Popüler Konu 2024 Kasım Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    120
bizde bugün klima siparişi verdik :) eşim benden daha hamile olduğu için ekstra yanıyor adam :) tam naz yapıcam adam benden daha hamile hahahah her an halsiz bi yeri ağrıyor çok gülüyorum :) bakalım hangimiz önce doğuracak diyorum :) benim de içim yanıyor ya buzlu sular soğuk meyve suları tepeme buz gibi kolalar dikmek istiyorum o derece : )

bu arada sabahları uyanınca ya da işten eve gelince soğuk meyve suyu içmek istiyorum içim yanıyor çünkü ama marketlerde satılanlara da güvenemeiyorum nasıl yapsam bilemedim.
Benimde buz dolu havuzlara atlayasım var.🤣 ben bu ara çilek nektarin şeftali ve karpuz dondurdum . Bız bız yapıyorum içine buz atıp bazen limon bazen nane. Ferah az buzlu içecek oluyor bana çok iyi geliyor sende dene istersen

bizde bugün klima siparişi verdik :) eşim benden daha hamile olduğu için ekstra yanıyor adam :) tam naz yapıcam adam benden daha hamile hahahah her an halsiz bi yeri ağrıyor çok gülüyorum :) bakalım hangimiz önce doğuracak diyorum :) benim de içim yanıyor ya buzlu sular soğuk meyve suları tepeme buz gibi kolalar dikmek istiyorum o derece : )

bu arada sabahları uyanınca ya da işten eve gelince soğuk meyve suyu içmek istiyorum içim yanıyor çünkü ama marketlerde satılanlara da güvenemeiyorum nasıl yapsam bilemedim.
Bu arada herhalde bütün eşler aynı. Ya benim eşimin sanki hamile göbeği çıktı sabah yataktan kalkarken bekliyor ay başım dönüyor demez mi. Ayaklarını sıcak basıyormuş giidp yıkıyor aynısını bende yaşıyorum . Sanki eşim kilo aldı göğüsleri büyüdü😭🤣🤣 internette eşlerde hamilelik sendromu gösterebilir yazıyor da. Bu kadar mı gösterir 😃😂😂

hahahha bende aynı yangın var diye bağırcam az kaldı :KK70:

Bu arada herhalde bütün eşler aynı. Ya benim eşimin sanki hamile göbeği çıktı sabah yataktan kalkarken bekliyor ay başım dönüyor demez mi. Ayaklarını sıcak basıyormuş giidp yıkıyor aynısını bende yaşıyorum . Sanki eşim kilo aldı göğüsleri büyüdü😭🤣🤣 internette eşlerde hamilelik sendromu gösterebilir yazıyor da. Bu kadar mı gösterir 😃😂😂
Olabiliyor. Benim eşiminde göğsü sişmişti hatta sıvı gelmişti. Dalga geçiyodum onla sanki sen hamilesin diye 😀😀

oldu yavrum gün gün değişiyor heralde yeri ile alakalı . hiç korkma kötü bir şey yoktur inşallah . dün hiç hissedemedim mesela bu sabah hissettim
Canım dün buraya yazdıktan sonra bebek hareket etmiyor diye küçük çaplı bir ağlama krizine girdim. Eşim evde yoktu, nöbetteydi, gelip acile götürdü beni. Gördüm bebeğimi, çok şükür iyiymiş 🥹🙏🏻 kalp atışını duyunca rahatladım. Bu günlerde düzenli bir hareket beklemiyoruz, artıp azalabilir dedi bakan hekim 🥹 bu sabah yine hissettim ama daha az şiddette, değişecek demek ki böyle 🥹

Benim de ya. Nedense içimden gelmiyor yaptırmak son 3 yılda bı sürü ameliyat oldum tetanoz olmadan . Korkuyorum bebeğe bı zararı olur diye. Bugün sorayım en iyisi doktoruma
Bende yaptırmayı düşünmüyorum eşim doğma büyüme isvicre kaynanamlar falan hepsi orda orda hamileyken herhangi aşı falan yapilmiyormus eşimde istemiyor zaruri olsa dünyanın her yerinde yapılır sezeryan falan olsamda sonrasında istiyorsa bana vursunlar

Selam kızlar bir şey soracağım. Benim kasık ağrılarım geçti gibi çok nadir oluyor ama ağrım aşağı doğru indi. Aşağı derken makat ve vajen kısmında zonklama batma şeklinde ağrılarım oluyor. Doktorum plasentan aşağıda doğum kanalını kapatıyor haberin olsun dedi. Detaylıda sana söylerler sonra sen niye söylemedin deme diye söylüyorum dedi. Acaba o yüzden mi aşağıda hissediyorum bu ağrıları. 17. Haftadayım sanırım yukarı çıkma ihtimali varmış. Ama bana önlem amaçlı hareket veya ilişkiyi de yasaklamadı doktorum anlamadım. Daha önce plasenta previa yaşayan var mı aranızda? Detaylı ultrasonu bekliyorum net bir şey söylenmesi için ama biraz canım sıkıldı 😕
Canım benimde iki bebeğinde plesantalari aşağıda yukarı çıkar dedi hafta büyüdükçe ama bize ilişkiyi falan yasakladı hatta bana ev işi bile yapma dedi ikiz olduğu için mi dedi bilmiyorum ben bir dönem kanamalarim olmuştu acaba ondan mı ama bize yasak ve kanama olunca tek doz prolutex iğne ve günlük fitil olarak 3 defa progestan kullanıyorum

X