 😂 abisinin adı doruk bilge soyadımız da yılmaz yılmaza herşey gidiyor yav 😅
Doruk ismini bende çok beğeniyorum çok güzel :KK70: Oğuz Tuna da güzel her şey uyuyor gerçekten

Bende başından beri 9.5 kilo verdim 18. Haftadayım. Kusma iştah sorunu bende de vardı. Ama benim son bir haftadır iştahım biranda arttı . Şeninde öyle olur düşünüp üzülme bebek Şuan sağlıklıysa önemli olan o . İştahta artar tabi sıcaklarında etkisi var iştahsızlıkta

en geç 5. ayda açılır inşallah yersin canım 🙏🏻
ben de seninle aynı durumdayım 13. haftadayım ama hiç iştahım yok. kusmam da var ve çok kilo verdim. 6 ya yakın. ben de telaşlanıyorum ama doktorum 3. ayda biter dedi bakalım inşallah bekliyorum ama hiç keyfim yok kafasına da takıyor insan tabii 😞 seni çok iyi anlıyorum
Amin inşallah tek temennim o yönde sağlıklı bir şekilde alalım ve bebeklerimizi kucağımıza 😍

Bende başından beri 9.5 kilo verdim 18. Haftadayım. Kusma iştah sorunu bende de vardı. Ama benim son bir haftadır iştahım biranda arttı . Şeninde öyle olur düşünüp üzülme bebek Şuan sağlıklıysa önemli olan o . İştahta artar tabi sıcaklarında etkisi var iştahsızlıkta
Sende bendensin peki doktorun ne dedi
Ay hadi İnşallah 🤲 bende iştahımın açılmasını çok istiyorum

Sende bendensin peki doktorun ne dedi
Ay hadi İnşallah 🤲 bende iştahımın açılmasını çok istiyorum
Oda aynı senin gibi dedi erken doğum demedi ama gerekli görülürse takviye başlayacağım dedi . Kendi kendine açıldı iştah hala benimle aynı haftada olan hamilelere göre az yiyorum ben ama eskisine göre iştahım arttı . Benimde 1 haftadır böyle kusma bitti senin de yakındır kafaya taktıkça daha da iştah azalıyor bence

Oda aynı senin gibi dedi erken doğum demedi ama gerekli görülürse takviye başlayacağım dedi . Kendi kendine açıldı iştah hala benimle aynı haftada olan hamilelere göre az yiyorum ben ama eskisine göre iştahım arttı . Benimde 1 haftadır böyle kusma bitti senin de yakındır kafaya taktıkça daha da iştah azalıyor bence
İnşallah dediğin gibi olur ya artık et met yiyerek kilo alacaz gibi duruyor 5. Aydan sonrada seninkide benimkide inşallah tamamen iştahınız acilirda bizde rahat rahat yemek yeriz 🤣❤️

Bende düşünüyorum ama bulamadım bir şey zıbın üzerine yazılar var ya onu doğum gününde yapmıştım 19 mayıstı doğum günü babalar gününde hiç bir fikrim yok🤷🏻‍♀️
Zıbını bende ilk öğrendiğimizde vermistim😀 biz bide hamile olduğumu eşimin doğum gününde öğrendik o eşime en güzel hediye olmuştu😊 belki şuan ultrason resmi ile ilgili hediye yaptırabilirsem güzel bi notla verebilirim 😊😊

X