2024 Kasım Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    159
merhabalar,
göğüs uçlarımda beyaz renkli pütürlü noktalar vardı. şimdi bir göğsümde sarı renge dönmüş o kısım. 16. haftadayım.
hiç anlamadım neden acaba, kontrolümü de iki hafta var...
benzer bir durumu tecrübe eden var mı?

Gözün aydın kuzum çok sevindim 🙏🏻 Cinsiyeti de söyler çıkıyo testte ne dedi ?
Canım az önce mailimde gördüm testi gündüz gelmiş büyük ihtimal ama ben girince gördüm. Bana raporda belirtemiyoruz doktor arayıp öğrenebilir demişlerdi. doktora attım temiz problem yok dedi. Bende saat geç olduğu için arayıp öğrenirmisiniz demedim bir düşündüm yarın arattırsammı diye ama cumartesi kontrolüm var orda hem aratırım hem baktırırım kesin olur dedim. 1 güncük daha beklicem cinsiyet için 🥲😍

Maşallah ee cinsiyet belli miydi hatırlayamadım ben😀
Belli değil canım. Cinsiyet için doktorun araması gerekiyormuş ben geç gördüğümden raporu bu saatte arayın diyemedim doktora sadece temiz olduğunu öğrenmek istedim. Cumartesi kontrolde arattırcM artık hemde ultrasonla bakar kkesinleşmiş hem duymuş hem görmüş oluruz 😂

Selam kızlar bir şey soracağım. Benim kasık ağrılarım geçti gibi çok nadir oluyor ama ağrım aşağı doğru indi. Aşağı derken makat ve vajen kısmında zonklama batma şeklinde ağrılarım oluyor. Doktorum plasentan aşağıda doğum kanalını kapatıyor haberin olsun dedi. Detaylıda sana söylerler sonra sen niye söylemedin deme diye söylüyorum dedi. Acaba o yüzden mi aşağıda hissediyorum bu ağrıları. 17. Haftadayım sanırım yukarı çıkma ihtimali varmış. Ama bana önlem amaçlı hareket veya ilişkiyi de yasaklamadı doktorum anlamadım. Daha önce plasenta previa yaşayan var mı aranızda? Detaylı ultrasonu bekliyorum net bir şey söylenmesi için ama biraz canım sıkıldı 😕

İyi akşamlar canım.
Benimde aşağıdaymış, dediğin gibi 20.haftaya kadar yukarı çıkarmış inşallah da çıkar 🙏
Çıkmazsa geri kalan aylarını yatarak geçirirsin dedi korktum açıkçası. Böyle bi ihtimal olmaz inşallah. Pek ağır iş temizlik vs. yapmamaya çalışıyorum

Kızlar size de oluyor mu ben sabahları inanılmaz yorgun kalkıyorum, böyle sanki tüm gece dayak yemişim gibi öyle bir agırlık be halsizlil oluyor daha önceki gebeliklerimde hiç olmamıştı, bi 10 dk kendime gelemiyorum. Neden oluyor acaba merak ediyorum.

Kaçta randevun canım
Canım randevum bugün 3.5 taydı.Bizim nazlı yine ilk girdiğim de göstermedi son kez artık 6.da doktorum tamam tamam işte burda dedi ve zarfa yazdırdı cinsiyeti . Odadan çıkarken hocam %100 mu dedim %90 diyebiliriz ama evi bu cinsiyetle doldurma yinede sen dedi. E durum bu olunca ben şuan tereddütteyim 🙄
Eşimle e bebekte açtık zarfı önce o açtı dayanamadım heyecandan ağlamaya başladım baktim zarfa kızımız olacağı yazıyordu 🥲
16+1 deyim. Sizce değişir mi cinsiyet varmı hiç böyle duyduğunuz . Hala kızım diyemiyorum 🥺😊
Bı yandan da emin olmasa dünden derdi bugünü beklemezdi yada hiç demez bidaha çağırırdı diyorum. Eşim çok mutlu rahat ol eğer erkeğe dönerse bide ona seviniriz ne olacak diyor 😊

Canım randevum bugün 3.5 taydı.Bizim nazlı yine ilk girdiğim de göstermedi son kez artık 6.da doktorum tamam tamam işte burda dedi ve zarfa yazdırdı cinsiyeti . Odadan çıkarken hocam %100 mu dedim %90 diyebiliriz ama evi bu cinsiyetle doldurma yinede sen dedi. E durum bu olunca ben şuan tereddütteyim 🙄
Eşimle e bebekte açtık zarfı önce o açtı dayanamadım heyecandan ağlamaya başladım baktim zarfa kızımız olacağı yazıyordu 🥲
16+1 deyim. Sizce değişir mi cinsiyet varmı hiç böyle duyduğunuz . Hala kızım diyemiyorum 🥺😊
Bı yandan da emin olmasa dünden derdi bugünü beklemezdi yada hiç demez bidaha çağırırdı diyorum. Eşim çok mutlu rahat ol eğer erkeğe dönerse bide ona seviniriz ne olacak diyor 😊
Canım bence dönmez 16. haftada çok net görünüp anlaşılıyor zaten. Hayırlı olsun tebrik ederim :))) bana 13. haftada söylemişlerdi 16. Haftama girerken tekrar gittim değişmedi. Popişini görmüştük çok net

Canım bence dönmez 16. haftada çok net görünüp anlaşılıyor zaten. Hayırlı olsun tebrik ederim :))) bana 13. haftada söylemişlerdi 16. Haftama girerken tekrar gittim değişmedi. Popişini görmüştük çok net
Duruşundan kaynaklı bı türlü göremedi doktor keşke imkanım olsa birlikte izlesek videoları artık bugün bu nasıl bişey ya dedi 😂 İlkkez karşılaşmış söyleyip durdu. 4 boyutlu da bari yüzünü görelim dedik ama onda da bu sekilde koluyla yüzünü kapatmış bacakları da çekmiş kendine 🙈😊

Eklentiler

• IMG-20240606-WA0008.jpeg
    IMG-20240606-WA0008.jpeg
    61,7 KB · Görüntüleme: 65
Bebek hareketlerini hisseden annelerimiz hep aynı yerde mi hissediyorsunuz? Yani bazen sağ bazen sol taraf değişiyor mu??

Sanki sol tarafımda bişeyler hissediyorum ama hep aymı yerlerde bebek mi başka bişey mi anlayamıyorum asla

Bebek hareketlerini hisseden annelerimiz hep aynı yerde mi hissediyorsunuz? Yani bazen sağ bazen sol taraf değişiyor mu??

Sanki sol tarafımda bişeyler hissediyorum ama hep aymı yerlerde bebek mi başka bişey mi anlayamıyorum asla
Canım ben genel olarak solda hissediyorum sağda pek hissetmedim diyebilirim

Şimdi yattım ama uyuyamadım sıcaktan. Pıt pıt bişeyler oldu sol tarafımda üst üste ama ayırt edemiyor ki insan ya 🥹
Canım ben de bir haftadır falan hissediyorum. Giderek insan netleştiriyor sırt üstü yatınca sola dönünce hep aynı şeyi hissediyorum sen de ona dikkat edersen bebişin olduğunu anlayabilirsin bence 😅 bugün otururken hatta karpuz yediğimde kıpırdadı resmen eridimmmmm 🥲

Benimki çok zor gösterdi hatta dr kız deyince kesin mi dedim sustu eşim ona göre alışverişe başlayacağız dedi hoca da netleşsin sonra alın dedi şimdiden almayın dedi anlamadım ben kızdır diye düşünüyorum ama neden öyle dedi anlamadım

X