2024 Kasım Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    159
Kızlar bugün markete girdim başım döndü elim titredi hava sıcak ondan mı duramadım ayakta normal mi
Ben geçen çarşamba pazarında bayıldım valla. Sürekli o moddayım en yüksek tansiyonum 10 6. O da tuz gölü gibi ayran yapıp içersem. Günde 3 litre su içiyorum dinleniyorum tansiyonum 8 4 hep sıcaklar mahvetti 🙁

Kilo versekte görüntü değişmiyor bence. Ben 9 kilo verdim ama hamile kalmadan önceki pantolonlar olmuyor bana 🤣
Pantolonlarla vedalaştım ben zaten kotların hicbiri olmuyo bana 😀😀 Allah'tan yaza denk geldi de elbise giyiniyorum yada eşofman😀 sen hiç olmazsa kilo verdin şimdi alsanda eski kilona dönersin en fazla biz napalm😀 bide ben tüp bebek ile hamile kaldım ilaçlardan hamilelik öncesi çok kilo almıştım doğurana kadar ne olurum bilmiyorum 😀😀😀

4 hafta sonra ayrıntılı ultrason randevusu alabilirsin dedi doktorum 😊 şimdilik kızım diye seveyim ya o zaman değişirse de oğlum derim . Eşimi dinleyim 😂
Benim bi arkadaşımın 16..haftasında değişti cinsiyeti. Kız demişlerdi önceden şimdi erkek dedi kesin dedi. Bende korkuyorum değişir diye ondan hazırlık yapamıyorum 😀

günaydın kızlar herkese iyi haftasonları dilerim nasıl geçiyor göbüşler büyüdü mü ?
geçen hafta doktorum detaylı ultrasona yönlendirdi, 21. hafta düşünüyorum var mı randevu alan kaçıncı haftada aldınız ?
Benim doktorum perinatolog profesör. Bu yüzden kendi yapıyor ayrıntılı usg’leri. Bana 21.haftaya randevu oluşturdu, tam iki hafta sonra inşallah 🙏🏻🥹

Pantolonlarla vedalaştım ben zaten kotların hicbiri olmuyo bana 😀😀 Allah'tan yaza denk geldi de elbise giyiniyorum yada eşofman😀 sen hiç olmazsa kilo verdin şimdi alsanda eski kilona dönersin en fazla biz napalm😀 bide ben tüp bebek ile hamile kaldım ilaçlardan hamilelik öncesi çok kilo almıştım doğurana kadar ne olurum bilmiyorum 😀😀😀
Al benden de o kadar tedavi sırasında 5 kilo almıştım zaten şimdi 18. Haftada 2 kilo daha aldım
Hakkımda hayırlısı artık 😄😄

Oradan bi pembe kalp de ben alayım teyzeleri kızım oluyor 🌸 baştan beri erkek hissettim ama Dr bugün dedi bu kız çok akıllı açtı bacakları bak cinsiyetim burada diyor dedi 🥰 rabbime bin şükür kız erkek hepsi kabulümdü. İlk bebeğim benim minik piknik tüpüm olur kendileri. Tüp bebekle anne oldum. O sebeple çok kıymetli sağlıklı olması. Rabbim isteyen herkese sağlıklı sıhhatli kavuştursun evladına.

Hayırlı olsun benim kız pek nazlı kız diyorum bence öyle ama göstermiyor hanfendi kımıldamıyor yerinden pek memnun :) bana da kız dedi ama çok ısrar ettim diye söyledi netleşmesi için bekleyin dedi 😊
Oradan bi pembe kalp de ben alayım teyzeleri kızım oluyor 🌸 baştan beri erkek hissettim ama Dr bugün dedi bu kız çok akıllı açtı bacakları bak cinsiyetim burada diyor dedi 🥰 rabbime bin şükür kız erkek hepsi kabulümdü. İlk bebeğim benim minik piknik tüpüm olur kendileri. Tüp bebekle anne oldum. O sebeple çok kıymetli sağlıklı olması. Rabbim isteyen herkese sağlıklı sıhhatli kavuştursun evladına.

günaydın kızlar herkese iyi haftasonları dilerim nasıl geçiyor göbüşler büyüdü mü ?
geçen hafta doktorum detaylı ultrasona yönlendirdi, 21. hafta düşünüyorum var mı randevu alan kaçıncı haftada aldınız ?
Bize 22. Hafta dedi doktor o şekilde aldık randevuyu şimdiden

Kızlar slm uzun zamandır bakamadım. Herkes iyidir inş. Biz de bu hafta cinsiyeti öğrendik. Erkek geliyor. Ama içimde hep kız olması vardı. Biraz kötü oldum. Çünkü bir oğlum var. Bi de kızı tatmak istemiştim. Hala da alışmış değilim 2 erkek fikrine😔 2 erkek annesi olan var mı acaba aramızda bana fikirlerini söylese çok sevinirim. Bi de kim yazıyordu cinsiyeti buraya acaba??
Sağlıklı olsunda kizi erkeği hiç önemli değl canım boşver bunlari düsünme bnce tadini çikar

X