2024 Kasım Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    159
Oradan bi pembe kalp de ben alayım teyzeleri kızım oluyor 🌸 baştan beri erkek hissettim ama Dr bugün dedi bu kız çok akıllı açtı bacakları bak cinsiyetim burada diyor dedi 🥰 rabbime bin şükür kız erkek hepsi kabulümdü. İlk bebeğim benim minik piknik tüpüm olur kendileri. Tüp bebekle anne oldum. O sebeple çok kıymetli sağlıklı olması. Rabbim isteyen herkese sağlıklı sıhhatli kavuştursun evladına.
Yaaa sağlıkla gelsin minik kızımız 🥹🥹🥹minicik tüptü ama ömürlük yaka çiçeğin artık 🌸🌸🌸

İlaç başlarlar muhtemelen. Belki öncesinde tekrar bir tsh kontrolü görmek isteyebilirler. Ama korkulacak bir şey değil, gebelikte tiroid ilacı kullanan çok insan var, sıkmayın canınızı. Tedavisi olan bir şey şükür ki 🙏🏻
Ben kullanıyorum canım hafta içi 50 gramlık hafta sonu 25 gramlık

Kızlar bebek arabası önerisi alabilir miyim cinsiyet için biraz daha bekleyim ama arabayı falan almak istiyorum alan var mı ❤️
Ben yoyko nun seyahat tipi aldım 3in 1 çok beğendim açmadı kapamadı güzel puseti falan da güzel sineklik ve yağmurluk ta koymuşlar bir çok özelliği var YouTube den bakıp karar verebilirsin

Kızlar bebek arabası önerisi alabilir miyim cinsiyet için biraz daha bekleyim ama arabayı falan almak istiyorum alan var mı ❤️
Benimkisi Inglesina zippy light istersen araç içi ana kucağını da adaptörle takıp kullanabiliyorsun. Tek elle açma kapama olayı ve hafif olması benim için tercih sebebi 🌸

Günaydın kizlar dün doktorum gynoferon yazmiş demir hapi bide magnezyum yazmiş kullanan arkadaşlar var mi troid ilaci da kullaniyorum aç karna alinmasi lazimmiş onunda aralarına bi saat koysam yeterli olur heralde dimi?

Günaydın kizlar dün doktorum gynoferon yazmiş demir hapi bide magnezyum yazmiş kullanan arkadaşlar var mi troid ilaci da kullaniyorum aç karna alinmasi lazimmiş onunda aralarına bi saat koysam yeterli olur heralde dimi?
Bnde troid ilacı kullanıyorum her sabah aç karna yarım tablet bi saat sonra kahvaltı yapıyorum her ay kontrole gelmemi söylediler.Diğer söylediğin ilaçları da aç karna içiçeksen evet 1saat ara ver mutlaka.

Kızlar ben çok uyuyorum hamilelikten mi psikolojik mi bilemedim bn gbi olan var mı 17.haftalık oldum bugün bide karnımda bi hafiflik var iki gündür acaba ödem mi gitti.

Bnde troid ilacı kullanıyorum her sabah aç karna yarım tablet bi saat sonra kahvaltı yapıyorum her ay kontrole gelmemi söylediler.Diğer söylediğin ilaçları da aç karna içiçeksen evet 1saat ara ver mutlaka.
Teşekkür ederim🌺

ben bi de adanada yaşıyorum 1 haftadır soğumadı vücudum hiç inşallah benimki de yazar bana rapor falan
Yaa yaşamak değil bence bu ben soğuk memleket insanıyım vallahi -20 razıyım adananın bu sıcağına göre
Bu arda hangi doktora gidiyorsunuz doktorumu değiştirmeyi istiyorum da

Canım tiroid hormonunun bazı şeylerle etkileşime girip birbirlerini etkilememesi için araya dört saat koy demiştir doktor. Ama neleri saymıştı hatırlamıyorum. O yüzden ben genelde erkenden tiroid hapını alıyorum dört saatten sonra diğerlerini almaya başlıyorum

Canım tiroid hormonunun bazı şeylerle etkileşime girip birbirlerini etkilememesi için araya dört saat koy demiştir doktor. Ama neleri saymıştı hatırlamıyorum. O yüzden ben genelde erkenden tiroid hapını alıyorum dört saatten sonra diğerlerini almaya başlıyorum
Dört saat mi onu sorayım ya o zamam doktoruma sormayi unttum ciddi bi saat farki bi saat ara verip almiştim bgn oysa

Dört saat mi onu sorayım ya o zamam doktoruma sormayi unttum ciddi bi saat farki bi saat ara verip almiştim bgn oysa
Multivitamin alıyordum doktor onlardan bazılarının emilimini engeller demişti. Birde kan sulandırıcıyla arasına zaman koymam gerektiğini söylemişti yanlış hatırlamıyorsam. Sen yine bi doktoruna sorarsın canım

Kızlar tsh değerim 3.73 çok mu yüksek sizce
Canım normal insan değerlerine göre senin değer normal ama hamilelikte 1.5 falan civarında olmasını istiyorlar bu değerin hamilelik zaten zor bide hormon degerleri ile daha zor geçmesin diye. Korkulacak bisey yok ilaç var onu kullanıyorsun hergun ve değerin düşüp sabitlenecektir. Bende hamileligimin başından beri kullanıyorum o ilacı değerim şuan sabitlendi.

Aynı ilaçları bende kullanıyorum sabah ilk tiroid içiyorum yarım saat sonra kahvaltı yapıyorum magnezyumu ağrım kramp falan olursa kullan dedi doktorum gynoferonu akşam yemeğinden yarım saat önce aç karnına içiyorum 2 saat öncesinde ve sonrasında süt yoğurt gibi ürünler tüketmiyorum

Ben magnezyum hariç digerilerini kullanıyorum hasimoto hastasıyım tavsiyem tiroid ilacı ile aynı vakitte hiç bir ilacı kullanma etkisini azaltıyor ben demir ilacını gece kullanıyorum

Kizceler nasılsınız 15+6 dan selamlar
Ben bu gün ilk defa içimde balık kayiyormus gibi hissettim bağırsak hareketi değildir deme bir kaç defa hissettim bebisimdir değil mi
Birde sadece sağ taraftaki bebeğimi hissediyorum soldakinde tık yok

X