Popüler Konu 2024 Kasım Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    113
Hahahahaah şuan sivrilmesi için erken bence canım 😅 benim de dışardan çok belli olmayan ayva göbeği gibi bi göbeğim var. Şey sorucam göbeğiniz yumuşak mı yani acaba bebek değil de yağ mı diye düşünüyorum bazen hahahahah
Benim aksine aşırı sert göbeğim zaten senin hesap daha ayva gibi ama yana yana yayıldı sanki göbek yana gidiyor benim. Eşim bazen dokunuyor ne kadar sert diyor. Taş gibi hissediyorum benim plazentada göbek tarafına yerleşmiş belki ondan serttir birde bende ciddi kabızlık var belki ondan serttir . Ama gören aa kız mı yana genişlemiş diyor 🤣

Benim önceki doğumlardan karın boşluğum vardı belkide ondan dolduruverdim yandan önden içini maşallah iştahım da iyi iki haftadır
Sorma sorma ben 9 kilo verdim hamilelikte. Şu son 3 gündür ağzım hiç boş durmuyor ne bulsam yesem 🤣🤣 için rahattı ne de olsa 9 kilo verdim kilo alsam sıkıntı değil diye ama bu hızla o verilen kiloyu da 1 ay da alacağım🤣🤣

Benim aksine aşırı sert göbeğim zaten senin hesap daha ayva gibi ama yana yana yayıldı sanki göbek yana gidiyor benim. Eşim bazen dokunuyor ne kadar sert diyor. Taş gibi hissediyorum benim plazentada göbek tarafına yerleşmiş belki ondan serttir birde bende ciddi kabızlık var belki ondan serttir . Ama gören aa kız mı yana genişlemiş diyor 🤣
Ay yok benim o derece sert değil yani orta sertlikte 😅 ama hamilelikten önce böyle bir göbeğim yoktu çok şükür kilo da almadım henüz anlamadım gitti 😅 bence biraz daha büyüyünce sivrilir benim hafif öne doğru da küçücük dahaaa

Sorma sorma ben 9 kilo verdim hamilelikte. Şu son 3 gündür ağzım hiç boş durmuyor ne bulsam yesem 🤣🤣 için rahattı ne de olsa 9 kilo verdim kilo alsam sıkıntı değil diye ama bu hızla o verilen kiloyu da 1 ay da alacağım🤣🤣
ayy ben de çok kilo verdim. sizin kaçıncı haftada geçti bulantılarınız?

ayy ben de çok kilo verdim. sizin kaçıncı haftada geçti bulantılarınız?
ben de bulantıdan muzdariptim ama şükür hafifledi epey. günde 4 prilam alıyordum ona rağmen aç dolanıyordum. çok zordu gerçekten. 3-4 kez kustum çıkarmıyordum pek ama bulantı 7/24 devam ediyordu.

şimdi günde 1 tane alıyorum ama hala korkusu var üzerimde ya bulanırsa midem diye çok dikkatli yiyorum :) zorlamıyorum tiksinmemek için :) 15 haftalıkken hafifledi benim de işte. 51,5 ile hamile kalmıştım 49 a düşmüştüm şuan 50 oldum :)

kızlar benim de içim yanıyor resmen. buzlarla dolu su içmek istiyorum. soğuk soğuk meyve sularını içmek istiyorum. hararetim asla geçmiyor. Allahtan su iyi geliyor. buz gibi. sizlerde durum nedir. aşırı sıcaklarda ne yapacağım kaygısı başladı şimdiden.

kızlar benim de içim yanıyor resmen. buzlarla dolu su içmek istiyorum. soğuk soğuk meyve sularını içmek istiyorum. hararetim asla geçmiyor. Allahtan su iyi geliyor. buz gibi. sizlerde durum nedir. aşırı sıcaklarda ne yapacağım kaygısı başladı şimdiden.
Ben de bu yüzden hep meyve, yoğurt, salata, semizotu falan onlarla besleniyorum. Antalyadayım bi de öyle sıcak ki, nefes almakta zorlanıyorum. Sıcaktan ne acıkıyorum ne de canım bir şey çekiyor

Maşallahh 😍 geupta kız mı dhaa cok erkek mi anlamadim tam
Vlla bende daha tam anlamadım canm coğunluk ne:))

Bugün kontrolüm vardı devlet hastanesi 3lü tarama yapalım dedi kan istedi 17 haftalık çıktı haftasıyla uyumluydu ama doktor bana bebeğimi göstermedi devlet de ultrason resmi vermiyor 🤷 ne kilosunu ne boyunu hiçbir şey söylemedi cinsiyet öğrenebilir miyim dedim görürsem söylerim dedi azcık baktı bakmadı bacakları kapalı dedi kalktı... Çok heveslenmiştim bugün öğrenirim de giysi alır herkese onunla sürpriz yaparım diye bakmadı bile doğru düzgün anlaşıldı detaylıdan sonra özele geçicem başka yolu kalmadı çok stresleniyorum
Aaa tatlım artk 17.haftada kesin bellli olur yaa
Uğrasmak istememiş doktor
Vlla canm devlette de doktoruna denk düşersen iyi heralde
Özeller tabiki daha iyi ilgileniyor
Bana 13.haftada cinsiyet için yarm saat uğraştı doktorum 17de de kesinleşti cinsiyet

Kızlar doktor randevunuza gitmeden önce sizde stresli hissediyor musunuz? Öyle stresli garip hissediyorum ki sanki kötü haber alacakmışım gibi. Allahım korusun
Vlla canm ben de hem heyecan hem stres oluyor ama elimden geldiğince törpülemeye çalışıyorum duygularımı

Vllla canm ben da tam baslamadı belki de iş yerim fln klimalı serin serin calışıyorum ondan

Vlla bende daha tam anlamadım canm coğunluk ne:))

Aaa tatlım artk 17.haftada kesin bellli olur yaa
Uğrasmak istememiş doktor
Vlla canm devlette de doktoruna denk düşersen iyi heralde
Özeller tabiki daha iyi ilgileniyor
Bana 13.haftada cinsiyet için yarm saat uğraştı doktorum 17de de kesinleşti cinsiyet

Vlla canm ben de hem heyecan hem stres oluyor ama elimden geldiğince törpülemeye çalışıyorum duygularımı
Bu gidişte 20. Haftada detaylıda anca öğrenicem 😅

Bende inanır mısın her suyuma buz atıyorum normalde hayatta yaz kış soğuk su içmem hep ılık su içerim . Meyveyi dolaptan alıp yıkıyorum içine buz atıyırum soğuk soğuk yiyeyim diye 🤣🤣

Kızlar benim de alerjim azdı yaa sabahları bir hapşırma burun akıntısı ,gece ise burun tıkanıklığı nefes alamama durumları yaşıyorum
Okyanus suyu spreyi tavsiye etmişti doktor oda burun açmıyor🥺 benim gibi yaşayan var mı

Hahahahaah şuan sivrilmesi için erken bence canım 😅 benim de dışardan çok belli olmayan ayva göbeği gibi bi göbeğim var. Şey sorucam göbeğiniz yumuşak mı yani acaba bebek değil de yağ mı diye düşünüyorum bazen hahahahah
benim göbeğim yumuşacık :KK70: bazen sadece kilo almışım gibi geliyor hiç hamile gibi değilim
Kızlar benim de alerjim azdı yaa sabahları bir hapşırma burun akıntısı ,gece ise burun tıkanıklığı nefes alamama durumları yaşıyorum
Okyanus suyu spreyi tavsiye etmişti doktor oda burun açmıyor🥺 benim gibi yaşayan var mı
benim 1 aydır burnum tıkalı hamilelikte olabiliyormuş (Arkadaşım doğumdan çıkınca açıldı burnum diyor)
ben çok şey denedim ama sadece illadin açtı

X