Popüler Konu 2024 Kasım Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    115
Kızlar şöyle bir şey gördüm bu illerde yaşayanlar araştırın bi isterseniz pilot şehirlerde uygulamaya koyacaklar

Eklentiler

• IMG_1554.jpeg
    IMG_1554.jpeg
    350,7 KB · Görüntüleme: 38
Oğlumu sünnet ettiriyoruz mecbur detaylıyı devlette gitmem lazım 😔 para yetişmiyor ne yazık ki hayırlısı olsun. En azından bi giysiyle herkese sürpriz yapmak isterdim çok içimde kaldı yav 😅
Yaa geçmiş olsun mu denir hayırlı olsun mu bilemedim 😂🤷🏻‍♀️🧿Hastaneler çok pahalı gerçekten hele kan tahlil falan isterlerse kafadan 3 bine yakın gidiyor ben o yüzden tahlil vs hep sağlık ocağına baktırıyorum

Hiç kafana takma giden kısım gittiğine mutlu olacağın kısım bebişten bağımsız😅

Kızlar bende göbek gitmedi, giden kısımla sizde kilo azalması oldu mu ?

Günaydn hayırlı haftalar kızlarr 🥰🌸🌺
Y Ysayy1 benimde bebiş kız 🌸 rica etsem eklermisin
Cumartesi randevum vardı 17.haftadaym:)
Doktor artık değişmez fırfırlı elbiseler alabilirsn dedi☺🤩

Hayırlı olsun kuzum gelsin pembişler 🌸
Aaa bnde rüyamda erkek çocuğm olmş onu emziirio görmüştüm bu tez doğru sanirim

Ben eşimle sevgiliyken erkek bebeğim oluyor görmüştüm, sonra eşimle evlendim şimdi erkek bebek geliyor

Oğlumu sünnet ettiriyoruz mecbur detaylıyı devlette gitmem lazım 😔 para yetişmiyor ne yazık ki hayırlısı olsun. En azından bi giysiyle herkese sürpriz yapmak isterdim çok içimde kaldı yav 😅
Kaç yaşında sünnet yaptırıyorsunuz Peki ? Erkek bebek gelince bende merak etmeye başladım bu konuları.. yani bebekken yapmak mı daha iyi ? Büyüyünce travma oluyor diyorlar ? Siz ne düşünüyorsunuz ?

Kaç yaşında sünnet yaptırıyorsunuz Peki ? Erkek bebek gelince bende merak etmeye başladım bu konuları.. yani bebekken yapmak mı daha iyi ? Büyüyünce travma oluyor diyorlar ? Siz ne düşünüyorsunuz ?
Ben normalde yaptırmak istemiyordum sağlık sorunu geliştiği için bebek gelmeden yaptırayım dedim. Penisinde yağ bezesi oluştu deri içinde ama annemin iki kardeşimdeki deneyimine dayanarak en iyisi bebekken yaptırmakmış yaptırmayı düşünüyorsanız. Benim oğlum 3 yaşına geldiği için bilinçli olduğundan zor olacak biraz idare etmesi

Ben normalde yaptırmak istemiyordum sağlık sorunu geliştiği için bebek gelmeden yaptırayım dedim. Penisinde yağ bezesi oluştu deri içinde ama annemin iki kardeşimdeki deneyimine dayanarak en iyisi bebekken yaptırmakmış yaptırmayı düşünüyorsanız. Benim oğlum 3 yaşına geldiği için bilinçli olduğundan zor olacak biraz idare etmesi
Ben bebekken yaptırmayı düşünüyorum ama bunun İçin de bir zaman gerek sanırım onu pek bilmiyorum açıkçası

Kızlar aranızda oksapar iğne kullanan var mı? Yanında coraspin de kullanıyor musunuz? Oksapar kullanıyordum doktor coraspin de ekledi ama kanama yapar diye korkuyorum
Ben kullanıyorum canım ama koraspini birkaç hafta önce kahverengi lekelenme olunca biraktirmisti bana, sadece iğne kullanıyorum

Bebeleri hisseden var mı? Henüz tekme kuvvetli değil ama döndüğü zaman hissediyorum çakıl kızımı 😍
Ay sanırım ben de hissediyorum çok erken olduğunu düşünüyordum ama 14 haftalık kaybım olduğu için doktorum ikinci gibi düşünebiliriz bebiş de önden gidiyor hissettiklerin bebek dedi 🥹 baloncuk patlar gibi çok derinden bişeyler hissediyorum sağa sola dönüyor gibiii 🥲

Ya benimde erkek ama benim karnım sivri ilerlemiyor aksine yana yayılıyor gibi 🤣
Hahahahaah şuan sivrilmesi için erken bence canım 😅 benim de dışardan çok belli olmayan ayva göbeği gibi bi göbeğim var. Şey sorucam göbeğiniz yumuşak mı yani acaba bebek değil de yağ mı diye düşünüyorum bazen hahahahah

Hahahahaah şuan sivrilmesi için erken bence canım 😅 benim de dışardan çok belli olmayan ayva göbeği gibi bi göbeğim var. Şey sorucam göbeğiniz yumuşak mı yani acaba bebek değil de yağ mı diye düşünüyorum bazen hahahahah
Siz ayva göbekliler zayıfsınız galiba😅 Benim biraz hormonlu ayva 16.haftadayım😂😂

Benim önceki doğumlardan karın boşluğum vardı belkide ondan dolduruverdim yandan önden içini maşallah iştahım da iyi iki haftadır
Ay sizin ilk hamilelik değilmiş zaten çok normal yani karnınızın büyük olmasıııı üstelik iştahınız da açıkmış ben hala kusuyorum 😅

Benim şuan sert ama başlarda yumuşacıktı muhtemelen o benim ayva göbeğimdi :) doktor da demişti bu bebek değil göbek diye hahahaha. ama artık sert belli ediyor bebek kendini :)

X